Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

sağlık olsun o zaman. ben ceza almasınlar diye alel acele de hazırlamıştım. :KK43:

Biliyorum canım . geçen hafta da ben bu şekilde paylaştım bir başka takımı.
ama geçmişti 20:01 ile paylaşım kabul edilmediğini / bu konudaki kuralın net olduğunu bildiğim için yazıyorum .
bende girdim 15 dk kala , listeleri hazır olsa idi paylaşacaktım .
Senin yüreğine sağlık diyelim

Biliyorum canım . geçen hafta da ben bu şekilde paylaştım bir başka takımı.
ama geçmişti 20:01 ile paylaşım kabul edilmediğini / bu konudaki kuralın net olduğunu bildiğim için yazıyorum .
bende girdim 15 dk kala , listeleri hazır olsa idi paylaşacaktım .
Senin yüreğine sağlık diyelim
:KK36:

9. takımın listesini ben hazırlayıp paylaştım ceza almasınlar diye ama inşallah yanlış bişey yapmamışımdır o_O
canım çok teşekkürler ben ev taşıyorum bugün buralardayım lakin Pamukseker19 Pamukseker19 bekliyordum bildirim için sonra da iftara hazrilirl bir yandan eşya paketle taşı derken yemek yerken aklıma geldi yapacak bişey yok malesef

merhabalar, benim izin durumu biraz karisik oldu da burda bi sorayim dedim.

simdi ben daha once en son beyazkelebek85 nick imle yarismistim,

***5.TAKIM 418.ETAP*** ÜÇÜNCÜSÜ :KK9:
beyazkelebek85(72,8/73,1/-0,1/%-0,14) 2 kez bildirimde bulunmadığı için 3 e bölündü izne ayrıldı

bu sekilde izne ayrilmisim, yani bu tarih 19 haziran oluyor, ama aslinda simdi dusununce daha sonra ekim 2015 de hamile kaldim, benim aklimda hamile kalinca izne ayrildim gibi kalmisti, bebekten sonra dondum diye o sekilde yazdim, ama simdi yanlislik olmasin biz nasil bildirimde bulunmaliyiz?
soyle yazmistik:

yagmurdamlasi26 (73,1/74,6/-1,5/-%0,02) beyazkelebek85 kullanıcı adlı hesap ile 418. etapta hamilelik nedeniyle izne ayrılan üye geri döndü yüzdesi 103e bölündü.
Şimdi ben anlamadım. Yani izin döneminde değil daha öncesi mi hamile kalmıştın?

Her iki şekilde de karar defterinde kural belli canım ve bu durumu takım kaptanının halletmesi gerekiyor.

Karar defteri konu ile ilgili bölüm:
ESKİ ÜYENİN DÖNÜŞ UYGULAMASI
1) İzinli Üyenin Dönüşü

a- İzinden kilo alarak dönen üye, izin döneminde aldığı kiloyu verene kadar takım listesine giremez.
Ekstrem durumlar:
1) Üyenin izin döneminde kilo alma nedeni hamilelik veya sağlık sorunu ise aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.
2) 6 aydan daha uzun süreli izin döneminden, kısa sürede verilemeyecek bir kilo (yarışmacının kilosunun %5 ve üstü) alarak dönen üyenin aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.
Yukarıdaki iki ekstem durum kapsamına giren üyenin izin döneminde aldığı kilo b maddesindeki gibi hesaplanır.

b- İzinden kilo vererek dönen üye için aşağıdaki işlem uygulanır.
Dönüş yapılan etabın başlangıç kilosu : İzne ayrıldığı kilo
Dönüş yapılan etabın bitiş kilosu : Güncel kilo
Yarışmadan ayrıldığı kilo ile güncel kilo arasındaki fark, üyenin yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına(*) bölünecektir..
(*) İzinli üyenin, yarışmadan ayrı kaldığı "etap sayısı" nasıl hesaplanır?
Örneğin 260.etapta ayrıldı 265.etapta döndü:260. etap listesinde verdiği/aldığı kiloyu bildirmeden "izinli"olarak yazdıysam, 265.etap'ın listesini paylaşırken takımda bulunuyorsa---- 265-260=5etap+1(izinli yazılan etap)=6'ya bölüyorum. Çünkü 260.etapta herhangi bir kilo bildirimi yapmadık.

merhabalar, benim izin durumu biraz karisik oldu da burda bi sorayim dedim.

simdi ben daha once en son beyazkelebek85 nick imle yarismistim,

***5.TAKIM 418.ETAP*** ÜÇÜNCÜSÜ :KK9:
beyazkelebek85(72,8/73,1/-0,1/%-0,14) 2 kez bildirimde bulunmadığı için 3 e bölündü izne ayrıldı

bu sekilde izne ayrilmisim, yani bu tarih 19 haziran oluyor, ama aslinda simdi dusununce daha sonra ekim 2015 de hamile kaldim, benim aklimda hamile kalinca izne ayrildim gibi kalmisti, bebekten sonra dondum diye o sekilde yazdim, ama simdi yanlislik olmasin biz nasil bildirimde bulunmaliyiz?
soyle yazmistik:

yagmurdamlasi26 (73,1/74,6/-1,5/-%0,02) beyazkelebek85 kullanıcı adlı hesap ile 418. etapta hamilelik nedeniyle izne ayrılan üye geri döndü yüzdesi 103e bölündü.

İzne çıktığın 418. etapta ...hamilelik ya da sağlık sebebi ile notu düşülmediği için ... izinden bu sebepler olmadan artı kilo ile döndüğün için ve artı olan kilon 6 aydan uzun sürede kilonun %5 inden çok olmadığı için ... izne çıktığın kiloya dönmeden takım listesine giremezsin .

Ellssa Ellssa kaptanın paylaştığı karar defteri maddesinde kural nettir .

listeler hazır tebrik ederim herkesi :KK52:

Ellerine sağlık canım .:KK36:

İzne çıktığın 418. etapta ...hamilelik ya da sağlık sebebi ile notu düşülmediği için ... izinden bu sebepler olmadan artı kilo ile döndüğün için ve artı olan kilon 6 aydan uzun sürede kilonun %5 inden çok olmadığı için ... izne çıktığın kiloya dönmeden takım listesine giremezsin .

Ellssa Ellssa kaptanın paylaştığı karar defteri maddesinde kural nettir .

Ellerine sağlık canım .:KK36:
teşekkür ederim :KK66: bu arada açıklama için de benim kafam daha çok ne zaman izne ayrıldı hangi hesaptan ayrıldı onun için karıştı.

Ya kaptanlarım benimde bir maruzatim var bir üye kilosunu yanlış yazmış artı olarak hesaplamis oldum aslında kilo vermiş bir üye de kilo almış aslında ben vermiş olarak yazmışım tamamen benim hatam listede düzeltme yapıp sonuç listelerini de degistirebiliyorum değil mi çünkü ortalamamız da değişecek sıralamayı etkiler mi bilmiyorum da :KK43:

Düzeltme yapıyorum listeyi düzelttim yuzdemiz yaklaşık olarak aynı kaldığından sıralama değişmedi sonuç listelerinde değiştirilmiş kısmını paylaştım :KK66:

Son düzenleme:
Sevgili kaptanlarım ve seaBahAR seaBahAR 23. tur 6. hafta performans raporları hazırlanmıştır. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-20#post-51681883
Ellerine sağlık kaptanım..

canım çok teşekkürler ben ev taşıyorum bugün buralardayım lakin Pamukseker19 Pamukseker19 bekliyordum bildirim için sonra da iftara hazrilirl bir yandan eşya paketle taşı derken yemek yerken aklıma geldi yapacak bişey yok malesef
Bu tip belirsizlik / bekleme durumlarında kardeş takımlara haber verseniz, sorun yaşanmaz.
Kardeş takım sisteminin amacı bu.
listeler hazır tebrik ederim herkesi :KK52:
Ellerine sağlık kaptanım.

Ya kaptanlarım benimde bir maruzatim var bir üye kilosunu yanlış yazmış artı olarak hesaplamis oldum aslında kilo vermiş bir üye de kilo almış aslında ben vermiş olarak yazmışım tamamen benim hatam listede düzeltme yapıp sonuç listelerini de degistirebiliyorum değil mi çünkü ortalamamız da değişecek sıralamayı etkiler mi bilmiyorum da :KK43:

Düzeltme yapıyorum listeyi düzelttim yuzdemiz yaklaşık olarak aynı kaldığından sıralama değişmedi sonuç listelerinde değiştirilmiş kısmını paylaştım :KK66:
O halde ben etap raporu ve kayıtlar için senin düzenlemiş olduğun listeyi baz alıyorum. Eline sağlık.

X