Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

allah analı babalı büyütsün canım bebeğini. tez zamandada iyileşip aramıza yeniden dönersin. hatta yine seni diyet gruplarında görmeyide bekliyoruz:1rolleyes:

cok cok sagolun canlarim bugun dikislerimi aldilar az acici cekerken ama olsun o da biti bi de gobek var ki igrenc( ama hemsire dedi spor ne zamanla duzelir dedi insallah cunku bole kalmak istemiyorum
cok yorgunum hepinizden allah razi olsun hikayemi anca iyi oldugum zaman yazarim epey bi uzun

güle güle büyüt bebeğini inşallah
hayırlı bir evlat olur inşallah
allah ikinize de sağlık sıhhat versin

tanımasamda senı valla kardes merak ettim yani açıkcası iyi hadi kurtuldun ömürlü olsun bebeğin adı ne olucak

aman aman ne duyuyorum masaallah , bebis dogmusda:dance: ben ancak farkina fardim.....:CüvCüv::CüvCüv:
canim Allah anali babali büyütsünŞeniz.....sanada gecmis olsun...a.s.

ah bitanem demek prensesimiz geldi son sayfayi okumadan yazmistim baktim meger kurtulmussun.cok sevindim canim bebisimizin resmini isteriz.seninde bebeginde iyi olmasina cok sevindim canim.allah anali babali buyutsun guzelim

Son düzenleyen: Moderatör:
GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN.
ALLAH BATINI ŞANSINI BOL ETSİN SAĞLIKI BİR ÖMÜRÜ OLSUN İNŞ..BEN YENİ ÜYE OLDUM.BENDE ÇORUMLUYUM ARKADAŞIM.
GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBEĞİNİ...a.s.

çok geçmiş olsun.bebeğin hayırlı olsun zor bir doğum olmuş ama çok şükür iyisiniz çabucakta iyileşirsin inşallah.

gozun aydin olsun Allah anali babali buyutsun insallah canim, senin adina coook sevindim
hadi sira bizlere geliyoooo....)

canım benım allah analı bablı büyütsün yavrunu dılrım en kısa zamanda toparlanırsın bitanem...güzel kızını öp benım yerımede..emınım çok tatlıdır canım yavrum benımm..iyi haberlerını beklıyorummm

hadi gözünüz aydın.......çok şükür güçte olsa atlatmışınız...Allah analı babalı büyütsün,güzel günlerini göresiniz inşallah:1hug:...sürekli herkes doğurdu ben kaldım,birde ben doğursam diyen yazılarınızı okuyordum...şu kadıncağızda hayırlısı ile bir doğurup kurtulsa diyordum...hatta kandil gecesi ibadetimi yaparken sitedeki tüm hamileler,bebek isteyenler,ve doğumu yaklaşanlar için dua ettim:Saruboceq:meğer sen o sıra doğumda imişin...:lepi: bende küçük oğlumu ağustos'un 11 de doğurmuştum yerimsenibenzaten normalde hamileliğin son dönemleri çekilmez olur,üstüne birde sıcaklar bindirince çok kötü oluyor...ne gece,ne gündüz uyuyamıyordum bile..o kadar yorgun bir vücutla doğuma gitmiştimki ... nerde ise narkozlada olsa uyayacağım diye sevinmiştim....:bbo:gerçi sıcaklarda lohusalıkta kabus gibi birşey sürekli terliyor ve az bir süt sızsa kokuyor insan...dikişler bir yandan bebekle uğraşması bir yandan biraz yorucu ve bunaltıcı oluyor hali ile....ama her şey gibi onlarda geçiyor sonuçta...insanın kollarının arasında tuttuğu o melek herşeye değiyor:asigim:...sevgiler

çok sevindim cnmcım,zor olmuş ama geçmiş olsun,Allah sağlıklı mutlu ömür versin sizlere öptüm kocaman sizi :)

canımmm hadi gözün aydın sende aldın bebişini kucağına darısı başımıza. sağlıkla mutlulukla büyüt

simdilik bunu koyayim da gorun melek mervosum kizimi
:lepi:
bu da oglum yusufum kiz kardesini kimselere elletirmiyor acirmis cani kardesinin kimseler ellemesinmis cok seviyor bacisini masallah yerimseniben:asigim:

ayyy inanmıyorum saça bakk .. az daha bekleseymiş topuz olacakmış saçı ...maşallah canım merveye de yusufa da ..Allah nazarlardan saklasınnn

HAY MAŞALLAH.. HİÇ YENİ DOĞMUŞ DEMEZSİN.. ÇOK GÜZEL YA.. ALLAH cc. ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAĞLIKLA İNŞ.... BİZLEREDE DUA EDİN OLURMU ÇOK İSTİYORUZ.. EVLAT SAHİBİ OLABİLMEYİ.... RABBİM HERKESE BU GÜZELLİĞİ YAŞATSIN İNŞ... AMİN.

bu ne böyylee maşaallah..!!kız o saçlar ne öyle hani bu kızın tokası...çok tatlı baya da iri görünüyo kaç kilo doğdu ..?allah analı balı büyütsün ,hayırlı bir evlat olsun inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…