Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

ay cidden kaç gün olde nerede bu kız ya merak ettim artık iyice

çorumlu cadı inş sağlıkla bebeğini alırsın kucağına cnmcım,Allah bir avazda kurtarsın

Hala anladığım kadarıyla tam bir bilgi yok.Dilerimki arkadaşım çok çok iyi dir bebeği kollarında gülümsüyordur sevdiklerinde.En kısa zamanda doğum hikayesini okumayı umuyorum.Bebeği ailesiyle birlikte çok güzel ve mutlu günler yaşaması dileğiyle...

geldim kizlar sonunda cok sukur geldim ama cok halsizim evet kizim mubarek gecece geldi gununu biliyor hanim efendi:lepi:
her yerim agriyor vallaha senağlama neyse napalim artik cekcegiz bi kac gun daha yani hafta desek yeridir :çok üzgünüm:
buna da cok sukur napalim artik
15 saat kadar sanci cektikten sonra sezaryen oldum gene oglumdaki gibi acilmam 5cm den fazla acilma olmadigi icin ve kizimin kalbi cok yoruldugu icin aldilar sezaryene :1no2:
cok cektim ama olsun sukurler olsun rabbime
cok yorgunum halsizim gobegimdeki agrilar yuzunden dogru durust yatamiyorum zor nefes aliyorum bugun hastaneye gidip dikislerimi alacaklar bakalim annemlerdeyim bi iki hafta kadar o bakacak bana cunku halim perisan vallaha ilki bu kadar zor degildi
neyse az toparlandikdan sonra insallah dogum hikayemi ve kizimin resmini koycagim ama belki bi hafta sonra yazabilirim dinlenmem lazim cok hemde cok senağlama

hepinizden allah razi olsun tek tek mirac geceniz insallah guzel gecmistir hayirlara vesile olmustur insallah a.s.

hosgeldin canim, of ya kiyamam zor olmus dogumun ama gecicek bunlar yeterki siz iyi olun. allah anali babali büyütsün.. merakla hikayeni bekliyoruz... cok cok gecmis olsun.. kendine ve kizina iyi bak..

çok sevindim cadım ya..
Allahım ne güzel sağsalim kurtarmış ikinizi de..
Allah analı babalı büyütsün inş kızını..
fotoğraflarını heyecanla bekliyoruz kuzunun :)

ohh çok şükür yaa çok merak etmiştim cadı seni.Allahım analı babalı büyütsün inşallah sağlık sıhhat versin

canım yaa zor olmuş doğumun ama bebişin sağlıkla doğmuş .. Allah analı babalı büyütsün inşallah

allah hayılrı uğurlu etsin meleğini
gözün aydın ,aydınlık içine olsun her zaman senin ve kızının dünyasu.
inşallah bir an önmce iyileşirsiniz.

Allah analı babalı büyütsün canım... Bebişimiz sağlıklı olsun da gerisi unutulur düzelir gider merak etme sen... Allah en yakın zamanda acılarını giderir inşallah... Şeniz

hadi gözün aydın cadıcımmŞenizkızını öp bol bol bizim için..bol bol dinlen gell.

bir haftaya toparlanırısın cnm çok çk geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün minik yavrunu

çok geçmiş olsun canım.Allah analı babalı büyütsün.hayırlı evlat olmasını nasip etsin

gözün aydın canım benim Allah sağlık sıhhat versin tebrikler zorda olsa
hadi bakalım aramıza bir an önce iyileş ve dön

ben de 11 saat suni sancı almıştım oğlumun doğumunda
benim de rahimde açılma olmamıştı:1no2:
kısmet işte ben de normal doğum yapamamıştım
olsun..
canım güle güle ,sağlıkla buyut bebeğinia.s.

canımın ıcııııııııııııııııııııııı gelmene cok sevındımmmmmmmm
çok gecmıs olsun bıtanem üzülme gecıcek ınsallah
:Saruboceq::teselli:

canım gözünaydın birtanem allah saglıkla buyutmeyi nasip etsin inşaallah amin sana şans getirsin inşaallah amin

gözün aydın kız hadi allah analı bablı büyütsün demekki hayırlısı sezeryandı olsun sen ve bebişin sağlıklı olduktan sonraa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…