Coronavirüs Türkiyede

Yemin ederim bugün çalıştığım eczanede yorgunluktan öldüm vitamin maske kolonya dezenfektan kapış kapış gitti marketlerde 2li sıra yahu savaş var ülkede benim mi haberim yok

Bunu size muhalefet olmak için yazmıyorum asla, yanlış anlamayın lütfen.
Evimden kimse risk grubunda değil oh deyip rahat edemiyorum ben. 50 yaş üstü riskli deniyor bence korkunç. Çoğumuzun anne babası 50nin çok üzerinde, kronik hastalığı var. 50 değil de 80 deniyormuş gibi bir hava var genç kesimin üzerinde, 50 çok ama çok genç bir yaş. Allah hepimizi korusun.

Makarna, kolonya fiyatlari ucarken rakiyi dusunemiyorum

arkadaslar ankarada marketler yağmalanmış konserveler falan bitmiş hep bende eşimi gönderdim bir seyler alsin diye diger illerde durumlar nasıl.bukadar panik olamayacaktım ama millet alisveris yapinca bari bizde bir seyler alalım dedim zaten kolonya bulamıyoruz yok ne intermette ne marketlerde

Milanaaaaaaa hah işte bu çok sağol yani korkmamız gereken şeylerle aslında çok karşılaşıyoruz...

bu arada senden çok anne enerjisi alıyorum(anaçlık işte)

Evet zaten riskli olan grup onlar.Diyorum ya salgın sonuçta,benim anne babam da 50 yaşı geçti,beni de korkutuyor bu durum.Yine de her bulaştığı 50 yaşı da öldürmüyor.Tek yapmanız gereken temastan kaçınmak,sık sık el yıkamak.Hijyen kısacası.Başka bir çaresi yok.
Okul olmasın,çalışmayalım falan filan biraz gerçekçi olun bu ülke bu ekonomiyle bunu kaldırabilir mi ? Böyle önlemler komik olur,vergiyle dönüyor çünkü ülke.Mesela şu salak vıç vıç öpme alışkanlığını bu bahaneyle terk etsin bu toplum,bu toplumca aldığımız iyi bir önlem olabilir.

Kolonya almak için baktım beş yere falan hiçbirinde kalmamıştı. İnternette de birkaç siteye aradığımı yazdım fakat tükenmiş. İnternetten sipariş eden var mı?

Makarna, kolonya fiyatlari ucarken rakiyi dusunemiyorum
Evde bizim ilçeyi kurtarmaya yetecek kadar alkol var ama rakı yok, iyi mi...

Bizim buradaki marketlerde çamaşır suyu bitmiş, öyle diyorlardı. Corona morona derken kontrolsüz temizlik maddesi kullanımından gidecekler, haberleri yok.

Ayy aldiniz mi biseyler hanimlar. Valla normaldede un lazimdi haftasonu misafir agirlicaz bimde un tükenmiş buyuk kg olanlar

3 gün önce uncudan 50kg luk un aldim. ( ben ekmegimi evde kendim yapiyorum.yani sürekli çuval un aliyorum) . Ortam böyle olunca ara ara mutfağa gidip çuvala sarılasım geliyor. Esim diyorki sana tek taş pırlanta alsaydim bu kadar mutlu olmazdin diyor

Hic anlamiyorum bu insanlari bu kadar evhama da gerek yok yaa insani da supheye dusuruyorlar bir sise kolonya aldim iki mi alsaydim diye kafamda deli sorular olusmaya basladi hey Allahim yaa

Ay sesli güldüm kusura bakmayın bende wc kagitlarima sarilmak istiyorum

Hahahhhahaah hunharca kahkaha attım kiz Allah iyiligini versin esini eve gelince legene su koy camasir suyuna batir ustune porcöz dök 1 saat beklesin bol suyla durula en son camasir yumusaticiyla yumusat kiz yazik adama saka maka bi yana

Her yere elleme diyorum ben ona aman nolcak diyo ben ellemiyomuşum birinin ellemesi gerekiyormuş. Kapilara dokunmam asla o açar
Ben hic atesli hastalik gecirmedim , o hep gecirir. Gecen kopişmin burnundan optum pislik dedi bana dön kendine bak ben hic atesli hastalik gecirmedim pis mikrop hep sen ateslenirsin dedim sustu sinek ilaci sıkmayı dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…