Cornelia Diamond ve Royal Adam&Eve

D-E

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
1.041
1.230
35
Merhaba,
Bizim 12 eylulde dugunumuz var. kismetse 14 eylulde balayina cikmayi planliyoruz.
Cornelia Diamond ve Royal Adam&Eve otellerin arasinda kaldik. Lutfen yardimci olurmusunuz. Sizce hangisi daha iyi, ve neden daha iyi? Lutfen yorumlatinizi bekliyorum.

Biz de adam eve ye gidiyoruz. Cornelia Diamond da göl evleri çok güzel tabi ki ama başka bir tatilde gidebiliriz oraya dedik ve balayına en uygun Adam eve geldiği için orayı tercih ettik..

Reactions: D-E
Biz de adam eve ye gidiyoruz. Cornelia Diamond da göl evleri çok güzel tabi ki ama başka bir tatilde gidebiliriz oraya dedik ve balayına en uygun Adam eve geldiği için orayı tercih ettik..
Tesekkur ederim canim

Kizlar baska kimse mi cevap vermicek, lutfennn

diamondun balayı ikramları daha cazip ve göl evleri gercekten harika, adam&eve için de nerdeyse herkess tam bir balayı oteli diyor, kararsızlık çok zor cidden

diamondun balayı ikramları daha cazip ve göl evleri gercekten harika, adam&eve için de nerdeyse herkess tam bir balayı oteli diyor, kararsızlık çok zor cidden
Tesekkur ederim canim, peki diamondun balayi ciftleri icin ikramlari ne?

Tesekkur ederim canim, peki diamondun balayi ciftleri icin ikramlari ne?
ilk girişte odaya meyve sepeti ve şarap ikramları var, ilk kahvaltını odana hazırlıyorlar, özel bi mekanda ücretsiz akşam yemeği var, odana canlı çiçek, özel nevresim takımı, hergün gazete, kalp şeklinde pasta ikramı, bi de sanırım spa masajlarında indirim yapıyolardı

Canim cok coook tesekkur ederim

Fiyatları 25-30 bin mi bana mı öyle geldi? Cornelia Diamond göl evlerinin fiyatı. Vay canına millette ne para var. Kusura bakmayın kızlar böyle söylediğim için de. Gidin tabi :)

İyi tatiller, keyifli olsun balayınızzz :)

Canim ilk once ben gol evleri icin konuyu acmadim cunku gol evlerine gitmiyorum o kadar paramiz yok. Ikincisi ben Turkiyede yasamiyorum ve yasadigim yerde Antalya icin rezervasyonlar sizdeki gibi pahalli olmuyor. Mesela biz erken rezervasyonla Cornelia Diamondu, 10 gun icin 2 kisilik 2500euroya bulduk, tabiki standard oda.

Yok canım senin için demedim genel bi mesajdı o. Ayrıca olabilir, 30bin verebilen insanlar var ki böyle oteller de iş yapıyor. Paradan utanılacak bi şey yok :)

Sizin yeriniz belli mi, e çok güzel. Eğlenceli keyifli bi tatiliniz olur inşallah. balayı çok heycan verici bence :) Ben de yaşayınca görcem

Anlamamış mıyım yoksa belli mi değilmiş :) ay kafam karıştı :)

Yok canim ozur dilemene gerek yok ben sadece aciklamak istedim:) biz cornelia diamon ve sueno deluxe arasinda kaldik simdilik ama bu hafta karar vermemiz gerekiyor, cunku erken rezervasyon bitiyor:)
Cornelia Diamondu cok begeniyorum balayi icin de cok uygun, ama Sueno Deluxeda cok guzel gorunuyor resimlerde, yeni bir otel bu ay aciliyor Cornelia Diamondun yaninda. Bilmiyorum cokkk kararsizim

İnternetten baktım ikisi de çok güzel görünüyor, hangisi merkeze daha yakınsa onu tercih edin :))
Cidden ikisi de çok hoş

İnternetten baktım ikisi de çok güzel görünüyor, hangisi merkeze daha yakınsa onu tercih edin :))
Cidden ikisi de çok hoş
Cok tesekkurler canim, karar verince buraya yazicam hangi otele gidiyoruzzz, si karar verdiniz mi, dugun ne zaman?

Cok tesekkurler canim, karar verince buraya yazicam hangi otele gidiyoruzzz, si karar verdiniz mi, dugun ne zaman?
Evet evet 5 eylülde.
Balayı için de alaçatı'ya gidicez, bi butik otel
Gidip geldikten sonra da memnuniyetini ilet olur mu iyi miydi nasıldı diye

Evet evet 5 eylülde.
Balayı için de alaçatı'ya gidicez, bi butik otel
Gidip geldikten sonra da memnuniyetini ilet olur mu iyi miydi nasıldı diye
Benim de dugunum senden bir hafta sonra 12 eylul. Tamam gelince yazarim. Insallah balayin ve dugunun istedigin gibi gecer. Mutluluklar.

Kızlar ben de Antalya'lı bir turizmciyim. Belekteki hemen hemen tüm balayı otellerinden memnun kalırsınız. Cornelia Diamond'da ben 2 gece kaldım,rezervasyonda çalıştıgım için infoya gitmiştik. Otel gerçekten güzel. Adam&Eva gösterişli bir otel Diamond'a nazaran. Ama hizmet kaliteleri açısından emin olun fark yok. Dün yakın bir arkadaşıma ben de C.Diamond.ı önerdim. Daha uygun fiyatta diye. Yurtdışınden rezervasyon yapıldığı takdirde daha ucuz oluyor evet, hepimize güzel bir balayı diliyorum arkadaşlar. Umarım beklentilerimizin karşılığını alırız. Ben de bugün başladım balayı otellerine bakmaya Eylül 12 de bizim de düğünümüz var. Alaçatı'nın resmen aşığıyız. Büyük ihtimalle oraya gideriz. Otel önerileriniz olursa bekliyorum :)

Canim turizimci oldugun icin sana bir kac soru sormak intiyorum yardimci olursan cok mutlu olurum. Biz Cornelia Diamond icin karar verdik, bu iki gun icinde rezervasyonu yapicaz.
Cornelia Diamond otelinde balayi cifti paketu var mi ve bu paketin icinde ne var? Bir de biz kara manzarali oda rezervasyonu yaptirsak deniz manzarali verirler mi balayi cifti oldugumuz icin?
Tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…