Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

nasıl neyle büyüttün canımmm..

canım benim iyidir nolsun.bende işten güçten girememiştim bi dönem:) şimdi işsizlik durumu var hep burdayım eyvahedigeldismile
bende küçülme durumu ilk küç'ü bıraktığımda olmuştu..biliyosun uzun süre masaj yaptım çörek otu yağı kullandım güzel sonuç aldım ama küçülme olmadı..çünkü aklıma estikçe yapıyorum hala. sende bırakma fırsatını buldukça yap canım kısa sürede toparlarlar gamyoncuiremsu

kac cm büyüdü canım seninkiler çörekotu yagıyla.

olucak olucak inşallah ben inanıyorumm.hayıt kullanıyorum 1 aydır çörekotunada bugün başaldım bu ikis ifazla karıstırmayayım diyorum..a.s.

canım sen hayıtın faydasını gördün mü? bende yaklaşık bi haftadır kullanıyorum. senin baya olmuş 1 ay kadar bi gelişme var mı?

anladım anldım saoll kaydirigubbakcemile5 vay be aşağıya sarkıcak şeklde büyüdüler ha maşallah maşallah darısı benm ve herkesn başına yerimseniben benm 6. gün oldu hç bir harekt yok ama arda acıyo gbi bşi oluo ama hç büyümdi azimle devam ediyorum 12 damla damlatyrum her brine sen kç damla damltysun cnmm?

canim acimaya basladiysa buyumeye de baslamistir :))))) ben walla damla falan saymiyorum :)))) elime azcik dokuyorum tamamen yediriyorumm bu kadar yani :))))

cnm bide şey diycem yüzüstü yatmak sarkmalarna sebep oluyomuş tam büyüme evresnde yüz üstü yatmamanı öneririm yasakkelime

kızlar bende yaptım çörek otu yağı ve mersin yağı beraber.enine doğru bir genişleme ve şişkinlik oldu.ve sertleşti çok güzel.diri diri oldu.daha 4 gündür yapıyorum.devam edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…