Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar ya ben tatile gitmistim cörek otu yağını almadım yanıma geldiğimde yapiym dedim baktım yağın rengi bi tuhaf olmus kokusu flanda değismis böyle yesilimsi bi renk olmus acaba bozulmus olablirmi yoksa normal mi :uhm:

canım ben yağı alırken aktarcıya sormuştum çörekotu yağı çabuk bozuluomuş die duymuştum hiç bişi olmaz son kullnma tarihine kadar kullanabilirsin demişti ama rengi değişmiş falan diosun riske atma yenisini al alırkende aktarcıya bi göster istersen

kızlar bende yaptım çörek otu yağı ve mersin yağı beraber.enine doğru bir genişleme ve şişkinlik oldu.ve sertleşti çok güzel.diri diri oldu.daha 4 gündür yapıyorum.devam edicem.

bende ikisini kullaniyodum bende de aynisi oldu canim hala da devam ediyorum :)))) ama uzum ve nar çekirdegi de ekledim gerçi ayri sisedeler ama olsun maksimum fayda istiyorum :)))

cnm bide şey diycem yüzüstü yatmak sarkmalarna sebep oluyomuş tam büyüme evresnde yüz üstü yatmamanı öneririm yasakkelime

canim zaten goguslerim aciyo diye istesemde yuz ustu yatamiyorum :))) simdi gogusleriminde ustu acimaya basladi :))))) her yeri buyucek ve dolgunlascak ins :)))))))))))))

ama bnmklr de hç bi gelşme yok ne enine neden başka bi trfnına büyümyo hç bi şeklde arkdş 4. gününde dolgunlştrmış bnm 6. gün bnde ndn olmdı bşy?mafoldumben

kızlar bende yaptım çörek otu yağı ve mersin yağı beraber.enine doğru bir genişleme ve şişkinlik oldu.ve sertleşti çok güzel.diri diri oldu.daha 4 gündür yapıyorum.devam edicem.

nası berabr kullnyrsun? karışıtrp fln mi? benm 6. günüm ama byümdi senin 4. gün müş büymş senin adına sevndm cnm ama bnmklr ndn olmdı??:sinifsinif:

nası berabr kullnyrsun? karışıtrp fln mi? benm 6. günüm ama byümdi senin 4. gün müş büymş senin adına sevndm cnm ama bnmklr ndn olmdı??:sinifsinif:

canim herkeste hemen ve ayni etkiyi gostermiyo ben ayni sisenin içine karistirip kullaniyorum

selm ben yenı uye oldum sıteye ve corekotu yagını surmeye besladm 3gn oldu küç te içiyorum ama faydası olur ınsallah ama ben küç ün yagını aldım her kes tozunu kullanıyo galba farkedermı bılen warmı

bence fark etmez hatta genelde yaglar daha etkili oluyor ama saklamasi zor çabuk bozuluyor diye tercih edilmeyebiliniyor

fatale naber ya tatldeym de nete bakamıorum.ya bikaç gndür süremiorum evde kaldı yağlar ama farkettiğim kadaryla bende de hafften çatal olmaya başladı gibi aradaki ayrık azcık da olsa kapandı gibi.devamı gelirmi ya:KK70: bu arada ben az giriyorum bu ara

fatale naber ya tatldeym de nete bakamıorum.ya bikaç gndür süremiorum evde kaldı yağlar ama farkettiğim kadaryla bende de hafften çatal olmaya başladı gibi aradaki ayrık azcık da olsa kapandı gibi.devamı gelirmi ya:KK70: bu arada ben az giriyorum bu ara

gelir canim gelir ben durmadan devam ediyorum :)))) yalniz bende pek masaj yapmadim suruyorum birakiyorum walla :KK70:

çorekotu mersin kullaniyorum bunlar bitsin ve istedigim genislemeye ulassin uzum nar çekirdegiyle devam edicem

X