Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

canim benimkiler hep yuvarlakti ama buyudukçede daha fazla seklini alir seklini almazsa sekillendirici urunler var zaten gogus buyutmek disinda kalanlari kolay :)))) benim gogusleriminde yerlestirilmis iki yuvarlak gibiydi hani gogusun sarktigini anlamak için kalem koyarsin orda duruyosa sarkmistir dusmuyosa sarkmamistir diye benim kalemlik bi yer bile yoktu artik var ama buyudukçe hafifçe asagi iniyo haliyle biraz karmasik yazdim ama anlasilmistir umarim

nasıl neyle büyüttün canımmm..

Tarçınlı kurabiye naber? Uzun zamandır girmiyodum KK'ne. Okul iş bi arada hiçbi şeye vaktim yok. Hiçbir şey yapmıyorum memişler iin uzun zamandır. 1-2 cm küçülme oldu ama yine de ilk haline dönmedi aylardır. Şu okul bitsin hemen başlıyorum yine kürlere.

canım benim iyidir nolsun.bende işten güçten girememiştim bi dönem:) şimdi işsizlik durumu var hep burdayım eyvahedigeldismile
bende küçülme durumu ilk küç'ü bıraktığımda olmuştu..biliyosun uzun süre masaj yaptım çörek otu yağı kullandım güzel sonuç aldım ama küçülme olmadı..çünkü aklıma estikçe yapıyorum hala. sende bırakma fırsatını buldukça yap canım kısa sürede toparlarlar gamyoncuiremsu

canım benim iyidir nolsun.bende işten güçten girememiştim bi dönem:) şimdi işsizlik durumu var hep burdayım eyvahedigeldismile
bende küçülme durumu ilk küç'ü bıraktığımda olmuştu..biliyosun uzun süre masaj yaptım çörek otu yağı kullandım güzel sonuç aldım ama küçülme olmadı..çünkü aklıma estikçe yapıyorum hala. sende bırakma fırsatını buldukça yap canım kısa sürede toparlarlar gamyoncuiremsu

kac cm büyüdü canım seninkiler çörekotu yagıyla.

olucak olucak inşallah ben inanıyorumm.hayıt kullanıyorum 1 aydır çörekotunada bugün başaldım bu ikis ifazla karıstırmayayım diyorum..a.s.

canım sen hayıtın faydasını gördün mü? bende yaklaşık bi haftadır kullanıyorum. senin baya olmuş 1 ay kadar bi gelişme var mı?

canim benimkiler hep yuvarlakti ama buyudukçede daha fazla seklini alir seklini almazsa sekillendirici urunler var zaten gogus buyutmek disinda kalanlari kolay :)))) benim gogusleriminde yerlestirilmis iki yuvarlak gibiydi hani gogusun sarktigini anlamak için kalem koyarsin orda duruyosa sarkmistir dusmuyosa sarkmamistir diye benim kalemlik bi yer bile yoktu artik var ama buyudukçe hafifçe asagi iniyo haliyle biraz karmasik yazdim ama anlasilmistir umarim

anladım anldım saoll kaydirigubbakcemile5 vay be aşağıya sarkıcak şeklde büyüdüler ha maşallah maşallah darısı benm ve herkesn başına yerimseniben benm 6. gün oldu hç bir harekt yok ama arda acıyo gbi bşi oluo ama hç büyümdi azimle devam ediyorum 12 damla damlatyrum her brine sen kç damla damltysun cnmm?

canim acimaya basladiysa buyumeye de baslamistir :))))) ben walla damla falan saymiyorum :)))) elime azcik dokuyorum tamamen yediriyorumm bu kadar yani :))))

cnm bide şey diycem yüzüstü yatmak sarkmalarna sebep oluyomuş tam büyüme evresnde yüz üstü yatmamanı öneririm yasakkelime

kızlar bende yaptım çörek otu yağı ve mersin yağı beraber.enine doğru bir genişleme ve şişkinlik oldu.ve sertleşti çok güzel.diri diri oldu.daha 4 gündür yapıyorum.devam edicem.

X