Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

çoğu kişide etki etmiş bi bendemi etmiyo ya burdan okudum heveslendim 10 gündür falan kullanıyorum hiç bişe yok yaz geldi millet denize gidiyo içim gidiyo resmen =((

bende burdan öğrenip çörek otu yağınıda mersin yağınıda 1 ay aksatmadan kullandım hiç bi fark olmayınca bıraktım .. mersin yağının kokusu dayanılacak gibi değil komple evi kokutuyor kolay kolay da gitmiyor

ben mersin yağını yatağıma dökmüştüm 1 ay çıkmadı koku tam olarak sempatiksalakcinni

şerbetçi otunu kaynatıosun canım çok sulu olmucak şekilde sonra onu yağsız bi kremle karıştırıp hergün sürüyosunnn bunu ilk yzan arkadaş adaçayı içiomuş sonra kalan yapraklarla masaj yapıp bu kremi sürüomuş bende dedim biraz faydası oldu gibi 1 2 cm kadar ama çok uğraştırıcı bi yöntem çünkü kremin içindeki otlar krem kuruyunca yatağına halına heryere dökülüooo

arkadaşlar bende çörek otu yağını yeni kulanmaya başladım ölçtüm gögsülerim 84 aama sütyen ölçüm 80 bide hayıt otu tohumu iyimiş onu içiyorum hadi balkalım

canım bide bu küçü napicaz çörek otu gbi yicekmiyiz söylermiisn ltfen..bilmiyorumkismile

merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyordum yeni üye oldum. bende bir ara şerbetçi otunu kullandım ve bıraktım bıraktıktan 1 hafta sonra göğüslerimde ağrı acı ve dolgunlk büyüme olmaya başladı şimdide çörek otu yağı ve mersin yağına başlıcam sempatiksalakcinni

:Saruboceq:merhaba arkadaşlar..bende önceleri konuyu takip ediyordum sonrada uygulamaya başladım..öncelikle sabırlı olmak lazım öyle hemen sür yat kalk hemen şişsin değil...kararlı olup devam edebilmek sonuç geliyo zaten ...ben nisan ayından beri devam ediyorum ilk ay çörek otu gece mersin arada ıhlamur içiyordum sonraki ay şerbetçi otu kremini yapıp denedim bir ay boyunca şimdi 3. aya girdim çörek otuna tekrardan başladım..ve adet dönemlerim geçti tekar sönme olmadı ölçüm aynı çıktı....ilk başladığımda göğüs altı 80 üstü 84 dü şimdi 90 oldu 6 cm büyütmeyi başardım..vazgeçmeden yılmadan devam etmelisiniz hiçbir yan etkisi yok olsa ben bırakırdım...ameliyat olmayı bile düşünmüştüm doğal olabiliyormuş istemek yeterli bence

Laktu sen corek otu yagının yanında baska seylerde kullanmıssın sadece corekotu yagıyla olabılırmı sence
Bende burda gorup kullananlardanım 12.gün dur kullanıyorum 2 cm.buyudu
Bluz gıydıgınde dekolten azcık dolgun dursa bana yetıcek
Sanki sadece yag deılde masaj da cok etkili 15 dk yapıyorum

evet katiliyrm sabir istiyr, ben 3. haftadayim ve goguslerim sutyene girmezken simdi doldurmaya basladi.. umarim bir anima gelirde pes etmek cunku zaman gectikce usengec oluyrm :=S

arkadaşlar tek çörek otu yağı kullanan yok mu be tek onu kullanıyorum ne kaşıntı nede ağrı hiç bişey yok

ladytatilsu kelebeği ben ilk 1.ayımda sadece çörek otu kullandım 2cm büyüdü masajında etkisi çok bence..en güzelide geriye döndüğünde küçülme olmaması....:)))

kizlar bir şey soracağım ben eskiden şerbetçi otunu kullanmştm. dünden itibaren de sabah çörekotu yağı öğlen şerbetçi onu akşamda mersn yağını sürüorum ama dünden bugüne 2 cm fark etti :S sizce de bir gariplik yok mu üstelik göğüslerm hala acıyo.

:-S bilemiyecegim, belki serbetci otunun etkisinden birden sisme olmus olabilir..

kızlar kara üzüm çekirdeği tozu yutuyorum da acaba bu tozun zayıflamaya etkisi oluyomudur?zayıflatıyo mudur?eğer öyleyse kullanmıcam bilen varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…