Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

selamm arkadaslar konuyu acan arkadasa sey sorcaktim yag ile masag yapmayi biraktiktan sonra eski halien döndümü ?? birde dolgunluk veriyormu arkadaslar???

canım gerçekten bi fark hissediyosun bende yapıyorum dönem dönem ama bu sanırım yağla etkili degl masajla etkili göğüslerin uyarlıyo ve dolgunluk verio yapmadıgın zamanda gidiyo.. :KK43: bu işte devamlılık cok onemli yani..

Ne yalan söyliyeyim kizlar 75 a dan 70 b ye ciktimda daha südyen alamadim ya 75a da baya sIkIyor gögüslerimi daraliyorum resmen... Masaj ve küc uyguliyorum ve sabah agrim oldu gögüslerde simdide var bastirinca...

Kendine düzenli bi program yapsan yani bi öyle bi böyle yapınca belki faydalı olmuyodur. şerbetçi otunu dene bi sitede görmüştüm hem çayını içmek gerekiomuş hemde solüsyonunu kullanmak birine karar verip düzenli kullan kilon nasıl senin ben çok zayıfım arı sütünede başlamam gerek annem beni evden atacak artıkk senağlama

benim kiloda problem yok boyuma göre fiziğim güzel güzelde üst yok o zaman da tuhaf duruyor yada psikolojik küç devam birde çörek otu yağına

ya arkadaşlar.ben saçlarım için çam terebentin esansı almıştım.içinde etkisini güçlendirmek için çörek otu yağıylada kullanabilirsiniz yazıyodu.?? ee şimdi vücudun farklı bölgelerine kullanıldığında tüylenme yapıyor mu yani?

ya arkadaşlar.ben saçlarım için çam terebentin esansı almıştım.içinde etkisini güçlendirmek için çörek otu yağıylada kullanabilirsiniz yazıyodu.?? ee şimdi vücudun farklı bölgelerine kullanıldığında tüylenme yapıyor mu yani?

bu soru daha once soruldu fakat kimseden oyle bir farklilik cikmadi, bende sahsen sadece corek otu yagini kullaniyrm 3 hafta oldu olacak ve tuylenme yok.. rahat olabilirsin.

arkadaşlar merak ettiğim bir şey var gögüslerimiz büyüsün diye çöre otu yağını kullanıyoruz büyümeyle beraber gögüslerimiz de çatlaklar oluşur mu

Benim göğüs altı ölçüm 80
Göğüs ucu 89 cm.
Bende bugün aldım we kullanmaya başlayacağım,gelişmeleri yazarım.

arkadaşlar merak ettiğim bir şey var gögüslerimiz büyüsün diye çöre otu yağını kullanıyoruz büyümeyle beraber gögüslerimiz de çatlaklar oluşur mu

:-)
bu soruyu bende sordum ama ephot diye bir arkadasimiz soruya cvp ladi..
corek otu veya baska yaglar ile gogus buyumede cok asiri ve hizli sonuc alinmiyr genelde yani buyume, genisleme asamasi yavas yavas oluyr ve bu yavas buyume mantik olarak catlakarla neden olmayacak kdr sebepsiz. yani catlaklar ondan kaynaklanmaz. catlaklar birden asiri duzensiz sekilde kilo almaktan olabilir bence..

Ayrıca kuc demişsiniz nasıl bişey o tarıfını yazarsanız sevınırım:dance:

1. 7 gunde sonuc bekle canim gogus ler balon dgl ki hemen sissinler. kadinin metabolizmasina, hormon dengesine, kilosuna, vs vs bir suru fakttore bagli. burda cogumuz bir kac ay (en az 1ay sonra sonuc aliyr) ben bile 3. haftadayim ve sadece ici dolmaya basliyr ve buyume daha yok.

2. uygulama sekline ve duzenine bagli.

3. kuc= Kara Uzum Cekirdegi. bunu aktarcilarda bulabilirsin

merhaba kızlar bn 17 yaşındayım ve göğüslerim olması gerekenden küçük sorum şu bu çörekotu yağını gece yatmadan sürdük tamam sabak yıkıyacakmıyız yoksa o öylece kalacakmı????

bende bu çörek otu yağını 2 gündür kullanıyorum.sabah kaltığımda pürüzsüz ve şiş oluyor.ama sabahları erken kalkıyorum ve hemen duşa giriyorum.duştan çıkınca aynı etkiyi alamıyorum.eski hallerinde oluyorlar.

:-)
bu soruyu bende sordum ama ephot diye bir arkadasimiz soruya cvp ladi..
corek otu veya baska yaglar ile gogus buyumede cok asiri ve hizli sonuc alinmiyr genelde yani buyume, genisleme asamasi yavas yavas oluyr ve bu yavas buyume mantik olarak catlakarla neden olmayacak kdr sebepsiz. yani catlaklar ondan kaynaklanmaz. catlaklar birden asiri duzensiz sekilde kilo almaktan olabilir bence..

teşekkürler canım kaş yapalım derken göz çıkartmıyalım da :KK1:

1. 7 gunde sonuc bekle canim gogus ler balon dgl ki hemen sissinler. kadinin metabolizmasina, hormon dengesine, kilosuna, vs vs bir suru fakttore bagli. burda cogumuz bir kac ay (en az 1ay sonra sonuc aliyr) ben bile 3. haftadayim ve sadece ici dolmaya basliyr ve buyume daha yok.

2. uygulama sekline ve duzenine bagli.

3. kuc= Kara Uzum Cekirdegi. bunu aktarcilarda bulabilirsin

saol cnm cvpladıgın ıcın ben yazarım buyumeye basladıgında :)
İstiyorum ki hemen buyusun umarım surmeyınce eskı formuna donmez.
Uygulama seklı demıssın masaj yaparak gunde 3 kez suruyorum.

Tesekkur ederim tekrardana.s.

X