Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

göğüslerim 1.5 cm daha büyümüş kızlar üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim :bbo: ama sanırım alerji yaptı göğüslerimn üzerinde kırmızı kırmızı bir şeyler oluştu sürdüğüm yerlerde yanii ama. aklım çok karıştı ne yapmalıyım yardımcı olun. şimdi göğüs altım 65 göğüs 80 oldu

Tabiii ki sürmeyi kesmelisiniz.. Sağlığınızdan olmaya değmez, bunu düşünmye bile gerek yok bence...Kaş yapacağım derken eldeki gözden de olmayın bence...Alerji yapmış, daha ciddi bir sorun olmadan kullanmayı kesin bence.. Yine de siz bilirsiniz...

kızlar kara üzüm çekirdeği tozu yutuyorum da acaba bu tozun zayıflamaya etkisi oluyomudur?zayıflatıyo mudur?eğer öyleyse kullanmıcam bilen varmı?

Bende aksine kilo yaptı ama kullanan bazı arkadaşlarda kesinlikle yapmamış... Bu açıdan bünyeye göree değiştiğini düşünüyorum. Benim annem de kullandı onda da kilo yaptı...

yaaa ben daha once mersin yagi kullaniodum bi ara goguslerimin içi hissedilir bi sekilde dolmaya baslamisti fakat çatlak olunca biraktim birazda usendim bi de yagim bitmisti simdi çorek otu yagiyla mersin yagini bir kullaniyorum yine 3gun oldu sadece ama yine dolgunlasmaya basladi hemen hafif aci da hissediyorum ins bu sefer birakmicam yaaa

:smiley-cool:
haklısınız zaten bir süre ara verdim. ama yağlardan değil ottan olduğunu düşünüyorum çnkü nokta nokta ve ot şeklinde çizgi gibi kızarıklıklar var.geçinde yağlara devam edicem.

3 gündür bende deniyorum çörekotunu. ilk gün ağrım oldu. dolgunlaşma da var biraz :))

kisa zamanda etki etmeye baslio galiba bende de oldu çunku birde mersin yagida ekliuorum ben ilk o buyutmustu az da olsa goguslerimi

ÇATLAK mııı? neden oldu? dolgunlaşırken çatlak mı olduu?
Çok korktummm çok üzüldümmmmmm

arkadaşlar başka sitelerden araştrdm, göğsü çörek otu yağıyla ovmanın amacı şuymuş;

Astım ve Bronşiyal Problemler (Uzak Doğu, Orta Doğu ve Malezya)

Kahve içerisine bir çay kaşığı Çörek otu yağı karıştırılır. Günde iki defa alıır. Aynı zamanda, her gece Çörek otu yağı ile göğüs ovulur ve kaynar su içindeki Çörek otu yağının buharı nefesle içeri çekilir.

ama biz bu yöntemle göğüs büyütüorz eheh bunu da biz bulduuuk:)

enteresan ama corek otunu bir cok ozeligi var bence iyi degerlendirelim.. en cok ta hafizayi guclendiriyr yani unutmamati sagliyrmus okumustum bir co yerde

kızlar ben 2 haftadır çilek yağı kullandım biraz dolgunluk oldu ama gözle görülür bi büyüklük olmadı çörek otu yağıda iyi geliyomuş bunu çok duydum acaba sabahları çilek yağı gece yatmadan önce de çörek otu yağı sürsem ağır mı gelir bilmiyorumkismile

yok canım ya fazla gelmez, ben 2 yağı karıştırıp, sabah akşam yapıyordum. sen de ayrı ayrı sabah akşam yapabilirsin. hatta 4-5 yağı karıştıranlar bile oldu

yok canım ya fazla gelmez, ben 2 yağı karıştırıp, sabah akşam yapıyordum. sen de ayrı ayrı sabah akşam yapabilirsin. hatta 4-5 yağı karıştıranlar bile oldu

saol canım bide öyle deniym bakalım etkisi olcakmı inşallah olur yaa böyle cok fazla bisey göremeynce moralim bozuluyo üşeniyorum da yapmaya :gitme:

ben çorekotu yagiyla mersin yagini karistiriyorum birde bulup alirsam yesilçay yagini eklicem hafif hafif buyumeye basladi sanki acio azcik ozellikle yanlara dokunulmuo bile

ÇATLAK mııı? neden oldu? dolgunlaşırken çatlak mı olduu?
Çok korktummm çok üzüldümmmmmm

canim benim vucudum malesefki çatlamaya çok musait kalçalarim tamamiyle çatlak dolu ondan ben normal karsiladim ama herkeste ayni etkiyi gosterecegini hiç sanmiyorum sorun benim cildimde

Kızlar çörekotu yağını uzun süre kullanıp sonuç alan arkadaşlarda da durum aynı mı bilmiyorum ama.... ben bu çörek otu yağını çok uzun süre kullandım...gelişmeler oldukça iyi yönde. göğüs altı 72 cm'ken göğüs hizam 79-80 cm falandı ilk zamanlar...şu anda 84 cm. Aradaki farkı 12 cm'e tamamladım..daha büyütebilir miyim bilmiyorum ama sanırım evrimini tamamladı kaydirigubbakcemile2 2-3 hafta hiç masaj yapmasam da sönmüyorlar küçülmüyorlar...aklıma gelirse masaj yapıyorum. yine de küçülme olmuyor

azimle devam edin kızlar ben neredeyse 1 senedir uğraşıyorum

süpermiş canım ne güzel ya umarım bizimde öyle olur kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…