Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlarr :):) alerjim geçti gibi.. bende tekrar başladım.. biraz dolgunluk gitmiş gibiydi ama ilk akşamda hemen toparladı göğüslerim gerçekten işe yarıyor. kesinlikle tavsiye ediyorumm :):sm_cool:

ya bende de aynı sorundan var.yani göğüslerim çok küçüklersenağlama ama sürekli bi ağrı var yani aslında ergenliğimi çoktan tamamladım ama sadece adet dönemlerinde de değil devamlı.ama hiç bir büyüme olmuyo.sadece adet dönemlerinde biraz dolgunlaşma oluo.bu çörek otu yağını ben de kullancam bakalım belki bi sonuç elde ederizkaydirigubbakcemile3 ama bu ağrı cidden kafamı kurcalıobenneyaptımki

Acaba sadece masaj uygulusak göğüslere etkisi olur mu?
Yağ falan sürmeden.
bilmiyorumkismile

tek başına zor olur bişey sürmeden..düşünsene yağ ile elin kaydığı için masaj daha rahat yapılıyor..ama kuru kuru zor olur bence. bebek yağıyla da yapabilirsin ama çörek otu yağı, mersin yağı, çilek yağı bunların etkisi var.. çörek otu yağının anne sütü artırıcı bir etkisi de var.ve kansere sebep olan hücrelerin oluşumunu engellediğini biliyorum

ya bende de aynı sorundan var.yani göğüslerim çok küçüklersenağlama ama sürekli bi ağrı var yani aslında ergenliğimi çoktan tamamladım ama sadece adet dönemlerinde de değil devamlı.ama hiç bir büyüme olmuyo.sadece adet dönemlerinde biraz dolgunlaşma oluo.bu çörek otu yağını ben de kullancam bakalım belki bi sonuç elde ederizkaydirigubbakcemile3 ama bu ağrı cidden kafamı kurcalıobenneyaptımki

kaç yaşındasın canım? belki yaşına göre bu ağrılar normal olabilir

21 yaşındayım.ya iç kısımları çok sert ve hep ağrıyomafoldumben ama hiç büyüme fln yok neden ağrıyolar anlamadım sanki hani adet olmadan önceleri ağrır ya aynen o şekilde.seninkinde bariz büyüme var mı? ben de denemek istiyorum ama işte bide bu nedenden dolayı da cesaret edemiyorumakannehir

21 yaşındayım.ya iç kısımları çok sert ve hep ağrıyomafoldumben ama hiç büyüme fln yok neden ağrıyolar anlamadım sanki hani adet olmadan önceleri ağrır ya aynen o şekilde.seninkinde bariz büyüme var mı? ben de denemek istiyorum ama işte bide bu nedenden dolayı da cesaret edemiyorumakannehir

valla canım ergenliği geçmişsin bilmem ki neden ağrır hep? bi doktora görünsen ve için rahatlasa?
bende büyüme var evet..1 senedir uğraşıyorum :) 4 cm kadar büyüttüm çok şükür. eski haline nazaran bu halinden çok daha memnunum ama biraz daha büyüseler daha güzel olcak ama sanırım bu kadar.. daha büyümeyecekler gibi:sinifsinif:

yani 1 senedir düzenli olarak hergün çörekotu yağı mı kullandın? 4 cm ii bi gelişme bence fark eder yani.şu ağrılar geçsin ben de kullanmaya başlıcam:KK1: ama hergün yağ kullanmak zor iş yaww:bbo:

yani 1 senedir düzenli olarak hergün çörekotu yağı mı kullandın? 4 cm ii bi gelişme bence fark eder yani.şu ağrılar geçsin ben de kullanmaya başlıcam:KK1: ama hergün yağ kullanmak zor iş yaww:bbo:

şöyle ki, 2 ay devamlı yaptım her gün...hatta bazen sabah ve akşam olmak üzere 2 defa...sonra ara verdim 2 hafta sonra tekrar masaj...3 ay yaptım bıraktım....2-3 hafta sonra yine başladım.. bu şekilde devam ettim 1 sene. bi süre kara üzüm çekirdeği yedim 2-3 ay falan....

bakalım ben de denicem genelde kullanan herkes memnun kalmış ama işte kullandıktan sonra fıs die sönerse o kötüeyvahedigeldismile

Arkadaşlar, ben önce çörek otu yağıyla 5 dk. kadar masaj yapıyorum, sonra çilek yağıyla masaj yapıyorum. Ama çok zamanımı alıyor ve çok üşeniyorum :1rolleyes: Acaba arka arkaya yapmaktansa, ikisini birlikte avucuma dökerek masaj yapsam olur mu? Karıştırmak çok farketmez gibi geliyor bana ama siz ne dersiniz bilmiyorumkismile

Bir de, masajı aksattığınızda etkisinde bir azalma oluyor mu?
Mesela ben ilk gün masaj yaptıktan sonra, 2. gün yapamadım. Arada böyle gün atlamanın sakıncası olur mu ne dersiniz?

Arkadaşlar, ben önce çörek otu yağıyla 5 dk. kadar masaj yapıyorum, sonra çilek yağıyla masaj yapıyorum. Ama çok zamanımı alıyor ve çok üşeniyorum :1rolleyes: Acaba arka arkaya yapmaktansa, ikisini birlikte avucuma dökerek masaj yapsam olur mu? Karıştırmak çok farketmez gibi geliyor bana ama siz ne dersiniz bilmiyorumkismile

oyle yapabilirsin, burda bazi arkadaslarimiz 4 sayisina kadar yag karisimi yapiyrlar oyle suruyrlar ve sonuc gayet gzl, yapmanda sakinca yok..
bilirim 10dak olsa bile useniyr insan

Bir de, masajı aksattığınızda etkisinde bir azalma oluyor mu?
Mesela ben ilk gün masaj yaptıktan sonra, 2. gün yapamadım. Arada böyle gün atlamanın sakıncası olur mu ne dersiniz?

aslinda duzenli ve ayni zamanda olmasi tavsiye edilir, cunku vucuduna mesaj veriyorsun, oda kendisini ona gore hazirliyor..
ama bende haftada bir gun aksattigim zaman oluyr ama bir degisiklik olmadi.

Acaba sadece masaj uygulusak göğüslere etkisi olur mu?
Yağ falan sürmeden.
bilmiyorumkismile

tarcinlikurabiye arkadisimiz cvp vermis soruna ama sunuda eklemek isterim, cilde kuru kuru masaj yaptigim zaman yanma oluyr, iki teni kuru kuru surtugun zaman yanma oluyr, bence yag sur. bebek yagina para verecegine corek otu yagini al daha iyi guzelim..

buz masaji da var kan dolasimini gzl saglayan, bu masaji uygulayan arkadaslarimiz da var..

X