Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ben 2kere sürdüm, malesef sivilce yapti devam etsem mi etmesem mi kararsiz kaldim bide izleri kalirsa cok kötü görünür.. sizdede sivilce yapdimi?

bende sivilce olmadi.. ama bir onerim var fakat bunu uygulamadan once arastir cunku emin dglm : ben tuylerden kurtulmak icin limon suyu ile tuz karisimi kullaniyrm ve cildimde eskiye bakarak iz kalmadi (tuyleri aldigin zmn iz kalir ya iste o iz) belki sivilce izlerine de cozum olur limon suyu, bir arastir istersen.. ztn bir topicte gogus bakimi icin (catlak) limon suyu ve kahve yi oneriliyr..

Ben masaji yaptiktan sonra gögüslerim feci sekilde kasiniyor ve az agri oluyor ertesi günü...

ben 6 gun masaj yapmistim sonra bir hafta ara verdim ondan sonra tekrar baslayinca bende de agri oldu. Uc lardan iceriye dogru bir agri, dokunulmaya bile gelmezdi. burda bu soruyu sordum ve arkadaslara gore buyume sinyaliymis.. insallah iyi sonuc aliriz.

öylemi peki önerin icin saolasin denerim insallah..

=) ne güzel yaaa sol gögüsüm alttan dolgulu 75a yi dolduriyo ama sag gögüsüm öffffff insallah dahada büyür...

acaba bu geçici bi şişkinlik midir ?? bu yöntemi nerden öğrendiniz acaba? bende uygulayacağım ama kesin bi sonuç alamamaktan korkuyorum

kızlar ben çörek otunun kendisini yiyorum ve büyüme oldu göğüslerimde tavsiye ederim

ben sabah ac karnina bir kahve kasigi ile polen yiyyrm hemen sonra corek otu ile bal cigniyrm bir kasik..

kizlar iki hafta gecti geciyr ve yavas yavas hafif dolgunluk hissediyrm ama hala buyume yok, oda gelsin artik ufff...

Merhabalar..Yeni üye oldum bu siteye sırf bu göğüslerim yüzünden..:kedi: bende çörek otu yağını aldım iki gündür kullanıorum ama benimkiler kaşınmıyo :sm_confused: acaba bende etki etmedimiki sende başlar başlamazmı olmuştu acill yardıııımmm mafoldumben

Merhaba bende buradan duyup yağı aldım buyuk bır hevesle kullanmaya basladım cocugum var emzırmıstım oglumu halıyle bı pörsüme söz konusu idi :) Yağı surdugumde gerılıo pörsüyen yerler tenım emınce yagı yıne aynısı buyumedi de 5.gün oldu bugun
Kuzenime soyledım oda 4 gundur kullanıyor onun ki buyumus 2 cm.
Bi sorum olacak madem şişirio bu yağ dudaklarıma sürsem nolur :))
Acil yazın merak ediom hem benide teselli edin büyür diyin gaza ihtiyacım varr
Hoşçakalınalkisalkisalkis

araştırırken bi sitede gördüm balla macun yapılıp yenirse etkili oluyormuş. macunun yapımı şöyle: 1kg bala 200 gr çörek otu öğütülüp karıştırılır.bir kaba konur üstü tülbentle örtülür. üç gün üç gece ay ve yıldızlar görecek şelde bekletilir .bu macundan aç karnına günde üç kere 1 tatlı kaşığı yenir. bu sitede dr hasan şemsi nin bir makaleside mevcut.

bende aynı dertden burdayım 1 aydır küc yiyiyorum hiç aksatmadım sonra yağı duydum 5 gün kadar rezeneye karıştırıp içtim sonra sadece rezene içip yağı sürmeye başladım ne kaşıntı ne agrı nede gerilme sanki boşa sürüyorum ya hiç mi olmaz sabırda nereye kadar yaz geldi :gitme:

Kendine düzenli bi program yapsan yani bi öyle bi böyle yapınca belki faydalı olmuyodur. şerbetçi otunu dene bi sitede görmüştüm hem çayını içmek gerekiomuş hemde solüsyonunu kullanmak birine karar verip düzenli kullan kilon nasıl senin ben çok zayıfım arı sütünede başlamam gerek annem beni evden atacak artıkk senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…