Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

mrb arkadaslar. ben 26 yasındayım. bu siteden okuduktan sonra faydasını göreceğime inandığım adını ilk defa burada duyduğum küçü kullanmaya başladım 1 buçuk ay önce . arada spor yapıyodum ama calıştıgımdan dolayı azda üşengecliğimden sporu düzenli yapmadım yani göğüs egzersilerini. rezene çayı içiyodum bide içine 4 5 damla çörek otu yağını karıştıtıp . Göğüslerimde 1 bucuk aya oranla hafif bi dolgunlaşma var yada psikolojilmi bilmiyorum. mersin yagıyla masajda yapıyodum ama beklemiyodum. çörek otu yağınıı denesem. bide en faydalı olan göğüs egzersizi olarak ne önerirsiniz? bugunden itibaren ısırgan otu çayınıda içecem. gelişmeleri yazarım bakalım sabredecez:)

kızlar ben 10 gündür kullanıyorum ama bişey yok hala moralim bozuldu ayrıca küçük küçük kırmızı noktalar çıktı göğüslerimde geçermi ya korkmaya başladım..

kızlar ben 10 gündür kullanıyorum ama bişey yok hala moralim bozuldu ayrıca küçük küçük kırmızı noktalar çıktı göğüslerimde geçermi ya korkmaya başladım..

moralini niye bozuyrsun ki bazilari bir ay kullaniyrlar arti kuc felen filen yiyorlar, sonra baska yaglar kullaniyrlar, sabir isi..
bende 7 gun oluyr bende sadece agri var uclarda ve kenara dogru. ama simdilik bir sonucu elde etmek icin cok erken bence, biraz zaman.. vucud once alisacak, mesaji alacak, uygulayacak, vs... robot dglki bu canim sabirla umutla dvm et!!!
baska mesajimda dedigim gibi sadece yag surerek olacak is degl bu, kilo almak da gerekir veya gogus kaslarini gelistirmek ama tabi iyi yontemi bulupta uygulamak gerekir..

Göğüste kıllanma yapıyomu ki ?
Ben mersin yağıyla masaj yapmıstım bi işe yaramadı gerci kıllandırmıstı sadece

egzersiz yapmadan olmazmı ya ben çok üşengecim

:-D valla bende yapiyrdum 1 2 hafta yaptim ama yorgunluk oulyr ztn calisiyrm, vaktim az. bende usendim biraktim, ama ben suna karar verdim, kilo almak ama sadece bacak bolgelerini calistirmak, yani kilo aldigin zmn sisersin fakat ayni anda gogus kaslarini gelistirecek egzersiz yaparsan, o zmn da aldigin yaglari eritmis olursun, sonuc SIFIR. bende dusundum ki kilo alip alt kisimi calistirirsan, gogus bolgesi sismis olur ve alt kismi normal kalir.. biraz alternatif bir uygulama ama...
daha mantikli uyguluma vardir kesin, bilen varsa aktarsin buraya lutfen.

canim teoride cok guzel bir dusunce ama pratikte oyle olmuyor ben de denemistim spor salonunda hem de ozel hoca ile... ama soyle oluyor, altin belki yag anlaminda kilo almiyor gibi ama orada toplanmasi gereken yag da kasa donusuyor, yani her halukarda asagisi da saglikli ama orantili sekilde genisliyor, sadece ustte toplanmiyor maalesef... ama gene de umit keser gibi olmayayim, sadece ben de denedim bu yontemi, ama olmadigini deneyimledim... iyi aksamlar... :asigim:

evet anliyrm fakat ben yagli olarak genis olmaktan sa kas ile gzl bir forma "genis" olmayi tercih ederim. hem kaslar oyle balon gibi hemen sismiyrki.. yine de sgl yanlis anlamadim merak etme ztn zayifim sadce biraz armut tipliyim, benim icin sorun yok..

uzun süredir baya bi araştırma yapıyorum bu konuyla ilgili kendimce okuduklarıma dayanarak bir programa başladım. 2 hafta oldu henüz ama ben çok memnunum uzun süre bırakmayı da düşünmüyorum öncelikle şerbetçi otu kremini yaptım bi iki gece sürdüm ancak cildim hassas olduğundan iki göğsüm birden bir sürü kırmızı tanecikle doldu geçmezlerse diye korkup bıraktım.annem bi aktardan göğüs büyütücü krem almştı ama internette hiçbir şey bulamadm yorum vs sanırım dandik bir şey ama sabah akşam masaj yaparak uyguluyorum.2 günde bir buz masajı yapıyorum her göğüse iki buz eriyene kadar ardından masaj ve tekrar birer buz şeklinde.sürdüğüm krem 2 saat içinde emildiği için ben 4 saat snra silip gün içinde çörekotu yağıyla masaj yapıyorum ve gece yatmadan önce tekrar diğer kremi sürüyorum.hurma yiyorum ve her gün kocaman bir kupa rezene içiyorum.aklıma geldikçe göğüs egzersizi yapıyorum ve narsuyu içiyorum.göğüs altım 70 cm ve başladığımda göğüs ucum 75 cmdi.şuan sabahları ölçtüğümde 79 cm oluyor genelde ancak gün içinde ölçtüğümde 78 çıkıyor. 3 cme 2 haftada ulaşmak beni gerçekten umutlandırdı ve devam edicem.ve iki hafta boyunca bunları hiç aksatmadan yaptım. 17 yaşındayım genelde yaş da merak ediliyor doğal olarak. annem artık demek küçük göğüs kader değilmiş demeye başladı.Hepinizi çok iyi anlıyorum gerçekten sorun küçük göğüslü olmak değil bir göğsümüzün olmamasıydı ama sanırım bunu halledebileceğim bi yöntem buldum sonunda sositososito herkese sevgiler.

eeee kizlar ne var ne yok, nsl gidiyr gogus buyutme terapisi, kimseden ses cikmiyr, hala beklirz galiba olumlu ic acici sonucu.. ben ikinci haftamdayim simdilik cok erken..

benim anlamadığım bir şey var, benim bildiğim çörek otu zayıflamaya yardımcıdır, çevremdede diyet yapıp çörek otu yiyenler var, peki yağ eriten şey nasıl oluyoda göğüsteki yağları eritip küçülmesine neden olmuyoda aksine büyütüyo ?CADIARZU

corek otunu ostrojen oranini arttiran bir madde diye kullanilmaya basladi. Fakat faydalarina bakarsan, sindirmeye yardimci olarak rol aldigini soyleniyr. Siskinlik ve sindirememe alinan kilolarin sebebi oluyr o yuzden belki diyet yapanlara tavsiye edilmistir. Bu arada corek otu omega 6 denen maddeyi de iceriyr, bu omega'lar kolestérolun duzelmesine yardimci oluyr. Bu sebebten dolayi da tavsiye edilmistir..

canım selam. hayırlı olsun diyeyim öncelikle:) peki kalıcı oluyor mu sonuç?bilmiyorumkismile

tebrikler. ben de bir küçük göğüslü olarak kadınlar kulübüne yeni üye olmama rağmen direk bu foruma daldım ve baya araştırma yaptım. :hulya: çalışmalara başlıcam umarım işe yarar burdaki tavsiyeler. gelişmeleri yazıcamsositososito

ben 2kere sürdüm, malesef sivilce yapti devam etsem mi etmesem mi kararsiz kaldim bide izleri kalirsa cok kötü görünür.. sizdede sivilce yapdimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…