Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ufaltma ıcın bısey bılen varmı....
tum gunnnnnnnnnnnn kıyafet baktım altım ınce göğüsler balon,dugmeler patlıcak gıbı göğüs kısmında,asası cuval..
bu dahamı guzel sızce...
nefret edıyorumm bu drumdannnn

ufaltma ıcın bısey bılen varmı....
tum gunnnnnnnnnnnn kıyafet baktım altım ınce göğüsler balon,dugmeler patlıcak gıbı göğüs kısmında,asası cuval..
bu dahamı guzel sızce...
nefret edıyorumm bu drumdannnn

bilemiyecegim, "gogus kucultme" bolumune baksan...

:-)) bende zayifim, 49 kilo boy 1.60
gecen sene duzenli yurusu yapiyrdum hergun 20 dakk en az, 50 dakk en fazla, ama kilo hic vermiyrdum, bacaklarim'sa acayip sikilasmisti cok memnun'dum ama bu sene malesef yurus yapamiyrm is guc yuzunden kalcalarim ve basen bolge sarkmaya basliyr sanki (psikolojik olarak yoksa normalim).. ama tekrar egzersiz lere baslayacagim, heleki gogus kaslari icin..

tatlım gayet iyisin sen boy ve kilo orantısı olarak. benm daha almam lazım baya zayıfım boy 63 kilo 48:/

kızlar ben çörek otu yağını kullanıp bitirmiştim zaten. şimdi mersin yağına başladım 3 gündür sürüyorum etksii gerçekten çoğu arkadaşın dediği gibi iyiymiş.

Tatlım direkt göğsüne mi döküyorsun yoksa pamuğa, onunla da göğsüne mi sürüyorsun? bilmiyorumkismile Ben de mersin ile başlamıştım fakat çok keskin bir kokusu vardı midemi bulandırdı benim, bıraktım ben de. Hem ertesi gün de parmaklarımı şişirdi, sürdüğüm zamanda kurutmuştu fena derecede. Sende de böyle oldu mu? Viksin daha keskin hali, kokusu idi. Portakal yağıda aynısı yapmıştı. kafamçokkarıştı

Tatlım direkt göğsüne mi döküyorsun yoksa pamuğa, onunla da göğsüne mi sürüyorsun? bilmiyorumkismile Ben de mersin ile başlamıştım fakat çok keskin bir kokusu vardı midemi bulandırdı benim, bıraktım ben de. Hem ertesi gün de parmaklarımı şişirdi, sürdüğüm zamanda kurutmuştu fena derecede. Sende de böyle oldu mu? Viksin daha keskin hali, kokusu idi. Portakal yağıda aynısı yapmıştı. kafamçokkarıştı

elime döküyorum cnm sonrada göğsüme sürüyorum masaj yapıyorum. bazı arkadaşlar ucuna sürmeyin demilş ama beceremedim onu bir şekilde deyiyor yani. dediğin gibi keskin bir kokusu var cnm ama dayanyormm:KK70: sabaha bişey kalmıyor

elime döküyorum cnm sonrada göğsüme sürüyorum masaj yapıyorum. bazı arkadaşlar ucuna sürmeyin demilş ama beceremedim onu bir şekilde deyiyor yani. dediğin gibi keskin bir kokusu var cnm ama dayanyormm:KK70: sabaha bişey kalmıyor

Peki ellerinde şişlik, gerginlik yaptı mı tatlım? CADIARZU

varya cok komik parmaklari bile sisiriyrsa :-))
ya hadi bekarlar bir sekilde yapti bunu, kokuya ragmen, peki evli kadinlar nsl suruyrlar, ben sahsen cekinirim kocamin yaninda, iyiki bekarim.
birde bu uygulamamlari (corek otu olsun yada baska bitkisel urunle) acaba haftada iki kez yetermi? HERGUN DE OLMAZ SONUCTA HERSEYIN FAZLASI ZARARLI..

yok cnm öyle bişey olmadı şimdilik..bu arada ben her akşam sürüyorum çörek otunu da öyle bitirdim bir zararını görmedim ama acaba kötü mü oluyordur çoğu kişide böyle yapıyor ama bilemiyorm..

yok cnm öyle bişey olmadı şimdilik..bu arada ben her akşam sürüyorum çörek otunu da öyle bitirdim bir zararını görmedim ama acaba kötü mü oluyordur çoğu kişide böyle yapıyor ama bilemiyorm..

her aksammi? baya yogun.. cogumuzun yaptigini gorunce cesaret geliyr fakat hergun yapmak iyimiki?

her aksammi? baya yogun.. cogumuzun yaptigini gorunce cesaret geliyr fakat hergun yapmak iyimiki?

hatta bazı arkadaşlar günde 3-4 şeyi birden alıyor çay,hap yağ vs vs .. o yüzden sadece hergün yağ kullanmamın bir sorun olcağını düşünmüyorum inş olmaz :)

bende dün akşam uyguladım gerçekten kötü kokuyor, durulanması da zaman alıyor... biraz daha uyguluycam umarım sonuç alırım.

siz ne diyosunuz ya ben 12 saate 1 yapıyodum,günde 2 kere yani,bişey olmuyodu,zararı var mı ki???ohaoldumsmile ama artık kullanmıyorum çünkü vücuduma göre iyi büyüklükleri ne küçük ne büyük yani,,,

ben de bu tür doğal yöntemlerin çok aşırıya kaçmamamk kaydıyla hiç zararı olcağını düşünmüyorum aksine çörek otu yağının faydaları çook..

Çörek otununda öğütülmüşü var küç gibi oda, onu kullanan var mı kızlar? :hulya:

arkadaslar, tmm dogal yontemlere basvurmak, cosmetik urunlere bavurmaktan daha iyidir, fakat dogal urunleri de abaritili sekilde kullanmamak lazim. misal: yazin, gzl meyveler yemek iyidir, fakat bir gunde 1 kilo kiraz yerseniz veya 1 kilo erik, migdenizin bozulma ihtimali yuksek, yaniii kosarsiniz tualete.
bir bedenin gunluk ihtiyaci kisiden kisiye degisebilir, daha fazla yemek, gida, herneyse, daha fazla tukkettiginde ve bunlari, metabolizma yakamadigi zmn, yag olarak stoke yapar, buda vucuda zararli.. iste bunun gibi bir misaldan bakarsan, corek otunun da fazlasi iyi dgldir.. hic yememek zararli dgldir fakat fazlasida iyi dgl tabiki. haaa ama burda beni yanlis anlamayin, ben corek otunun yagindan bahsetmiyrm!! corek otundan bahsediyrm..

eger azi arkadaslarimizin bu corek otunu kullandigi zmn etkisi hemen gormediyse, bir kac hafta daha devam etmesi gerekebilir(4 hafta mesela) cunku biolojik olarak vucud anca corek otunu degerlendirirdir.

hadi yaa, yuzme ztn en onemli spro, butun vucudu hareket haline sokuyr, ama gogusleri buyutmeden once, yaglari eritmez mi once??

yağları da eritir fena olmaz mı işte:) bende uzun bir ara verdikten sonra yüzdüğüm de bile bi sıkılık bi güzelleşme oluyordu bilmiyorum valla:KK70: bana iyi geldiği için söyledim

yağları da eritir fena olmaz mı işte:) bende uzun bir ara verdikten sonra yüzdüğüm de bile bi sıkılık bi güzelleşme oluyordu bilmiyorum valla:KK70: bana iyi geldiği için söyledim

bende ztn kucukler, buyutmeye formul ariyrm :-)))
yuzmek gibi yapmak istedigim cok sey var ama zamanim yok..

X