Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

arkadaşlar tam 293 sayfayı baştan sona okudum azim budur.:KK14: kıllanma ve kılların koyulaşması sorununda oksijenli suyu göğüslerinize sürüp sarartabilirsiniz o kadar dert ediyorsanız.

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

ben yapıyorum ama kaşınmıyor :KK43: :)

Dün akşam masaj yaptım bende, arkadaşın dediği gibi kaşıntılar başladı. Ertesi gün yani bugün sanki biraz dolgunlaşmışlar gibime geliyor tam emin olamasamda. Sonuçta henüz 1. günümdeyim. Birde regl döneminde olduğum içinde yanılıyorda olabilirim. Denemeye devam...

benimki kaşınmıyor sizce yanlış mı yapıyorum?

arkadaşlar ben yaptım tam 5 gnde göğüslerim dolgun dolqun çk gzldi ama snra brktm eski hlne döndler :S şmdi stynlerim büyük geliyo yeniden başlıycam bide çörek otu 1 haftadan snra bozuluyomuş

Bende dün gece başladım çörekotu ve rezene çayına :KK70:
Rezene çayını kaynattım içine 5 damla çörekotu damlattım ve içtim mideme dokundu bende ara ara içmeye karar verdim.
Çörekotunu da çilek aromasıyla karıştırıp sürdüm 15 dakika boyunca biraz fazla kaçırdım sanırım :KK70:
İlk günüm daha bir kaşınma falan yok ama en az 10 gün devam edeceğim
Birde çok zayıfım boyum 1.55 kilom 38... 18 yaşındayım acilen kilo almam lazım o yüzden arı balıyla balıkyağı hapı içmeye başladım.
Bunları burda başka bir arkadaşın yazdığından okumuştum.İşe yaradığını söylemişti ama en çok korktuğum geçiçi olması :/
Geçici olup olmadığıyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim,teşekkürler :)

Bende dün gece başladım çörekotu ve rezene çayına :KK70:
Rezene çayını kaynattım içine 5 damla çörekotu damlattım ve içtim mideme dokundu bende ara ara içmeye karar verdim.
Çörekotunu da çilek aromasıyla karıştırıp sürdüm 15 dakika boyunca biraz fazla kaçırdım sanırım :KK70:
İlk günüm daha bir kaşınma falan yok ama en az 10 gün devam edeceğim
Birde çok zayıfım boyum 1.55 kilom 38... 18 yaşındayım acilen kilo almam lazım o yüzden arı balıyla balıkyağı hapı içmeye başladım.
Bunları burda başka bir arkadaşın yazdığından okumuştum.İşe yaradığını söylemişti ama en çok korktuğum geçiçi olması :/
Geçici olup olmadığıyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim,teşekkürler :)

canım sadece çörek otu geçiçici .S

Merhaba arkdaşlar , büyük hevesle araştırıp kullanmaya başladığm çörek otu yağı malesefki tüylenme yaptı bende 1 hafta kullandım evet büyüme yaptığı gerçek 3 cm arttı bedenm ama incecik olan tüylerm koyulaştıı nekadr büyük olsun istesemde tüylerle uğraşamam... oksijen suyu sürsek dahi oda tüylerde uzama yapar. onun dışında küçük sivilceler yaptı ve göğüslerimde soyulmalar başladı açıkcası pişmanım kulllandığım içinnnn :KK43:((:-)2::KK43::KK43::KK43::KK43:

merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldumm bu gögüs büyümeyle ilgili bir sürü başlık var bu çörekotu yağı ne kadar sürede etkisini gösteriyor acaba tek mi kullanılmalı başka bölümlerde ek takviye alınmıs tek kullanılca faydasını görürmüyüz acaba? birde masaj nasıl olmalı yapan ve sonuc alan kişiler acaba cwp yazabilirlermi ?

kızlar bnm çörek otu yağı masajında4. günüm fena bir sızı var şuan ondan önemlisi göğüs uçlarım çıktı ve çok acıyor normal bi çıkma değil bu ama hiç çkmayan göğüs uçlarım milla jovovich in meme uçları gibi çok çirkin duruyor ve acıyor :KK43:

kızlar bnm çörek otu yağı masajında4. günüm fena bir sızı var şuan ondan önemlisi göğüs uçlarım çıktı ve çok acıyor normal bi çıkma değil bu ama hiç çkmayan göğüs uçlarım milla jovovich in meme uçları gibi çok çirkin duruyor ve acıyor :KK43:

Kızlar bundan azcık küçük yaa üşüyünce bile çkmıyodu bnm meme uçlarım çkarmaya çalışıodum dün çörek otu yağını yedirdim göğsümün heryerine taş gibi oldu göğüs ama uçları böylee :KK43:( $milla_jovovich_nipple_2.jpg

Kadın göğüsleri de hem erkeklerin derdi, hem kadınların.
Kalçalar da böyledir bak.
Ben şahsen sakatatlara haksızlık yapıldığını düşünüyorum
Yürek, ciğer, dalak, böbrek..
Ciğer de ilginç bi kelimeymis, yemesi güzel de yazınca içim bi tuhaf oldu.
Ilk kez mi yazıyorum acaba?ciğer ciğer ciğer tuhaf.

en çok da beyine haksızlık yapılıyor bence:)

en çok da beyine haksızlık yapılıyor bence:)

Bu kadar alakasız cevaplara gerek var mıydı :KK19:

epcet maksat gırgır şamata olsun,aslında ben onu yazarken benim isyanım bizi fiziksel olarak ideale çabalamaya yönlendiren anlayışaydı,oyüzden öyle yazdım.Yani bizi misal büyük göğüslü olmak zorunda,ince olmak zorunda,güzel olmak zorunda hissettiren insanların beyinlerini kullanmayı unuttuklarını kastetmiştim,büyük ölçüde de erkeklerin..Konuyla,yazılanlarla kesinlikle alakası yok,yanlış anlaşılacak tarzda yazdıysam özür dilerim.

Mesela ben de çabalamıyor muyum fiziğimde istenilen yönde değişimler yapmaya,sayfada bakarsan benim de burda fikir alışverişi yaptığım,sorduğum ettiğim şeyler var...bendeki bu çabaları oluşturan da toplum değil mi..onların beynini kınıyorum işte.üslubum yanlış anlaşılacak biçimde olmuş,ben tekrar özür dilerim.

Bu arada milla jocovich kadar varsa göğüslerin üzülmene hiç gerek yok.kadının giydiği her elbise üstünde çok güzel duruyor,çok iyi taşıyor.göğüsleri dikkat bile çekmiyor.demekki gögüslerin bir önemi yok,kendimize güvenle,özgüvenle dursak yeter elbisenin içinde .gerçekten çok karizmatik,hoş bir kadın.göğüsleri büyük olsa bu tarz bir karizması olmayacaktı,anne gibi duracaktı belki de..

Son düzenleme:
X