Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Çörekotu ve çilek yağını kremin içine koyup karıştırdım öyle uyguladım üç hafta direkt sürmedim ama maalesef çörekotu bende azıcık tüylenme yaptı ki benim yapım öyle tüylenmeye müsait değil :KK1: çok kaşıntı oluyordu hadi kaşıntı olsun o önemli değil büyütse ama dediğim gibi tüylenme yaptı bende bıraktım sildikten sonra ölçtüğümde 3 cm bir fark gördüm son uygulama yaptığım zamanlarda ama geçici şişlik,bende işe yaramadı :KK50:

Hmmm. konu devam ediyomuş, harika :))
Kızlar ben bi kaç gün yaptım sonunda yıldım bıraktım. lanet olsun ki garfielddan bile daha üşengecim sanırım. bilmiyorum belkide yılmadan azimle günler aylar boyunca işe yarayacaktır bu yöntem. ama kesin bi yöntemi varsa o da estetik. parası olan ne şanslı valla :) kolay gelsin hanımlar. umarım istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. belki benimde hırslanma sebebim olursunuz :KK70:

Ben bikaç yıl önce yine bu konuyla ilgili bilgi ararken küç adaçayı rezene ve ısırgan yağlardan ise çörek otu yağı üzerinde duruluyordu yılı tam hatırlayamadım ama 6 yıl kesin oldu sanırım üzerine olabilir tabi Ozaman lar bn bunların hepsini aldım fakat düzenli uygulamadım en fazla 1 hafta uyguladim 1 kaç gün önce tekrar arastirmaya başladım ve bu sefer gördüm kullanan arkadaşlar ilk defa buraya faydası olsada olmasada yorum yapıp bilgi vermiş ler öncelikle bunun için herkese tşkler bend sizlere güvenerek kapalı çarşıya gidip adaçayı ısırgan Hayıc tohumu rezene keten tozu kuc tozu çörek otu yağı ve çilek yağı aldım geldim adaçayı ni eskiden de tükettiğim için rahatlıkla içiyorum hayic tohumunu kaynatıp üstü kapalı dinlendirme sonrası süzüp içiyorum boğazı biraz yakıyor ve tadı çok kötü ama katlaniyoruz kuc u de yoğurt yada pek mezle bi şekilde yiyorum fakat isirgani daha hic icemedim rezene yi daha önce denemiş tim ve tadı okadar kötüydü ki onada cesaret bulamıyorum hele keten tohumunu yoğurtla denedim En felaketi o olsa gerek yedikce çoğalıyor sanki ama yağlarla her akşam masaj yapıyorum şize sormak istedigim ketenle kucu direk yiyip üstüne şu icsek faydası olurmu ve bana yanlış yaptığım yada başka şekilde yapsam daha iyi olur dediğiniz şeyler var mı lütfen birazcık yardım istiyorum yaş 22 kilo 51 ölçü 75 bile doymuyor psikolojim alt üst oldu

Arkadaşlar ben denedim harika bişey yani başka bir şey demiyorum ben kendi kendime yaptım bide çörek otu yağını gayet de işe yaradı 2
. gün 1 parmak 1 hafta 3 parmak büyümüştğ yani bir şişe daha yaptım kullanmaya devem :KK70: :21:

Arkadaşlar ben denedim harika bişey yani başka bir şey demiyorum ben kendi kendime yaptım bide çörek otu yağını gayet de işe yaradı 2
. gün 1 parmak 1 hafta 3 parmak büyümüştğ yani bir şişe daha yaptım kullanmaya devem :KK70: :21:

ne uyguluyorsun canım

ne uyguluyorsun canım

çörek otu yağı uyguluyorum ben kendim yaptım çörek oyunu makşnada iyice toz yaptım zeytin yağında 1 hafta güneşte beklettim benim göğüslerim dümdüzdü bi kaç çıkıntı vardı yani az dı şuan gayet dik b-ve güzeller şuanki buyu 3 parmak kalınlığı kadar boyu var başka merak ettiğin varsa rahatça sorabilirsin :)

çörek otunda österojenel bir şey olduğu kesin, adet gecikmesine de iyi geldiğini duymuştum. :KK3:

çörek otu yağı uyguluyorum ben kendim yaptım çörek oyunu makşnada iyice toz yaptım zeytin yağında 1 hafta güneşte beklettim benim göğüslerim dümdüzdü bi kaç çıkıntı vardı yani az dı şuan gayet dik b-ve güzeller şuanki buyu 3 parmak kalınlığı kadar boyu var başka merak ettiğin varsa rahatça sorabilirsin :)

teşekkür ederim nasıl uyguladın peki masaj yapıp bıraktın mı maske gibi mi
çörek otunu acaba aktarda toz yaptırabilir miyiz

Canım ne kadar süredir kullanıyorsun? Hala devam ediyormusun? Acaba bırakınca küçülür mü

Tüylenme yapmiyormu ??? ondan cokkorkuyorum yoksa hemen basliyasim var aslinda.

Tüylenme yapmiyormu ??? ondan cokkorkuyorum yoksa hemen basliyasim var aslinda.

Açıkcası başlarda pek yapmıyordu.Büyümeye başlayıca çok çok az çıktı.Gerçi çıkması daha iyi şimdiden çıkarlar kurtulusun.Zaten kolaylıkla alınıyor o tüyler.Hem her bünyeye göre değişiyor endişelenme :)

teşekkür ederim nasıl uyguladın peki masaj yapıp bıraktın mı maske gibi mi
çörek otunu acaba aktarda toz yaptırabilir miyiz

Ben yani herr gün farklı yapıyorum.Bazen 5-6 dakika dairesel hareketlerle masaj yapıyorum.Bazen sürüyorum 2-4 dakka masaj yapıp maske gibi sürüyorum havluyla kapatıyorum 10 dakika vücut emiyo daha iyi oluyo ben zaten çörek otu yağı şişesini sıcak suda bekletiyorum.Sürünce rahatlatıyo hem. :KK54:

Canım ne kadar süredir kullanıyorsun? Hala devam ediyormusun? Acaba bırakınca küçülür mü

Meraba tatlım yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum gerçekten müthiş büyüdü yani 2-3 hafta daha büyürse sütyen alacam.Bırakınca benimki hafif üçüldü.Sana tavsiyem tam şeklini alana kadar kullanmayı kesme. :)

Meraba tatlım yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum gerçekten müthiş büyüdü yani 2-3 hafta daha büyürse sütyen alacam.Bırakınca benimki hafif üçüldü.Sana tavsiyem tam şeklini alana kadar kullanmayı kesme. :)
Canım bende hazırladım ama 3-4gün oldu ve güneş gören biryer yok öyle bekletiyorum odada 1hafta olmasına gerek var mı acaba şimdiden kullanmaya başlasam sorun olur mu ki? Bide güneş görmedi aynı etkiyi vermez mi?

Canım bende hazırladım ama 3-4gün oldu ve güneş gören biryer yok öyle bekletiyorum odada 1hafta olmasına gerek var mı acaba şimdiden kullanmaya başlasam sorun olur mu ki? Bide güneş görmedi aynı etkiyi vermez mi?

Açıkçası bende pek güneşte beklettemedim.Güneşte en fazla 10-15 saat kalmıştır.Zaten en az 10 saat gerekli güneş için.Ben yaklaşık 4-5 gün beklettim.Bir şişe daha yaptım 8 gündür öyle bekliyor :) Kullandığım bitsin başlıyacağım...

X