Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bende erkek gibi duruyorum sıksayım uzunum gögslerm küçük saçlarım kısa,,oooffff kine off,mutlumuyum?evet:) hayat gögüssüzde guzel(yinede deniycem) :KK70: :KK1:

ya geçenlerde arkadaşlar arasında konusu geçti. emziren bir arkadaşım göğüs uçlarının ve göğüslerinin daha da diri genç göründüğünü söyledi. inanmadım önce, baktım cidden diri ve pürüzsüz görünüyor.. darısı bana kızlar.. offf..

Mesela ben de çabalamıyor muyum fiziğimde istenilen yönde değişimler yapmaya,sayfada bakarsan benim de burda fikir alışverişi yaptığım,sorduğum ettiğim şeyler var...bendeki bu çabaları oluşturan da toplum değil mi..onların beynini kınıyorum işte.üslubum yanlış anlaşılacak biçimde olmuş,ben tekrar özür dilerim.

Bu arada milla jocovich kadar varsa göğüslerin üzülmene hiç gerek yok.kadının giydiği her elbise üstünde çok güzel duruyor,çok iyi taşıyor.göğüsleri dikkat bile çekmiyor.demekki gögüslerin bir önemi yok,kendimize güvenle,özgüvenle dursak yeter elbisenin içinde .gerçekten çok karizmatik,hoş bir kadın.göğüsleri büyük olsa bu tarz bir karizması olmayacaktı,anne gibi duracaktı belki de..

yok o kadar küçük değilde göğsüm, yanlış anlamışım sanki bize uğraşacak başka şeyiniz mi yok gibisinden bir anlam çıkarmıştım.Kesinlikle haklısın.ben kendi fiziğimdende memnunum ama biri kalkıp eleştirince sinirim bozuluyor işte

yok o kadar küçük değilde göğsüm, yanlış anlamışım sanki bize uğraşacak başka şeyiniz mi yok gibisinden bir anlam çıkarmıştım.Kesinlikle haklısın.ben kendi fiziğimdende memnunum ama biri kalkıp eleştirince sinirim bozuluyor işte

o eleştirenler iyi niyetli değildir ki.iyi niyetli olmayan birinin sözü doğru olur mu sence?Ya zaten biri kalkıp durup dururken karşı tarafın fizigi hakkında olumsuz yorum yapıyorsa ya kıskandığı için kulp takacak yer arıyordur,ya da karşında eziliyorsa bir şekilde o ezikliği kapatmak içindir yani o da özünde kıskançlık. doğru insan,kötü hisler beslemeyen insan karşısındakine fiziği hakkında olumsuz yorum yapmaz.

Son düzenleme:
kızlar iç çamaşırına koku siniyomu yıkandıgında falan geciyomu yağın kokusu korkuttu bu koku olayı beni yaa..

bu kadar ciddi olduğunu görüyorum şimdi bende meraklandım bende en kısa zamanda denicem bunu gerçekten buna ihtiyacım var umarım işe yarar

valla ne yalan söyliyim dün gece denedim sabah uyandıgımda hafif bi dolgunlasma gördüm günde 2 sefer uygulamayı düsünüyorum kokmuyo rahatsız edici degil kokusu cok fazla yanma kasınmada olmadı bakalım bir iki haftaya sonucları yazarım

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

Kızlar ben yeni üye oldum pek bi bilgim yok forum hakkında. Ama bi sorum olucak çörekotu yağı aldım markası botalife. Daha önce hiç yağ yada krem kullanmadım 16 yaşındayım gögüslerimin arasında çok boşluk var sizce yararı olurmu küç tozu aldım ama tadı çok kötü hiçbir şekilde içemiyorum Çörekotu yağı sizce etkili olurmu ?

Güncel bi merhaba olsun :KK3:

Çörek otu yağını iki şişe kadar kullandım.. Biliyorsunuz minik şişelerde aktarlarda satılıyor. Parmağımı şişeye batırıp çıkardığımda parmağımda kalanı kullandım. Bu durumda bi şişe iki hafta felan gidiyo sanırım.

İlk başta hevesle her akşam yatmadan önce yapıyordum. 4. günü sızlamayla büyüme de oldu. Adet öncesi şişliği gibi bildiğiniz taş gibi.. Hatta küçük göğüslü bi bayansanız 70-75 beden gibi, baya silikonlu gibi bi görünümü oluyo :KK1:
75 ten 80 bedene geçtim. İkinci şişe de her gün yapmayı bıraktım önce gün aşırı, daha sonra haftada iki üç kere.. aklıma geldikçe yapmaya başladım.
Kendi adıma hiç bi şekilde tüylenme yaşamadım.
Ama cilde göre değişiyo olabilir. Bunun için denemeden bilemezsiniz sanırım :26:

İlk şişe de kullandığım sürece büyüklük vardı . ikinci şişe daha da büyütmedi ama sanırım kalıcı oldu.. Futbol topu gibi göğüslerim olmayacak ama bence bedeninize en uygun yerde kalıyo büyüme :KK17:
Rezene ya da başka bir bitki çayı içmedim. Rezene çayını süt yapsın diye yeni annelere içirirler, böylece bebek de sakinleşir süt yoluyla aynı çayı içtiği için, güzel uyur.. Rezene çayı süt kanallarını besliyosa belki o şekilde büyüyodur. ama denemedim bu konuda yorumsuzum :KK17:

Silikona tamamen karşı eşim, çok büyük göğüsün tercih sebebi olmadığını , doğal dolgun ama küçük göğüsün de pek çok alanda avantaj olduğunu unutmayınn :KK16:
Saygılar Karamel :KK42:

canım konuya baya önce cevap yazmıssın ama işe yaradığını söylemissin,bende alıcam bugunn! umarım işe yararlar...

kızlaer bende bır haftadır kullanıyorum çörek otu yağını gerçekten çok büyüdüler 75 den 80 bedene çıktım fakat kıllanma oluyo diye okumuştum bu forumda sanırım aklıma çok taktım kıllanma olmadı ama sarı sarı tuylerı sankı cktı gibi bilemiyorum bi bilgi verin eğer kıllanma olursa yağı kullanmayı brakında dökülürmü acil cvp atarmısınız

kızlaer bende bır haftadır kullanıyorum çörek otu yağını gerçekten çok büyüdüler 75 den 80 bedene çıktım fakat kıllanma oluyo diye okumuştum bu forumda sanırım aklıma çok taktım kıllanma olmadı ama sarı sarı tuylerı sankı cktı gibi bilemiyorum bi bilgi verin eğer kıllanma olursa yağı kullanmayı brakında dökülürmü acil cvp atarmısınız

bende bugun aldım canım bakalım bende olucakmı öyle birşey..

kızlar 15 20 gün oldu baslayalıı yagsız da yaptıgım oluyor günde 10 dk gögüslerim 70den 75e kadar büyüdü bırakmamayı düsünüyorum bakalım hedefim 80.. yağ bendede kıllanma yaptı yaa gögüs uclarımdaki kıllar syahlastı sivilcelendi hep gögsüm bende yagı bıraktım yagsız yapıyorum..

kızlar ben bıraktım yagı gous uclarında kıllanma yaptı kalıcı fakar kıllanma yapıyo daha etkılı yontem varsa soyleyın lutfen :)

ben de 2 gecedir yapıyorum hatta arkadaşıma söyledim o da yapıyor :KK1: şimdilik pek bişey yok gibi ama yapmaya devam edicem... ben göğüs ölçümden memnunum ama biraz toparlanmasını istiyorum... göğüslerim bildiğiniz jöle kıvamında ya böyle içi su dolu balon gibi al eline oyna o derece :KK17: bi de sol göğsüm sağ göğsümden daha küçük onları eşitlemeye çalışıyorum o yüzden sol göğsüme biraz daha fazla masaj yapıyorum.. bakalım sonuç ne olacak

kızlar size tavsiyede bulunayım, yağı çok fazla kullanmayın ve uzun sürede mesaj yapmayın 20 dk gibi, ben biraz aşırıya kaçmışım cildim tahriş olduu kaşınmaya başladı ama yok öyle bi kaşınma, e mecburen kaşıdım bu seferde ınce kabuk oldu,sakın ha dikkat edin, bendede büyüme oldu diyemicem sadece bi dolgunluk var rezene çayınıda aklıma estikçe içiyorum

Ben 27 Martta başladım çörekotu yağına.bugün 14 Nisan herhangi bir büyüme olmadı ama gündüzleri çok sızlıyor gögüslerim bu arada yaş 16. Kaç senedir büyümüyolar ve yattığım zaman sırtım gibi duruyo dümdüz yani.(

denemediğim şey kalmadı açıkçası.. sürmediğim yağ.. bide çörekotu yağını deneyeyim dedim, yağı sürüorum 5 dk ya yakın masaj yapıorum o yağ tamamıyla emilio sadece kokusu kalıo biras kötü kokuo ama gece sürdüğüm için duymuorum o kokuyu uyur haldeken:) yağı sürdüğünüzde ztn farkı görceksiniz kaşıntı yapıo ilk 15 20 dk sabah uyandığımda göğüslerim inanılmaz sert ve gergin oluo 1 haftadır yapıorum geceleri! ayrıca benim göğüs ölçülerim:göğüs altında 72 göğüs ucundan 78 di suan göğüs ucumdan ölçtüğümde 81.5 gelio.. geçicimi bilemem ama ins. deildir.. ben devamlı kullanmayı düşünüorum sonuçları size yazarım..

ne kadar zamanda faydasını gördun ben 1 haftadır kullanıyorum goremedm de

Ya arkadaşlar cm çapında büyütenler ne kadar sürede büyüdü bi söyleseniz biz de ona göre sabretsek yapmaya. Dolgunluk ilk haftalardan belli ediyo ama diyelim 3-4 cm büyümesi için ortalama ne kadar devam etmek gerekir?

ben çörekotu yağını baya kullandım hiçbi etkisini göremedim aksine jelibon gibi yumuşacık oldular beni de korkuttu bu durum şuan kullanmıyorum mersin yağı daha etkili oldu bana sanki..

X