Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

burda okuyup heveslendim çörekotu yağı kullnmaya başladım 1 2 hafta içersinde acayip tüylenme oldu sakın denemeyin themra kullanıyrm büyütmek için ona başlayalı 2 hafta olyo bi şişe daha bitmedi sanki bir iki tane tüy döküldü çörekotu mağduru olduysanız benim gbi bide onu deneyin büyütüyo diyemem themra için ama çörekotunun vermiş olduğu tüylenme azcık onunsayesinde gidiyo gibi:)

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

Sonuş evet arkadaşa katılıyorum 9 ay öncesinden ben bunu okumuştum denedim evet gerçekten fazydası var ama fazla ara vermemek gerekiyor gögüsler masajı seviyor her gece her gece:KK52: farkı göreceksiniz gögüslerim 70 ve 80 oluyor çok rahat umarım sizdede işe yarar :KK16:

şimdi gördüm tüylenme bende yapmadı 1 yıla yakın kullandım kaç şişe öyle bişe karşılaşmadım ben tercih yine size kalmış

Son düzenleme:
of ya ben kullanıyom suan cörek otu yagını ama hala bı degısklık olmadı nezamn olur acaba bıran önce olsa keske :)

of ya ben kullanıyom suan cörek otu yagını ama hala bı degısklık olmadı nezamn olur acaba bıran önce olsa keske :)

arkadaşım aynen katılıyorum.bende yağı masaj yaparak kullandığımda dokunmanın verdiği bir büyüme oluyor ama kalıcı olması için aylarca yapmak gerekebilir.birde rezene çayı içiyorum onunda rahatlatıcı ve uyku etkisi dışında bir etkisini görmedim

ben burdan okudum çörek otu yağını. ama ilk önce mersin yağıyla başladım yanında rezene çayı da içtim..ama hiç bi kımıldama olmadı.. sonra çörek otu yağıyla masaja başladım.. günde bir defa mersin yağı bir defa da çörek otu..birde rezene çayı.şimdi çok ağrıyo dolgunlaşmaya başladı sertleşti.. devam edeceğim tabi..ama merak ediyorm acaba adet olmaya yakın olduğum için bu hassasiyet olmuş olmasın? adetimden sonra işe yaramaz diye korkuyorm.. ama büyüme yok ağrı ve dolgunluk var gögüslerim taş gibi.. sonuç alanlar varsa yardım etsin de hevesim kırılmasın en azından..

buz masajı yapıorum, bide çörek otu yağı sürüorum ama yağı emene kadr yapıorum 5 dk fln oda.. simdi tekrar ölçtüm 81.7 gelio:) umarım kalıcıdır kendine güveni gelio insanın yaa..

canımmm bu çörek otu yapını aktrlardan bulabiliormuyus:)) birdee her akşammı kullanmamız gerekior... sen nakdr süre kullandın:) ?

bende yarın alıcam hemen peki bu yağı sürünce sütyen yine takıyomusunuz arkadaşlar:kedi:yani çamaşırlar yağ olmuyomu öyle yağlı yağlı heryere bulaşmazmı kibilmiyorumkismilepeçete falan örtsem üstüne olurmu acabakaydirigubbakcemile3

canımmm baya önce yazmıssın bunu :) kullandmı nasl bi etki oldu :9

arkdşlarr gerçekteeen bunu kullananlarr bşlayanlarrrr tüüüm etkileriylee birliktee sonçlrı yazabilirlermii :) baya önce açlmş Konu sonuçlar neler ? tüğlenme oldumu büyümelernz kaç güne kaç cm oldu nkadr kullandınız nekadr ara werdiniz ? bunun yanı sıra adaçayımı içtiniz rezenemi içtniz:)) ???

arkdşlarr gerçekteeen bunu kullananlarr bşlayanlarrrr tüüüm etkileriylee birliktee sonçlrı yazabilirlermii :) baya önce açlmş Konu sonuçlar neler ? tüğlenme oldumu büyümelernz kaç güne kaç cm oldu nkadr kullandınız nekadr ara werdiniz ? bunun yanı sıra adaçayımı içtiniz rezenemi içtniz:)) ???

Güncel bi merhaba olsun :KK3:

Çörek otu yağını iki şişe kadar kullandım.. Biliyorsunuz minik şişelerde aktarlarda satılıyor. Parmağımı şişeye batırıp çıkardığımda parmağımda kalanı kullandım. Bu durumda bi şişe iki hafta felan gidiyo sanırım.

İlk başta hevesle her akşam yatmadan önce yapıyordum. 4. günü sızlamayla büyüme de oldu. Adet öncesi şişliği gibi bildiğiniz taş gibi.. Hatta küçük göğüslü bi bayansanız 70-75 beden gibi, baya silikonlu gibi bi görünümü oluyo :KK1:
75 ten 80 bedene geçtim. İkinci şişe de her gün yapmayı bıraktım önce gün aşırı, daha sonra haftada iki üç kere.. aklıma geldikçe yapmaya başladım.
Kendi adıma hiç bi şekilde tüylenme yaşamadım.
Ama cilde göre değişiyo olabilir. Bunun için denemeden bilemezsiniz sanırım :26:

İlk şişe de kullandığım sürece büyüklük vardı . ikinci şişe daha da büyütmedi ama sanırım kalıcı oldu.. Futbol topu gibi göğüslerim olmayacak ama bence bedeninize en uygun yerde kalıyo büyüme :KK17:
Rezene ya da başka bir bitki çayı içmedim. Rezene çayını süt yapsın diye yeni annelere içirirler, böylece bebek de sakinleşir süt yoluyla aynı çayı içtiği için, güzel uyur.. Rezene çayı süt kanallarını besliyosa belki o şekilde büyüyodur. ama denemedim bu konuda yorumsuzum :KK17:

Silikona tamamen karşı eşim, çok büyük göğüsün tercih sebebi olmadığını , doğal dolgun ama küçük göğüsün de pek çok alanda avantaj olduğunu unutmayınn :KK16:
Saygılar Karamel :KK42:

kalıcı oldu yani hala bi sönme yok mu çok iyiymişşş hemen başlamak lazım hem ucuzda peki kac dk masaj yaptın

olmuyor ki yani ben mi sabırsızım yoksa bendeki etkileri mi farklı bu yağların anlamadım ne mersin yağı ne çörekotu yağı ne masaj gram değişiklik yapmadı..

Ayyyy baya heveslendim bende kizlar corekotu yagini hemen temin etmem lazim.benim 75 beden ama dolmuyo kucucuk buyutmem lazimm:KK43:ben dustan cikmadan goguslere soguk su tutmayida duydum buda buyutuyomus cokk ama ben en sicakta dus aldigim icin ilk denememde basarisiz oldum.yapabilirseniz bunuda deneyin

kalıcı oldu yani hala bi sönme yok mu çok iyiymişşş hemen başlamak lazım hem ucuzda peki kac dk masaj yaptın

Biraz sönme oluyo dönem dönem ama yine de kalıcı oldu denilebilir. Cildiniz yağı bi süre sonra emiyor. Sanırım ciltten cilde değişir. Ben dört beş dk sürdüğünü sanıyorum. Yani süreli yapmadım aslında hiç.. Yağ emilip ciltte kalmayınca bırakabilirsiniz.

Her cilt her bünye her gen farklı o yüzden olmayabilir ama olanlar sanırım azıcık şanslı :KK51:

kalıcı oldu yani hala bi sönme yok mu çok iyiymişşş hemen başlamak lazım hem ucuzda peki kac dk masaj yaptın[/QUO

canım heves kırmak istemem ama ben çok denedm bu yöntemleri ne göğüs büyütücü kremler ne de çörek otu yağı asla işe yaramıyor ayrıca göğsünze bunları yedirirken göğüsteki o sertliği yani tazeliği bozarsınız afedersiniz ama fazla ellenen göğüs zamanla yumuşar bu yüzden dikkatli olun para varsa en güzeinden bir estetik yoksa benim gibi rağzı olup bırakın bu işleri :)

Ayyyy baya heveslendim bende kizlar corekotu yagini hemen temin etmem lazim.benim 75 beden ama dolmuyo kucucuk buyutmem lazimm:KK43:ben dustan cikmadan goguslere soguk su tutmayida duydum buda buyutuyomus cokk ama ben en sicakta dus aldigim icin ilk denememde basarisiz oldum.yapabilirseniz bunuda deneyin

denediğin şey göğüslerini dikleştirir :nazar:

çörek otu yağı ile tüylenme sorunu yaşayan oldu mu?saça sürüldüğünd yeni saçlar çıkarıyor çnkü:KK1: bide

[/SIZE]aboov msjm yarm kalmş yaa:KK1:bidee önceden bebe yağı kullanırdm vücuduma sürerdm yumuşatsn güzel koksun dye.bi süre snra cicişlerde dolgunluk olduğunu farketmştm.şmdi hatrladm paylaşym istedim:KK34:

X