Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Herkes denemeli bence. Bu aralar saldım sürmüyorum 2 hafta oldu adetime çok var ve 2 hafta öncesiyle 2 hafta sonrasında inanılmaz fark var keşke kış olmasaydıda bikiniyle bi denize girseydim of of

kızlar forumun çoğunu okudum. şunu bilin ki göğüs büyütmek östrojen hormonuyla ilgili bir durum yada süt bezleirinin çalışmasıyla. fazla östrojen fazla kist ve tümör oluşumuna yol açar. bende birçok şey denedim göğüs büyütmek için ama şuan 1.5 cm lik kistim oluştu. sonuçta sağlık daha önemli.

kızlar ben 36 bedene bile sığamıyorum çok zayıfım doğum yaptığım halde göğüslerim avcumu dahi doldurmuyor çok mu etkili deneyenler paylaşır mı.

ya bende göğüslerimden şikayetçiyim çok küçükler bunu denemeyi düşünüyorum ama evdekilerden gizli olması gerekiyor yaniii bu yağı sürdükten sonra bişeyle sarıyomusun? baska bi yerde streçle sarıyorum yazıyodu napsam bilemedimki. ahh ahh herşey memişler içinnn:)
birde tüylenmeye yol açıyor yazıyor bazı yerlerde öyle bişeyle karşılaştınız mı acaba?

hayır canım hıcbısey yapmıyorsun. sadece bes dk masaj yap bende hafif dolgunluk var yapıyorum. banyoya gır 5 dk yap. strec fln yok. bende tuylenme yapmadı herkesın bunyesıyle alakalı bence.

evet hergun yapıyorum gunde sadece 1 kere oda aksam yatmadan once yapıyorum ve sutyensız yatıyorum.
amma velakin soyle bı durum sag gogsum sola gore daha dolgun

ikisinede aynı yapman gerekıyo heralde. birine eksık yapınca böyle mı oluyo acabaa. off neden bizimde digerleri gibi büyük değillllll

ikisinede aynı yapman gerekıyo heralde. birine eksık yapınca böyle mı oluyo acabaa. off neden bizimde digerleri gibi büyük değillllll

bende bılmıyorum anneme sordum anne senın kucukken nasıldı dıye senınkınden buyuktu dedı sımdı dıger azıcık kucuk olana daha fazla masaj yaptım ıns dengelenır

18 yasındayım hala goguslerım mınnacık we cok rahatsız oLuorum konunun baslıgı gorunce cok sewnmstım ınsAllah yapabılcegm bıseydır dyerek actm cokda sewndım ama cokda buyumesın sonraaa :)

18 yasındayım hala goguslerım mınnacık we cok rahatsız oLuorum konunun baslıgı gorunce cok sewnmstım ınsAllah yapabılcegm bıseydır dyerek actm cokda sewndım ama cokda buyumesın sonraaa :)

bende 18 yasındayımm benmkıler minicikk ayy büyüsünn büyüsünn yaaa

bugün başlicam hayt tohumuda içicem ve şu telkinli ses dosyalarınıda dinlicem inş faydası olur kızlar

cnm senin durumun nasıl peki göğüslerinde sönme oldumu

Merhaba ben yeni üyeyim.. Merhaba demek için konulara baktım ama bulamadım.. :) Bu arada dikkatimi çekti bu konu, gögüs büyültme bekarken kendime büyük bi dert edinmiştim ama şu ana evliyim ve bir oğlum var emiyor gögüslerim çok yıprandı yani sönük gibi bişey oldu biraz büyüdü ama gergin ve sert değiller.. Bunu yaparsam yani çörek otunu yaparsam gerçekten fayda görürmüyüm ben? Ama en kısa zaman da denemek istiyorum konu için teşekkürler.. :)

Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı
Anne sütünü arttırıcı özellik taşır, göğüsteki hormon gelişimi işini arttırarak göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek için. alıntıdır

bir yere okuduğum bir bilgiyi daha paylaşayım çörek otu yağıyla hergün düzenli olarak masaj yapıldığında 2.ay sonunda gözler görülür bir büyüme oluyormuş
bende şuan her sabah rezene demleyip içine 4-5 damla çörek otu yağı damlatıyorum göğüslerime çörek otu yağıyla masaj yapıyorum o emdikten sonra çilek yağı sürüyorum gece yatarkende hayıt tohumu içiyorum 3-4 gündür yapıyorum göğüslerimin yanlarında ağrı olmaya başladı ve kaşınıyor bu kaşınma alerjik bişey değil umraım büyürler en az 2-3 ay yapmayı düşünüyorum gelişme görürsem ayrı topik açarım inş hepimiz istediğimiz ölçülere ulaşırız ben çok fena taktım ne yapıp edip büyütücem çünkü gerçekten fındık kadarlar yaşım 21

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…