Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Merhabalar :) aranıza yeni katıldım bu küç'ü kullanıyorum2 günde göğsümde toparlanma hissettim hatta gözle görülür bir topaarlanma.Bu gece de çörek otu yağına başladım şuan göğüslerimde ağrı var bu normalmidir??

12 gündür kullanıyorum ama bende tüylenme yaptı üstelik hiç bir yagın etkisinin uzun süreli olmadıgını ögrendim..

Telkine devam

insanoğlu doyumsuz küÇükler büyük, büyüklerde küÇük olsun istiyor. Birimizde sağlıklı olduğuna şükretmiyoruz oysa ne göğüs hastalıklarından dolayı göğüssüz yaşayan iyileştiği için yokluğunu hiç önemsemeyen insanlar var çok şükür rabbime..

Birşey sürmeye gerek yok ki..
Masaj yapmanız yeterli.. Yağ daha rahat masaj için kullanılıyor.. Bebe yağıyla da yapsanız sonuç alırsınız zaten hem kokusuz hem kıllanma yapmaz zararı yok en azından. :)

Son düzenleme:
arkadaşlar tam 4 hafta boyunca yağı her akşam göğüslerime sürdüm ve hiçbir gelişme kaydetmesem de devam ettim. ancak diğerinden daha küçük olduğu için daha çok yağ kullandığım göğsüm yağı kullanmayı bıraktığımdan beri bir türlü düzene girmedi. o kadar kurudu ve şu an derisi o kadar çok soyuluyor ki ne yapacağımı bilemiyorum. yüzüme sürdüğüm nemlendiriciyi kullanıyorum çünkü göğüs çevrem yüzüm kadar hassas ama 2 haftadır düzelmedi. bu yüzden lütfen şuna dikkat etmenizi istiyorum ki sizin de başınıza aynısı gelmesin. kullanırken eğer cildinizin gerildiğini ve zamanla kuru toprak gibi olduğunu veya kuruduğunu gözlemlerseniz derhal bırakın. ben buna rağmen devam ettim ve şu an küçük olmasından daha büyük bir sorunla uğraşıyorum. aklına cildimi eski haline getirecek bir çözüm gelen lütfen benimle paylaşsın parça parça deri düşüyor resmen.

gerçekten mi ? Hemen deneyelim o zaman..

birde hala aynı düşüncede misin iyigeldiği konusunda ?

Bu konuyu okuduğumda kafama koymuştum sonunda aldım ve denedim 1 hafta 3 gün oldu muhteşem inanılmaz halamlar falan hayret kaldı .. benm zaten göğüslerim fazla küçük değil avuçlarımdan taşıcak şekildeydi ama ben göğüs meraklısı olduğum için
Netice sonuç harika kızlar bayanlar hem dikleştiriyo hem sertleştiriyo hem büyütüyo yapmanız gereken konu sahibinin dediği gibi çörek otu yağını masajla yedirceksin ben 5 dk sabredemiyorum .. 2-3 dk masaj yapıyorum giyiniyorum. sabah akşam yaptım düzenli sadece 1 kere buz gezdirdim duymuştum onuda buzda dikleştiriyo. valla şuan büyüdü yaza kadar nasıl büyür bilemiyorum
Ha bu arada tüylenme falan olmadı tüyleri karartmada olmadı

Arkadaşlar bütün sayfaları baştan sona okuyamadım k.bakmayın bende kullanmak istiyorum fakat ek olarak çay bişey içiyormusunuz ayrıca bu tüylenme olayı gerçekden oluyormu yaa ben tüylenme sorunu yaşamak istemem büyüteyim derken

hayır canm tüylenme olmuyo çay flan da içmiyorum ben. sadece yağlanıyorum 1 hafta 3 gün sonucunda harika

Teşekkür ederim canım cevabın için ama kararsız kaldım mersin yağı ve çörek otu yağı arasında ben

kızlar yag konusunda dert etmeyın her hangı bı yag ya da krem de olabılır ama kremler kıl cıkartırmıy bılmıyorum onemlı olan gogsunuz kaygan olsun kı alttan yukarı dogru masaj yaptgınızda zorlanmayın onemlı olan masaj gerısı zorun degıl bosuna para verıp yag almayın

Masajla 1 haftada büyürmü ki ? :44:Bence yağlarında çok etkisi var hem pahalı değil 6-7 lira bişey. Çayınıza katıpta içebilirsiniz . Sadece göğüs büyütmede yararlı değil çörekotu yağı

Corek otu yagi anne sutune iyi geliyorsa, demek ki prolaktin hormonunu yukseltiyor. O da hamile kalmayi zorlastirir ve butun hormonlariniz bozulur.

cnmbı haftada masajla dolgunlastırabılırsın buyucenı sanmıyorum bı beden falan ben 3 aydır cayımı cıyorum anca yarım beden buyudu

senin adına çok sevindim valla ve şuan bende kafaya koydum en kısa zamanda alıp sürmeye başlıyorum.
inşallah aynı etkiyi görebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…