Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bugün hayıt aldım yaptım ama inanın hala boğazımda acılık var yanıyor sizede öyle oldu mu

yarında çörekotu yağı alıcam

kızlar ben 12 gün falan düzenli olarak her akşam çörekotu yağı ile masaj yptım kokusu ağır diye 2-3 dk da onun üstüne kayısı ve çilek yağını karıştrıp masaj yaptım.
Sonuç ne ?
Sonuç ; üst kısımlarında dolgunluk oldu ve göğslerim sertleşti südyeni taktığımda üstleri dolgun çok güzel duruyodu ama araya bayram girdi ewde olmadım we yapamadım malesef o şişkinlikte söndü dün yine başladım bırakınca sönüyo ama olsun bitek büyümesi için değil göğüs sağlğm içinde msaj ypmya dewam edicem..

bilgiler için çok teşekkürler canım çok yardımcı oldun

Son düzenleme:

ewett ya güvenilir bir yer bulsam gidip kendimi onlara teslim etcem artık sonunda aayy kafayı yedim gğüslerimleeeee

ben de 1 haftadır çörekotu yağıyla masaj yapıyorum. pek bir büyüme farketmedim, ama biraz dolgunluk oldu gibi. tabi henüz bir şeyler söylemek için erken. ama ben değişimin yağdan ziyade masajdan kaynaklandığını düşünüyorum. masaja devam edicem...

evet canım o dolgunluk masajdan kaynaklanıyor.ben göğüs büyütmek için her yolu denerken çörekotu yağının gazabına uğrayanlardanım.çok arkadaş var forumda bu yağ kıllanma yapıyor diye uyaran ama dinleyen yok.bende de kıllanma yapmıştı.etkili olan masaj zaten.bence başka yağlar deneyin.ben mersin çilek felan da denemiştim.hatta şuan bebe yağı ile masaj yapıyorum ve dolgunluk olmaya başladı.dediğim gibi keramet yağda değil düzenli masajda

Kızlar malum 200 syfa var .d hepsini okumak pek mümkün değil.. var mı aranızda baştan beri takipçi olan.. bu çörekotu işe yarıyo mu.. yani yarayanların saysı mı daha fazla genelde yoksa yaramayanların mı.. bide şu kıllanma olayı nedir.. yapıyo mu kıllanma falan.. kullanmaya başlamalı mıyım sizce..?:44:

Son düzenleme:
çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin eviniz leş gibi çörek otu koksun :))))

ınanılmaz ağır bir kokusu var kızlar bana göre. odamda masaj yaptığım her gün odam püfür püfür çörek otu kokuyordu.ha işe yaradı mı? sadece dolgunluk yaptı. bıraktığınız zaman gene herşey normaldi... en kalıcı yolu bu işin kilo almak bence. kilo alınca büyüyor. 49 kilodan 55 kıloya çıktım ve şuan çok güzeller.

ben ağustostan beri kullanıyorum.. kokusu ağır değil o kadar yaa, hep kokudan şikayet edenler olmuş belki markadan markaya değişiyodur...
yazın daha çok sürüyodum, şimdilerde haftada 3 veya 4 güne indirdim.. keşke diyorumm bu uygulamaya başlamadan önce göğüslerimn resmini çekip şimdikiyle kıyaslasaydımmmm:)))) ama tabii şaka biyana ben farkediyorum irileştiğini.. göğüslerim küçük değildi ama hafiften bi sarkma olmuştu, ben faydasını gördüm, şuan dimdik... :) .. diğer yağları bilmiyorum.. tüylenmede yapmadı ayrıca... bu formülll süppeeerrr.. güzellikle kalınnnnnn:=)

slm kızlar bende bu forumda okuyup çörekotu yağını kullandım 6 ay kadar önce aldım günde sabah akşam 5 er dakika masaj yaparak uygulamıştım ancak daha sonra gün geçtikçe göğssümde bi ağrı bi ağırlık hissettim sanki taş yerleşmiş gibiydi ama masaja devam yani kararlıyım:)) neyse 8 yada 9. gün masajda farkettim göğsümden sıvı gelmeye başladı buarada hayıt ada başlamıştım ama onun bu kadar kısa sürede etki edeceğini sanmıyorm sıvıyı görüce ertesi gü doktora gittim önce kan alıp hormon testi yapıldı sonuç yüksek çıktı tabi kadın direk şunu sordu: göğüslerini oynadın mı hiç? :))) bende tabi masaj yoluyla büyüdüğünü duymuştum da masaj yapıyodum dedim güldü baya sonra kızım zaten onlar çocuk emzirince büyüyecek küçük değil ki okadar gerek yok bence dedi hemde masaj beyindeki süt salgılama homonunu uyandırıyormuş ondan sora süt gelmeye başlıyomuş velhasıl kızlar süt anne oldum:))) doktor tavsiyesiyle hemen bıraktım bende masajı 3-4 gün sora sıvı gelmesi durdu tabi sertlik de gitti gene eski halimdeyim işte benim göğüs büyütme maceraam böyle:)))

ben de denedim bu çörek otunu yaklasık 5-6 ay. maalesef sıfır etki arkadaslar. bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor kesin. ve arkadasların da paylastıgı gibi bence masajın cok etkisi var. bende de ilk zamanlar bi sertlesme falan oldu ama atıyorum 1 gün yapmadıgımda anında indi. 5-6ay boyunca vücudumdaki çörek otu kokusuyla gezmek de yanıma kar kaldı :) şimdi de kara üzüm çekirdeğini deneyim diyorum :d durmak yok yola devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…