Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Valla benim de öyle. 18 yaşındayım 75 beden anca doluyor. :84: Ama zayıfım da ondan kaynaklanabilir. Kardeşimin benimkinden büyük.

Selam kızlar.. Ben de geçen sene başlamıştım hatta bu konuya yorum filan yazmıştım :79: Ama sonra bıraktım. Şimdi evde buldum. Ben de çörekotu ve çilek vardı, ikisini karıştırmışım, şimdi yapmaya başladım tekrar, mis gibi çilek kokusunu alıyorum :93:
Şuan ben;
Hayıt+ısırgan otu çayını içiyorum.
Telkin yapıyorum.
Bi de çörekotu+çilek yağıyla masaja başladım.
Gelişme olursa haber vericem.
Hepinizde gelişme olur umarım :81:

canım "telkinli ses dosyası" bölümüne uğramanı tavsiye ederim hem de şiddetle. biz telkinle göğüs büyütüyoruz. sonuç alan çok ve bıraktığında sönme olmadan.

denemeyi çok isterdim ama çalışan bir bayan olaraktan koku olayı beni tatmin etmedi
her sabah duş mu alıcam yani :78:

denemeyi çok isterdim ama çalışan bir bayan olaraktan koku olayı beni tatmin etmedi
her sabah duş mu alıcam yani :78:

ben bu yuzden biraktim.. veya gece yaptigimda az mendil ile biraz silerdim yatardim sabah ise biraz cilek yai surerdim veya az parfum sik. ama ic camasirlarini ayirmani tavsiye ederim cunku fena siniyor, benimkilerin kokusu cikmiyor

bende üç gündür kullanıyorum ve grip olduğum için hiç koku alamıyordum, ama merakta var nasıl kokuyo, diye dün gece aldım kokuyu resmen ramazan pidesi

bunuda deneyeyim bakalım inşallah bu işe yarar ya burda benim gibi insanları görmek beni mutlu etti.20 yaşındayım 170 boy 50 kilo ama 75 dolmuyo bile
of offf
bu aktarlarda satılıyor diimi ? ve ne kadardır acaba ?

kızlaar, ben de çok heveslendim, bugün alıp hemen başlayacağım. inşallah herkes istediği sonuca ulaşır...

merhaba hanımlar... ben silikon yaptırmak isteyen ama korkan, önce doğal yollarla bişey yapıyım diyen biriyim.. yağlar falan biçok şey okudum.. kafam aktara döndü.. merak ediyorum.. bu yağları uzun zaman kullanan ve faydasını gören varmı?tecrübelerinizi yazarmısınız?

Mrb ben araniza Yeni katildim ama data onceden de takip ediyordum. Bana hak verecginizi dusunuyorum sizin de... bu konuyu acan kisi sizler bizler dahil olmak uzere o kadar umut verdi ama ortalarda gozukmuyor yani keske bi bildirseydi son durumunu bizlere de ...

neredeyse herkes oyle canim, ben dahil.. ztn ben bir ay yaptim biraktim, tekrar iki hafta yaptim biraktim :-S oyle oyle

merhaba arkadaşlar yazılarınızı okudum ve okur okumaz gidip çöğrekotu yağı aldım bugün ikinci günüm ama bende yanma kaşınma olmadı etkisinide fark etmedim umarım işe yarar....teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…