Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Ben yatmadan önce mersin yağını,sabah evden çıkarken de çörek otu yağını sürüyorum 1 ay bitecek neredeyse hiiç bir etki yok hala ortada (( ayrıca mersin yağını sürünce göğsüm bayagı bir ağrıyor ama çörek otunda hiç öyle bi kaşıntı vs olmuyor..

bendede hiç kaşıntı filan yok canım ama dolgunluk var bu sabah baktım inanamadım büyüyolar sende etkisi biraz geç olabilir belki yanlız kıllanmalar başlamış ona nası bi çare bulcam bilmiyorum bi yeri yaparken bi yeri bozuyoz

ya nasıl kıllanma yapıyor sizde anlamıyorum. bende dolgunluk yaptı ama birazcık sivilcede oldu birde telkinle dinleyerek yapın fena dolgunluk kazanırsınız

Arkadasım sen napıyorsun?
Mersin yagı tek sürülmez ki!
Mersin yagı uçucu bir yağdır.
Onu direk cilde uygularsan cildini tahriş eder.
Sen çöret otu yağıyla karıstır sabah aksam öyle masaj yap.

Arkadasım sen napıyorsun?
Mersin yagı tek sürülmez ki!
Mersin yagı uçucu bir yağdır.
Onu direk cilde uygularsan cildini tahriş eder.
Sen çöret otu yağıyla karıstır sabah aksam öyle masaj yap.

ona bakarsanız çörek otuda ucucu bir yag onun için dolgunlgu kalıcı değil arkdşlarrrrrrrrr

kızlar yapmayın allah aşkına. 2-3 günde değişim bekliyosunuz. göğüs bu kadar zamanda büyürmü. en az 3-4 ayda etki göstermeye başlar. ve tüylenme yapıyo diyen arkadaşar bu sürede göğüslerinizin ne kadar tüyleneceğini tahmin bile edemiyorum. bende kullanıyodum 15-20 günde tüylerim belirginleşti ve düzelme olmadı malesef he ayrıca masajda hangi yağı kullandığınızın bi önemi yok. ben nemlendirici vücut kremi bile kullandım. önemli olan masaj yapmak. göğüs yapısını bu şekilde kazanıyo, daha sonra yediğimiz faydalı besinlerle, proteinlerle içleri dolmaya başlıyor.eğer süt arttırıcı şeyler yerseniz yada içerseniz (rezene,adaçayı, çörek otu, küç,ısırgan... gibi) göğüs kanallarınız büyür ve göğüslerinizin içi bununla dolar. bunlar bırakılınca eski haline geri döner. eğer protein ağırlıklı beslenirseniz yağ depolanır ve kilo vermedikçe küçülmezler teknik olarak kolayda malesef bunları başarmak çok zor. ama imkansız yoktur. bu sitedeki bi çok şeyi uygulayarak iyi sonuçlar aldım dahada devam ediyorum. darısı hepimizin başına

ya nasıl kıllanma yapıyor sizde anlamıyorum. bende dolgunluk yaptı ama birazcık sivilcede oldu birde telkinle dinleyerek yapın fena dolgunluk kazanırsınız

göğüs ucunda kıllanma olmuş onlarıda çektim ama dolgunluğa inanamıyorum nasıl böle oldu 75 sütyenden bile taşıyolar artık ama 1aydır hayıt tohumuda içiyordum mutluyum yani etkisi kalıcı yada geçicimi olur onu zaman gösterecek:44:

kızlar yaa kıllanmanın çözümü varrr onları bir şekilde yok ederizzz önemli olan dolgunlaştırmakk :)) gerçekten şunu söyleyebilirim ki göğüslerim çörek otuyla birlikte şekil aldı yuvarlaklaştı dolgunlaştı 2 cm büyüttüm ben bir şişeyle. sonra dolgunluğu geçti ama eski haline hiç dönmedi tekrar başlıycam aldım yine :)

Denemiştim bende.Ama çok sivilcelenme yaptı.Bu nedenle de bir daha denemedim.Kalan çörekotu yağını da saçlarım için kullanıyorum

Bende dün akşam başladım,önce çörekotu yağı,sonra mersin yağı sürüyorum,hadi hayırlısı bakalım umarım benimkilerde büyür :84:
Ne giysem yakışmıyorr yoksa,çok üzülüyorum:2:

hatunun biri çilek mersin çörek yagı önermişti çörek var bende ama diğerleri bnm civarımdaki aktarlarda yok ?? KIRMIZIKASKETLİKIZZZZZZZZZZZ

hatunun biri çilek mersin çörek yagı önermişti çörek var bende ama diğerleri bnm civarımdaki aktarlarda yok ?? KIRMIZIKASKETLİKIZZZZZZZZZZZ

ben bunlardan ziyade en iyi çemen yağının geldiğini duymuştum. kokusunu hafifletmek içinde nane yağıyla karıştırmışlar ve de güzel sonuçlar almışlar. dışarı çıktığım an bakıcam aktar yada eczanelerden. buda bir seçenek olarak Aklınızda bulunsun

gerçekten işe yaradmı çörek otu yaaaaa.bnde kullanıorm ama pek düsenli yapamadmm...eğer grçkten gözle grlr fark warsa son gaz dvm ediiim

Selam kızlar uzun zamandır sizleri takip ediyorum bende aynı konudan muzdaripim çok eskiden göğüslerimi küçültmek için uğraşırdım lise dönemlerinde falan şimdi ise bir türlü büyütemiyorum. Evlendim, çocuk sahibi oldum ama tık yok tabi ebvlendiğim zaman aşırı zayıfladım iyice kayboldular şu çörek otu yağını burdan öğrenip başladım yapmaya ama 4. Günden sonra sıkılıp bıraktım ben de yanma falan olmadı ama sızlam falan azar azar oluyordu. şimdi bu atralar yine gaza geldim yeniden başlayacağım mayonun içini biledoldumuyorlar yaaaa. çok mutsuzum. Kaç günde belli eder acaba ne kadar zaman yapmalıyım. Kalıcı olurmu ki ne dersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…