Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

işteee budurrrr kızlarrr...! dogum günümde arkadaşımın hediye aldıgı geceliği giydimm ve bir çocuktan farkım olmadııı ) Gögüslerimm çokkk küçükkk! ama yılmak yokkk yaklaşık 2 haftadır çörek otu ile masaj yapıyorummm... wowwwwwwwwwwwwww oda ne diyebilirim ciddi anlamda dolgunlaşma ve belirginleşme oluyorrr sabah akşam 2 defa masaj yapıyorum ve takfiye olarak rezene çayı içiyorummmm :)) umutluyummm tey tey teyyy :):
:92:

evt bende sunu soyleyeyim daha onceki kullandigim corekotu yagi sahte gibi geliyordu ve bir hafta kullanmama ragmen sonuc HUSRAN
Bu sefer gercek corekotu yagi kullanarak 11 gun bir surecten beri sonuc GUZELLL

evt bende sunu soyleyeyim daha onceki kullandigim corekotu yagi sahte gibi geliyordu ve bir hafta kullanmama ragmen sonuc HUSRAN
Bu sefer gercek corekotu yagi kullanarak 11 gun bir surecten beri sonuc GUZELLL

olacakkkk inşallahhh herşey çok güzel olacakkk :)))) yaşasın desteksiz sütyenli hayat :)
:92::92::92:

slm kızlar,benimde iki çocuğum var,hamileyken kiloda almadım,tabi göğüslerim eskisi gibi değil,eşim sorun etmiyo ama ben ediyorum...inş bende de işe yarar...

Bencede dolgunluk veriyor göğüslere ama tüylenme yapıyor orası kesin :2:
Sende de tüylenme yaptı mı canım?
Gelişmeler içinde senin adına çok sevindimm :79:

kızlar bu yag fena dolgunlaşmayapıo ya 2.günüm yagla masaj yaptım dolgunlaşmayı hisseder gbiyim elime çok büyük geldiler ya

slm kızlar,benimde iki çocuğum var,hamileyken kiloda almadım,tabi göğüslerim eskisi gibi değil,eşim sorun etmiyo ama ben ediyorum...inş bende de işe yarar...

gercek corek otu yagi ile gercekten fark olusuyor. Ben daha once "sahte" yag ile yaptim sonuc alamadim ama gercegi ile saonuc guzel..

gercek corek otu yagi ile gercekten fark olusuyor. Ben daha once "sahte" yag ile yaptim sonuc alamadim ama gercegi ile saonuc guzel..

cnm kardelen bnm kullndgm yagın markası kara bi kutusu var işte ama bgn 2.gnm dolgunlugu hsseder gbym yaa. hadi hayırlısı

günde kaç kere yapıyosun canım, bende başladım bugün 3. günüm ama daha bişey yok tabi

hayatım gece yatmadan 1 kere yağla masaj yapıorumn o da 5-6 dk sürüo

dünde 2 kere masaj yaptuım yagla bi sabah bi gece.

bugünde sabah yaptım 1 kere yine 5-6 dk fln

yani arttırıyorum ben

ama etkisini görüorum

ve allahıma şükürler olsun kıllanma filan yokkk

Bencede dolgunluk veriyor göğüslere ama tüylenme yapıyor orası kesin :2:
Sende de tüylenme yaptı mı canım?
Gelişmeler içinde senin adına çok sevindimm :79:

canım bi kaç kişinin yorumlarında okudum tüylenme yapıyo diye ama bende tüylenme falan olmadııı :))) ama ilerleyen günlerde olursa yazarımmm :)

kızlar ben şu an başka bir yağ kullanyrm bir şişenin btmesıne az kaldı çörekotu yağını deneyeceğim fakat kıllanma yapmasından korkuyorum cm olarak büyütyr mu bu yağ:26:

çörek oto yağı düzenli kullanıldığı takdirde etkisini gösteren bir yağ ama bırakıldıgında eskiye dönüyor

Kızlar bende 4 gündür göğüslerime doğal çörek otu yağıyla masaj yapıyorum. sürdüğüm andan itibaren 1 saat yanma oluyor sonra geçiyor. Aynı zamanda telkini de dinliyorum telkin güzel bir dolgunluk veriyor o dolgunlaştırırken çörek otu yağı da cm olarak büyütsün diye kullanmaya devam edicem. bu şekilde daha güzel sonuç alacağımı düşünüyorum.

Tüylenme belirtileri var mı canım :44: Ben zaten tüylü bi yapıya sahibim .. 2-3 kullanımda bile farketmişti bende.Göğüs uçlarımdaki tüyleri beslemişti adeta,sonraki kullanımlarda da sert sert olmuşlardı.Ama göğüslerime dolgunlukta vermişti

benim kullandığım bu ve allahıma şükürler kıllanma filan yapmadı nerdeyse 1 haftadır kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…