Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ağrı sızı bendede yok gayet sakinler ama dolgunluğu hissediyosun ben 9gündür akşamları yatmadan önce yapıyorum dolgunluğu hissetmeye başladım bile günde 2kere sürenlerde varmış ama bilmem daha etkili olurmu:26:

Dolgunluk dedeiğin nasıl bir his acaba. Peki görüntü olarakta büyütüyormu. Benimkiler birde çok yumuşak içleri boşalmış gibi çok kötü duruyorlar. Hatta südyen giymediğim zaman resmen dümdüz.

O kadar üzgünümki eşim bile artık dalga geçiyor. Kalıp gibi sütyenleri takıyorum. çok güzel görünüyor dışardan. Görende sende göğüs var sanacak diye espiri yapıyor. çok sinir bozucu o yüzden hırlandım yeniden başalyacağım . Ben bir rezene çayı aldım süt belarini çalıştırıyormuş akşamları bir fincan içeceğim bir sitede okumuştum. Allahım işe yarar inşallah hepimiz birbirimize dua edelim.

tabi canım büyüyolar fark ediliyo avucumdan taşıyo mesela sertlik var sütyensiz benimkide asla belli olmazdı şimdi belli oluyolar bi başla bakalım neler olcak :)))

Günaydın

kulis cim sen ne kadar dır yapıyorsun bu uygulamayı fark nekadar oldu.
salıdan itibaren yani yarınla 15gün olcak canım3.günden etkiyi farkettim ama hergün büyüyo gibi düşünme zaman geçince farkediyosun büyüdüğünü benimkiler yine durgunluk yaşıyo bikaç gün sonra hızlancaklar bünyeden bünyeye değişir tabi sende nası olur bilemeyiz

kızlar ben de burdan okudum ve dün gece yatmadan yaptım bu çörekotu yağını. bi de ben mersin yağı aldım burdaki arkadaşlardan onu da öneren olmuştu. ama onu uygulamaya başlamadım acaba ikisini karıştırıp mı yapsam yoksa çörekotu yağını bi süre uyguladıktan sora onu ayrı mı yapsam karışınca etkilerini kaybederler belki. ben sürdüğümde önce biraz kaşındı. şimdi bi farklılık yok. ben de dümdüzüm umarım işe yarar. yarar dimii yaa. lütfen lütfen lütfen yarasın.

Inşallah yarar tek temennimiz bu. şu göğüsler yüzünden çok pisikolojim bozuldu aynada kendime bakmak istemiyorum. Her yerim şükür olsunki güzel göğüsler dümdüz aman yarabbim bak yine sinirlerim zıpladı. Neyse şaka şaka umaraım şöyle füze gibi daşşşş gibi ikizlerimiz olur bebişler.

kızlar mrb, ben hamilelikten önce 70 anca takıyordum dogumdan sonra sütten dolayı 80-85 beden takmaya basladım. kızım 11 aylık oldu sütüm azaldı simdi 75 takıyorum emdikten sonra dümdüz oluyor (( sütüm kesildikten sonra büyük ihtimal küçülecekler. 1 ay sonra tatile gidecez bende cörek otunu kullansam acaba zararı olur mu?

meraba,ben 16 yaşındayım.göğüslerim çok küçük.sütyen takmadığım zaman hiç bişey belli olmuyo nerdeyse 11 12 yaşımdayken biraz büyüdüler ve öyle kaldılar.ben çok telaşlanıyorum acaba hep böyle mi kalıcam?bir çok şey denedim ama hiçbiri fayda etmedi.annemle de konuşamıyorum.çörekotu yağını deniyorum bi kaç gündür.umarım faydası olur :/

canım sen daha 16 yaşındasın
büyürler merak etme

vayy be yaa okudukça şaşırıyıorum kızlar cidden ben foruma yeni üye oldum da neler neler varmış bilmediğim çörek otu yağı bana da çok ilginç geldi ama bende deniycem peki sadece bunukullansak yeterlimi başka bişeye gerek yok yani

kızlarrr bu çörek otu yağını sürüp msj yaptktan snra hemen yıkıomusunuz yoksa gece sürüp sabah mı yıkıosunuzz =))

bende çörek otu yağını kullanmaya basladım dün ama hic de dediginz gibi kasıntı olmadı işe yaramıyomu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…