Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar ben de 3 gündür kullanıyorum bu yagı,aynı zamanda telkini de dinliyorum.Gece yatmadan önce denmis,bu uyku esnasında salgılanan bir hormonla mı alakalı yoksa herkes müsait olur diye mi böyle düsünüldü?Yani günün herhangi bir saatinde sürülse etki eder yine dimi? :KK76:Hafiften dolgunluk verdi ,ama cok kalıcı degil sanki.. Bende cok hafif bir kasıntı yaptı 1 kez onun dısında kötü bir etki olmadı.Düzenli kullanmaya devam edicem.Buz kompresi sonrası ya da soğuk dustan sonra sürmenizi tavsiye ederim :nazar:

yaaaaa birii banada bişi desin bende 3gündür kullanıorum çörekotunu ama dediğiniz gbi ne yanma oldu ne sabah kalktığımda gözlerime inanamıcaımm bişiiiiii.gerçekten etkili bişi mi buuuuu

kızlar kıllanma olmuyorrrrrrrr

ben kulanalı 1 haftayı geçiyor ama kıllanma görmedim aksine dolgunluk görüyorum

Son düzenleme:
kızlar bende kullanıorm çörek otu yağını 4 gündür biraz dolgunlaşma oldu ağrılarm da olmaya başladı bunda masajn çok etkili olduğunu düşünüorm yağdan çok ayrıca bende tüylenme fln da yapmadı ama kullandıktan sonra soğuk suyla yıkıorm ki uzun süre cildimde kalmasn die zaten uygulamada teniniz alıo çoğunu bence bu arada bedenm 75b aslında vücuduma oranla normaller gayet zayıf olduğumdan ama sanırm meraklandm bende sizden , umarm güzel sonuçlar alırız haberdar edicem zamanla yine hoşçakaln:)

enteresan geldi, denemenin bir zararı yok nasılsa, ben hemen yarın deneyeceğim.
Sonuçları sizinle paylaşırım.
Bu arada paylaşan başkaları varsa onlarda bilgi versin :)

günaydın kızlar bugün hemen almalıyım ben hayıt tohumu içiyorum o da etki ediyo ama sizin çörek otu yağındaki kadar hızlı değil:KK6: ama büyüme var neticeyi yarın yazacağım:KK31:

bende dün aldım çörek otu yağını gece yatmadan önce kullandım fakat sormak istedigim bisey var ben göğsün tamamına yaptım ve göğs ucmda hafif bi kızarıklık oldu snra gecti ama acaba göğüs ucuna sürmememizmi gerekiyo ?????? :44:

İyi geceler arkadaşlar;göğüsün kahverengi bölümüne hiç bir şeyin değdirilmesinden yanayım. çünkü orası fazla hassas ve çok çabuk etkileniyor+sonrasında acısıda fazla oluyor. bana sorarsan sürme derim ama yine tercih senin tabi. ayrıca tüğlenme sorununu bir çok kişiden duydum ve okudum bi kaç sayfayı okudumda tüğlenme problemi yaşamadım diyen arkdaşlar kısa bi dönemden bahsediyorlar. uzun dönemde kullanıp aldığı neticeleri paylaşan kişilerin bizi daha doğru kanıya götüreceğini düşünüyorum. hepimize bolbol şanslar :92:

ben 2 ay kullandım tüyleri koyulaştırdı biraz sonra onları aldım ve bir daha çıkmadı :)

kızlar günaydınnnnnnnn ben dün aldım ve akşam yatmadan önce sürdüm kaşıntı ağrı filan olmadı faydası olmicakmı acaba:KK31: günde kaç kere sürmek lazım gelir ki:44:

İyi geceler arkadaşlar;göğüsün kahverengi bölümüne hiç bir şeyin değdirilmesinden yanayım. çünkü orası fazla hassas ve çok çabuk etkileniyor+sonrasında acısıda fazla oluyor. bana sorarsan sürme derim ama yine tercih senin tabi. ayrıca tüğlenme sorununu bir çok kişiden duydum ve okudum bi kaç sayfayı okudumda tüğlenme problemi yaşamadım diyen arkdaşlar kısa bi dönemden bahsediyorlar. uzun dönemde kullanıp aldığı neticeleri paylaşan kişilerin bizi daha doğru kanıya götüreceğini düşünüyorum. hepimize bolbol şanslar :92:

fikrini söylediğin içn teşekkür ederm =) ilk gunum oldugu ıcın o gun orayada degdırdım ama artık degdırmemeye ozen gosterıyorum bakalım inşAllah hepımız ıstedıgmz sonucu alabılırzzz :KK34:

kızlar günaydınnnnnnnn ben dün aldım ve akşam yatmadan önce sürdüm kaşıntı ağrı filan olmadı faydası olmicakmı acaba:KK31: günde kaç kere sürmek lazım gelir ki:44:

ben gunde 1 kere yapıyorum yatmadan once ama forumda okudugum kadarıyla yanılmıyosam eger sbh aksam olarak gunde ıkı kere yapanlarda oluyoms :KK66:

ben gunde 1 kere yapıyorum yatmadan once ama forumda okudugum kadarıyla yanılmıyosam eger sbh aksam olarak gunde ıkı kere yapanlarda oluyoms :KK66:

2 ye çıkartayım bari :KK9: yanlız böle bakınca filan çok güzel gözükmeye başladılar parlak parlak yüzümede süresim geliyo:KK9::KK9:

X