Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

cnm bisey sorucam genel olarak da biraz ben tüylüyümde,,aceba sendemi öylesin de, o yüzden mi olduu ?

cnm bisey sorucam genel olarak da biraz ben tüylüyümde,,aceba sendemi öylesin de, o yüzden mi olduu ?

almancasi schwarzer kümmel

kizlar bugün benim 3.günüm, aksam yatmadan önce 5-10 arasi masaj yapiyorum ,, sanki dolgunluk var gibi ,,, arada bir sizliyor ama cok hafif umarim yan etkileri yoktur,..
dilerimki hepimiz amacimiza ulasiliriz

selam kızlarrr..pazar gunu okudm yazıyı bende başladım 5 gündür yapıyorum ılk surdugumde cıdden bı dolgunluk oluyo..bakalım 1 hafta olsun ölçücem değişim olursa yazıcam kzlar

kızlar ben bunu saçlarıma sürüyorum ve acaip saç çıkarıyor, kullanıp da tüylenme sorunu olan var mı? uyarmak için söylüyorum yanlış anlamayın

benimkisinin adi da tayla, ilk günlerde bende hic birsey hissetmedim ama bugun 3.günüm ve cok hafifden sizliyor...

Yani sizde ne olur bilmiyorum da ben yağ kullanmadan masaj yaptım, iki hafta da 2 cm büyümüştü.
Sonra masaja üşendim bıraktım.
İlla çörek otu kullanmak gerekli mi bilmiyorum. Bende tüy sorunu var az da olsa. Onu sürüp daha fazla belirgin hale getirmek istemedim. Bende yağsız etki etmişti.
İnşallah sizde de etki eder her iki türlüsü.

Goguse masaj yapanlar ya bir cesit yag kullaniyorlar yada karisim, her ikisinde de sonuc gozukuyor ama aycicek yagi yerine corek otu yagi daha etkili olur diye bir fikir koyunmadi ortaya ki, buda sanirim imaknsiz. Cunku dedigin gibi burda asil onemli nokta MASAj. Kimisi buz kullaniyr, kimisi yag.. yeterki masaj iyi olsun. Ama suda vardi, yagda dogal besinler cok, ve yagi cilde surdugumzde, cild yagi emiyor. Ve hucreler bir nevi besleniyor.
herkesin kullandigi lugat farkli ama, gogus buyumekle, genislemekle, dolgunlasmakla arasinda fark var.. Bende dolgunlasmisti dolayisiliysa daha toplu ve daha buyuk gozukuyordu

kızlar bişey sorucam çörek otu yağının kokusundan hoşlanmadığım için kullanamıyorum. acaba bebe yağıyla yapsam olur mu

kızlar bişey sorucam çörek otu yağının kokusundan hoşlanmadığım için kullanamıyorum. Acaba bebe yağıyla yapsam olur mu
kızlar kullanmayın su yagı yaa cook cırkın kıllanma yapıyo cunku telkını dınleyın kendı kendıne zaten buyuyo gerek yok masaja yaga falan zaten

yok cnm yaa ucundakı kılları hem cogalttı hemde koyulastırdı yanı belkı gogusdekı kıllar ıcın olabılırde ucundakıler hıcde gececek gıbı durmuyo valla

o kıllar hiç bi zaman geçmiyor kızlar bi yolunu bulup yokedin onları. geçer geçer diye ümitlenmayin boşuna

çörek otunun yaptıgı tüylenme geçiciymiş doktor söledi

aynen benim öyle oldu zaten önceden tüy şeklinde birazz vardı çörek otu yağı ile biraz daha kalınlaştı ama ben onları sonra cımzbızla çektim bir daha hiç öyle çıkmadı kullanmayı bırakmıştım çünkü. 2-3cm büyüme oldu bende çörek otu ile yine başlıycam aldım

kızlar şu çörek otu yağını kullancmda tüylnmedn dolayıı kullanmaya korkuyorm:S:S

Boşver canım hiç yağla uğraşma. Kıllanma yapacak bir ihtimal, strese gireceksin sonra. :18:
İstersen sadece yağ kullanmadan masaj yapabilirsin.

Ben masajla yağ kullanmadan 2 hafta da 2 cm büyüttüm. Sonra üşendim bıraktım.
Yani bence burda önemli olan doğru ve düzenli masaj yapmak.

canım ya şu masajı nasıl yapıyorsun. ben burdaki yönteleri resimleri falan da okudum ama hiç bişi anlamıyorum. göğüs çevresine dairesel hareketler yapmak mı gerekiyor.nasıl oluyor bu ya

canım bende telkini dinlerken masaj yapıyorum.Bazende duşta ama bende sıkıldım aklıma geldkçee yapmaya çalışıyorum işteee.Tek ümidim telkin şuan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…