Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bende bu akşam başladım gögüslerimi ölçtüm 90 cıktı birde 1 hafta sonra ölcecegim.ama bendede hiç kaşınma falan olmadı .

Ben kullanmaya başladım fakat 4 gündür uygulamıyorum. Çünkü göğüslerim aşırı agrıyor. Üşütmüşte olabilirim. Fakat bilemiyorum:26:

Ya kizlar Alman sayfalarinda hic bulamadim burada yazili olan seyleri,yani onlar daha fazla ameliyati sadece cözüm olarak görüyorlar...

Ya kizlar Alman sayfalarinda hic bulamadim burada yazili olan seyleri,yani onlar daha fazla ameliyati sadece cözüm olarak görüyorlar...

dogal yollarla couzm varken niye ameliyat, ben guvenmem bu almanlara! ztn dogal yollarla sonuc elde eden oldu, ben bile sahidim.
reklam olsunlar diye diyorlardir onlar..

kızlar bn corek otu yagını bayadır kullanıyorm ama etkısını gordugumu soylıyemem bırde ucları beyazladı sankı acılıo gıbı geldı korktm bıraktm artık

dogal yollarla couzm varken niye ameliyat, ben guvenmem bu almanlara! ztn dogal yollarla sonuc elde eden oldu, ben bile sahidim.
reklam olsunlar diye diyorlardir onlar..

peki senin sahid oldugun kisiler ergenlik cagindan cikan kisiler miydi?yani mesele 30 yasinda biri ve kalici mi???

Kızlar bu kıllanma yapıyo ya malesef sadece gogus ucunda degıl sanırım dıger kısımlarda da belırgınlestırıyo bır haftadır kullanıyorum cokda guzel sonuc almaya baslamısdım offfff kullanıp kullanmamakda kararsızım yaa Devam etsem mı etmesem mı bır haftada ıkı cm buyume oldu dıyebılırım tabı ısırgan otu ıcıp kompresde yaptım 5dk masajla bırlıkde cok guzel dolgunlasdı ıkı cm fark oldu ama nıye kıllanma yapıyo sankı

geçici kıllanma bir süre sonra o kıllar sararıp dökülüo sıkma kendini sen masajına devam et

geçici kıllanma bir süre sonra o kıllar sararıp dökülüo sıkma kendini sen masajına devam et

ayy coook mutlu oldum canım yaa suan valla moralım bozuldu cunku benımde dedım kurt adam gıbı olmayım da Sen ne zamandır kullanıyosun pekı ısırgan otu bende ters bı etkı yapmadı bır haftadır gunde bır bardak ıcıyorum bır ay hem masaj hem cay devam edeyım dıyorum valla gelısmeler cok guzel gıdıyo melodıyle basladım ılk 92den 98e cıkdı yanı melodı 4cm buyutmus benım 2cmde bu sekılde buyudu hızlı buyuyo galıba bıraz cabuk sonuc alıyorum buda bıraz kafamı karıstırıyo bende gecmısde yaptıgım masajlara falan baglıyorum malum bır sene yapmısdım hemde cok duzenlı

onu bana doktor söyledi o geçici tüylenme dedi sonra dökülür sıkma canını dedi ama öle oldu yavaş yavaş dökülmeye başladı

Anladım canım cok sagol paylasımın ıcın gercekden cok tereddut etmısdım bende devam edıp etmemekde uclarında olması onemlı degıl de her tarafa yayılmasına uzuldum yanı neysekı gecıcıymıs Pekı sen ne kadar zamandır kullanıyosun ve nasıl sonuc aldın acaba

canım ben çok önceden kullanıyordum ordan biliyorum bıraktım sonra işte yeni yeni yine başladım

kızlar ben de yakında baslıcam corekotuna bı aktara gıdemedım kac gundur

ısırgan otu cayına dıkkat edın bence sureklı ıcınce bagırsak kanserı yapabılıyormus cunku ordakı faydalı mıkropları oldurebılıyormus

ısırganın sadece masajını yapalım derımm

bısey duzenlı kullanıldıgında etkılerı gorulebılıyor cunku sız de bı arastırın ıstersenız yanlıs bılgılendırmek ıstemem ama paylasayım dedım bılgınız olsun dıye

sevgılerr

tum bıtkıler ıcın gecerlı cnm o bıraz ıcıp bıraz ara vermek gerek haklısın bende zaten oyle yapmayı dusunuyorum ısırganın yagı var mı kı

masallah masallah insallah kalici olur ya bende baslayamadim bi turlu..

annem masaj yaparken gorunce sunları elleyip durma buyutcem derken sarkıtıcaksın diyo... korktum yahu

asagi dogru yapma masaji o zaman sarkabilir sanirim yukari dogru yapacaksn ve yanlara dogru dairesel .. sanirsam :))

bide Ibrahim Saracoglu da rezene cayini onermisti bu corekotu yagsiyla birlikte kullanmak icin ben onu icicem

Sagol canım gercekden cok guzel etkısı var yaa Dolguluyu tam dolduruyo cm olarak ıkı cm ama dolgunluk cok super ust kısımda ozellıklde zaten benımde derdım ustte olmamasıydı cok mutluyum valla bır ay devam edeyım dıyorum ısırganla buna bakalım ne olacak sonuc dolgusuz 80 taksam yeter

eewwwwwweeeeeeeeeeet kızlar bu gün bende başlıyorum çörek otu yağıyla masaja hatta ben biraz biraz abarttım sanırım gün iinde yaptıklarımı alatayım çilek yağıyla 5 dk masaj yaptım 3 hurma ve 1 muz yedim şu an ısırgan otu+rezene+şerbetçi otu+ adaçayı karışımıyla hazırladığım çaya 3 damla çörek otu yağı ekledim ve içiyorum 2 bardak tabii bunun yanında çörek otu masajı yapıcam az sonra veeeeee yatmadan önce de mersin yağıyla masaj çok mu uğraşıyorum ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…