Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

eewwwwwweeeeeeeeeeet kızlar bu gün bende başlıyorum çörek otu yağıyla masaja hatta ben biraz biraz abarttım sanırım gün iinde yaptıklarımı alatayım çilek yağıyla 5 dk masaj yaptım 3 hurma ve 1 muz yedim şu an ısırgan otu+rezene+şerbetçi otu+ adaçayı karışımıyla hazırladığım çaya 3 damla çörek otu yağı ekledim ve içiyorum 2 bardak tabii :KK61: bunun yanında çörek otu masajı yapıcam az sonra veeeeee yatmadan önce de mersin yağıyla masaj :nazar: çok mu uğraşıyorum ne :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canım cok fazla seyı bı anda da vucuduna yukleme yapma yaa zararı olabılır masajdan bısey olmazda caylara dıkkat et derımben

canım cok fazla seyı bı anda da vucuduna yukleme yapma yaa zararı olabılır masajdan bısey olmazda caylara dıkkat et derımben

Vucudunuza iyilik yapayim derken metabolizma'nizin denkesini bozmayin yoksa kendizini hastanede bulursunuz hanimlar..

tuketeceginiz bitki caylarina da dikkat edin, bagirsaklariniz bozmayin :KK1:

aktardan portakal yağı ve nar çekirdeği yağı aldım. önceden de çörek otu yağı almıştım ama tüylendirir diye kullanmıyordum. Sonra portakal yağıyla nar çekirdeği yağını karıştırınca 3 damla da çörek otu yağı atıyım dedim. ve sadece 2 kere yapmama rağmen tüylerimi belirginleştirdi yaa. Bir an önce büyütmesine çok ihtiyacım var ama tüylenmesi çok daha kötü :84: aslında nez12 dökülür dedi ama, dökülmesi kadar da vaktim yok çünkü 1 ay sonra tatile gidicem ooof :KK43::KK59::KK43:

aktardan portakal yağı ve nar çekirdeği yağı aldım. önceden de çörek otu yağı almıştım ama tüylendirir diye kullanmıyordum. Sonra portakal yağıyla nar çekirdeği yağını karıştırınca 3 damla da çörek otu yağı atıyım dedim. Ve sadece 2 kere yapmama rağmen tüylerimi belirginleştirdi yaa. Bir an önce büyütmesine çok ihtiyacım var ama tüylenmesi çok daha kötü :84: Aslında nez12 dökülür dedi ama, dökülmesi kadar da vaktim yok çünkü 1 ay sonra tatile gidicem ooof :KK43::KK59::KK43:

canım banada burda bır arkadas soylemısdı bunu ayrıca uclarında oluyo kıllanma sadece tatılde ucları gorunuyomukı bıkınıden?ayrıca ıkı gunde etkı edermı sen bence sartlanmısın o sekılde bakıs acısına gore degısır bence normalde varsa bıle az sen onun yaptıgını dusunuyo olabılırmısın acaba cunku bende de olur bazen boyle:KK34:

ayy canıım yok ben kullanmadan bu konuya taktığımfdan dikkat etmiştim tüylerime, ama kesinlikle şartlanmamın etkisi vardır buna ben de inanıyorum. Ama işte şartlanmıyım o zman diyince de olmuyo ki lanet :KK1: ucu kısmında da şundan dolayı rahatsızım arkadaşlarımda aynı odada kalcam gayet samimiyizdir yani öyle şaka yapma olayları filan da çoktur bunalrın derdimi de bilirler ki içlerinden biri de benmle aynı durumda gösteriyoruz yani yalan diyemem ki :KK17: ondan yapamıyorum yani:KK70:

ayy canıım yok ben kullanmadan bu konuya taktığımfdan dikkat etmiştim tüylerime, ama kesinlikle şartlanmamın etkisi vardır buna ben de inanıyorum. Ama işte şartlanmıyım o zman diyince de olmuyo ki lanet :KK1: ucu kısmında da şundan dolayı rahatsızım arkadaşlarımda aynı odada kalcam gayet samimiyizdir yani öyle şaka yapma olayları filan da çoktur bunalrın derdimi de bilirler ki içlerinden biri de benmle aynı durumda gösteriyoruz yani yalan diyemem ki :KK17: ondan yapamıyorum yani:KK70:

sende ucunda cıkanları agdayla alırsın gıtmeden once canım :KK34:

aaa kalınlaşıp artmaz mı ozaman? Almak tehlikeli diye okumuştum?

cımbızla alırsan cogalır ama kucuk bı agda parcasıyla bence bısey olmaz evlı olup da oyle olanlar ne yapsın alır ınsan yanı:KK34: agda cogaltmaz oyle canım

Arkadaşlar benmkilerde küçükler dolgun ve dik olmasını istiyorm hep ama küçükler:KK43: bu çörekotu yağını nasıl masajla sürüyoruz normal ovalıyomuyuz yağla lütfen masaj tekniğiyle ilgilide bilgi verirseniz yanlış olmasın büyümesini istiyorum gerçekten:KK43:

Kızlar gercekden ıse yarıyo bu yag bugun tam 12 gun oldu 2cmlık buyume var ve onun dısında dolgunluk var soyle soyleyım ust kısımlar doldu yanı dolgulu sutyenle catalım var neredeyse yanı oyle deyım zaten ben cm olarak bos bos buyumesındense ıclerının dolmasını ust kısmın falan dolmasını ıstıyodum bu tam ıstedıgım gıbı sonuc verdı:KK66::KK64::KK62:

Merhaba bayanlar.Yaa bişey sorucam.Bu çörekotu yağı göğüs büyütüyormusya acaba popo da büyütürmü?aynı etkisi gösterirmi acaba?var bilen???
Yada popo büyütmek için bildiğiniz bitkisel bir yağ varmı?:KK43:

kızlar yokmu bana cevap verebilcek biriiii:KK43:(

bugun aktarda çörekotunu bende aldım.ama burda diğer yazılarıda okuyunca kafam çokkkkkkkkk karıstı.rezene yağı ve mersin yagındanda bassedilmis hatta çörek otu rezene karıstırıp da kullanılıyormus.yaa bana yardım edin.göğüd büyütmede ben şimdi hangisi kullanacagım?
rezenemi?çörekmi?yoksa mersin nolur biri cewap versin yaaaaaaaaaaaaaa:KK43:
ama ilk sorumda hala gecerli göğüs büyüten yagın popodada etkisi olurmu hadi kızlar cevap verin banaaa

X