Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bnm aldığımın üzerinde haftada 3 kere kullanılması yazıyor??

mrb canım ben daha yeni üye oldum benımde tek sorunum göğüslerim sizn gibi :) gecen gun cörek otu yağını aldım ama bi fıncan suyun içine 3damla damlatarak kullanın yazıyo sen nasıl yaptın yağı direk sürdün mü ? bana bu konuda bilgi verirmsin ?

ben direk yagi surdum. senin dedigini bilmiyrm, suyun icine kattigin da bu karisim masaj yapilabilecek bir kivamda olmali yani biraz kati cok civik olursa masaj yapamazsin. bu dedigin icimlik olmasin? senin dedigin ucucu yaglar icin gecerlidir cunku ucucu yaglar cok aktif icerikli yaglardir ve cilde saf olarak temas ettiginde cilde ve ogranizmaya zarar verebilir. o yuzden uc damla yagi su ile kulanmasi tavsiye ediliyor. coreek otu yagi da aslinda normal bir yagdir yani bildigim kadariyla ve su ile daha az kosantre olmasina gerek yok.

senin aldigin corekotu yagi hususu gogus buyutmek icin mi? bu konuda pek bilgim yok, ben burdan gordum her gun yapilacagini, kimseden de farkli birsey gormedim.

neyse cnm ozaman kimseye zararı dokunmadığına göre her gün yapsam bişey olmaz zaten amaç aynı diilmi ...

bir sorum var geceleri yatmadan önce ısırgan otu içiyorum onun içinede 5-6 damla damlatsam bir zararı olurmu sizce??birde masajımı yapayım çok azimliyim bakalım neler olcak ..:)

kızlar yaben ilk defa masaj yaptım ve yorumları okuduğumda yağın çok koktuğunu yazmışsınız bnmki hiçde öyle kokmadı merak ediyorum acaba aranızda Nival marka çörekotu yağı kullanan warmı???

Benimki aksu vital,, her gün yapmıyorum ben , zaten geçen gün bolca sürdüm , sanki yağlı güreşe çıkacak gibi şimdi sivilcem var bikaç tane ..

ben medine'den gelme yag kullandim ve cok kokuyrdu, yikayinca bile ehh. simdi blueocean diye bir marka aldim ama hic memnun degilim ustelik bende de sivilce yapti :-

ya bn nerdeyse 3 aya yaklasık kulanıyorm ama fazla etkı ettıgını soylıyemem offf gercekten bir cozm yokmu bnmkıler gercekten yok denıleck kadar kuckler yardmmmm :18:

evet kızlaarr
ne yapsak şimdi çörekotu yağı mı baska vs yaglar mı..........

bunları daha once kullanıp da sonuclarını yazmayan arkadaslar da yazarlarsa cok mutlu olacagız, kım sonuc aldı acaba????

herkese ıstedıgı kadar göğüs diliyorumm :)))

e yani çaktırmamak gerekiyo ne diyeblrz ki anne baba ben memelerimi büyütmek istiyorum mu:umursamaz: şu koku olayı olmasa çoktan denicem ama puffff:sinifsinif:

hahahahha ay cok guldum ya siz cok yasayin kizlar :)) ne olcak aksam git lavaboya orda bes dk uygula kokusuda o kdr dikkat cekmez heralde :))

dudaklara da sürsek dolgunlaştırır mı acaba :)))))

hahah :))) olsaydi keske etkisi bende isterdimm

evet kizlar bende duydum bunu ibrahim saracoglunun sitesinde okumustuk kiz kardesimle bu konuyu arastiriken bi kiz da yazmis hatta 75den 90 a cikti die :82: orda da aynen boyle aksamlari 5dk masaj ve aksamlari rezene cayinin icine birkac damla corek otu yagi damlatip icin diye yaziyodu.. sadece masajla bile ise yaradgina sevindimm ya cok gzl kalicidir insallah::

butun yorumlari okuyamadim.. kalicimi onu merak ediyorum bende uygulayacagim da firsat bulamadim sinavlardan ..

hahaha süpersin :76:

ablam çörekotu yağını kullandı ama maalesef hiçbir işe yaramadı hiçbir dolgunluk bile olmadı.

araliksiz kullandimi ?? bide yaninda rezene cayi icilmesi gerekiyor sanirim...

bu arada ay cicek yagida etkiliymis bende arastirma yaptimda netten baya .. onunda faydasi varmis aynen massaj uygulamasiyla... :82:

bende bgun ilk defa yaptim hadi hayirlisi :)) yanliz ben bu yagi alali baya oldu acaba tarihi felan varmi sonra ters tepki yaparda

Kızlar ben de aldım. Bir kaç kez kullandım. Tüylenme yaptığını söylemiş biri, vazgeçtim. Böyle bir sorunla karşılaştınız mı siz ? Bu yağ saç çıkarmada kullanılıyor. O yüzden tüylenme yapması olası zaten de tüylü dolgun göğüslerdense tüysüz minişler daha iyi Devam etsem mi kullanmaya kararsızım :26:

bende ilk seansi uyguladim ama hic etki yapmadi bana ne kasinti ne bisey ..
benimki cok eski uretim tarihi acaba etkisini kaybetmis olabilrmi ??

valla bilmiyorum tüylenme yapiyormu hic bi fikrim yokk

kızlar bende basladım ılk surdugum anda baya kasıntı oldu bugunde agrı oldu bıraz tabı ısırgan otu da ıcıyorum bakalım sonucu paylasırım

kızlar bende basladım ılk surdugum anda baya kasıntı oldu bugunde agrı oldu bıraz tabı ısırgan otu da ıcıyorum bakalım sonucu paylasırım

ohh iyii etki yapmis sana bende hic bisi olmadi ya :26: :26: kullandiktan sonra yaz unutma bekliorm :))
cörek otu yagsi zamanla bozulan biseymi kizlar ya: bendeki baya eski cunku ondan etkki yapmio olabilirmi acep recepler

ohh iyii etki yapmis sana bende hic bisi olmadi ya :26: :26: kullandiktan sonra yaz unutma bekliorm :))
cörek otu yagsi zamanla bozulan biseymi kizlar ya: bendeki baya eski cunku ondan etkki yapmio olabilirmi acep recepler

yaa benım goguslerım ne yapsam buyumeye hazır sankı ıkı yıl once baya ugrasdım buyudu bıraz gerı bırakdım ya cnm hızla buyuyo yanı suan 98 cm gelıyo olctumde ne yaparsam hemen etkı edıyo yanı ınsallah kalıcı olur yırmı gun once falan 92 93 cıvarıydı yazarım tabı bozulma ıcecek olan arkadaslar ıcın denılmıs galıba cnm ben yenı aldım 3 4 gun oldu baslayalı hemen agrı sızı basladı ama aksam yatmadan da ısırgan otu ıcıyorum bır bardak bıde posasını da suzdukden sonra ınce bı tulbente koyup bır dakıka kadar gezdırıyorum goguslerımde dolgunluk olmaya basladı baya bır ay kadar ıkısıne devam edeyım dıyorum bakalım sonuc ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…