Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ah kızlar umarım işinize yarar...
bende çörek otu kullanmalımıyım sizce fikrinizi almak istiyorum..benimgöğüslerim küçük değil aslında fakat gerginleşti falan diyorsunuz..ne yapsam kullansam mıki? bilmiyorumkismile

Markayla bişi değişir miki .
benimkide ddefne doğa diye bişi , kaç ml olduğu yazmıyor bilemicem .

ya kızlar çok umutlandım okuyunca ama bazen olumsuz msjları görünce de çok üzülüyorumbenneyaptımkibugun çörek otu yağını almayı dusunuyorum inşallah kolay bulurum ya gerçi cok karsız kaldım mersin yağı mı alsam kı dıyebilmiyorumkismile ama galiba en çok çörek otundan fayda gorenler olmus benim kociş 2 hafta sonra askerden geliyo ve o zaman a kdr büyüsünler istiyorummmm

Markayla bişi değişir miki .
benimkide ddefne doğa diye bişi , kaç ml olduğu yazmıyor bilemicem .

diger sayfalarda markanın onemi olmadıgını okumuştum hakiki olması yeter degısık markaları kullanıp ve aynı sonucu alanlar var inşallah hepimizin büyüüük memişlerimiz olurrralkisalkisalkis

ya kızlar çok umutlandım okuyunca ama bazen olumsuz msjları görünce de çok üzülüyorumbenneyaptımkibugun çörek otu yağını almayı dusunuyorum inşallah kolay bulurum ya gerçi cok karsız kaldım mersin yağı mı alsam kı dıyebilmiyorumkismile ama galiba en çok çörek otundan fayda gorenler olmus benim kociş 2 hafta sonra askerden geliyo ve o zaman a kdr büyüsünler istiyorummmm
benm 2. hfta büyümştü bnce hemn bşla kaydirigubbakcemile5

gercekten dogal yollarla gogus buyutme hiç aklıma gelmemisti...akannehir ama cok cabuk konusmiim bagrii ya bı ıse yaramazsa gerçi pozitif dunuleim ki olsun
ama çok umutlandım ya ay insallah olurrrr da rahtalarım bırazdan cıkıp almayı dusunuyorum ya senınkıler nasıl buyuduler 2 hafta da neler kullandın
su memıslerı buyutup bırde su selulıtlerımden de kurtulsam cok super olcakkk yaaaaklinialirimsmile

az once çörek otu yagımla yaptım masajımı ama bende bahsedilen kaşıntı falan hiç olmadı sadece masaj dan dolya kıpkırmızı oldumafoldumben ve hıc yogun kokusu falan yok acabi sahtesi falan mı dıye aklıma geldi carden markayı bulamadım talya varmış aslında o da kotu degıl ama kokusu olmayınca kuskuya gırdıbilmiyorumkismile bu markayı kullanan oldu mu acep bu arada 56.gunun mus tebrık edıyorum senıvereliniortak baya sabır lazım pekı bgune kdr gelısmeler nasıl

az once çörek otu yagımla yaptım masajımı ama bende bahsedilen kaşıntı falan hiç olmadı sadece masaj dan dolya kıpkırmızı oldumafoldumben ve hıc yogun kokusu falan yok acabi sahtesi falan mı dıye aklıma geldi carden markayı bulamadım talya varmış aslında o da kotu degıl ama kokusu olmayınca kuskuya gırdıbilmiyorumkismile bu markayı kullanan oldu mu acep bu arada 56.gunun mus tebrık edıyorum senıvereliniortak baya sabır lazım pekı bgune kdr gelısmeler nasıl
Canım zorladın mı ki kızarttın öyle . benim 4. gün hala sızlama kaşınma vs yok . Ama gözle görülür derecede şişkinlik var .
Gerard bir beden büyütmüş , ondan cesaretlendim bende zemuszemus

valla bilemiyorum canım ya yani normal mı yaptım yoksa fazla mı zorladım aslında masajın da dogru olup olmadıgınan da emın degılım zaten
arkadaslar anlatmıslar dıger sayfalarda soyle solım ıkı elımle tek gogusume masaj yaptım sadece asagıdan yukarıya dogru gogusume cektım gıbı bısyey ,gercı tutması zor bıraz ama cunku yok,yanı bır sag elımı kullandım bır sol umarım dogrudur
ya ınsallah gelısme olur bazıları ertesı gun fark gormusler ınsallah bende de olur umutlandım sımdı

ben de 2 haftayı geçti kullanıyorum, hiç kaşıntı falan yapmadı, kokusu da bana yoğum gelmiyo, karden değil benimki de, hekimzade.. masajı da sağ elimle sol göğsüme, sol elimle de sağ göğsüme yapıyorum canım, zemuszemus bu smileyin tersi gibi düşün, yani yön olarak tersi, içeri doğru olacak yönleri çünkü, zemuszemus avcunu göğsünün üstüne koy, etrafında yuvarlak çiz.. daha nasıl anlatılır bilmem.. kolay gelsin hihoyyyt

kızlar benim göğüslerim küçük sayılmaz 85B sütyen kullanıyorum ama daha seksi ve dolgun görünmeleri için kullanmayı düşünüyorum, acaba sarkma yapar mı bu? bide göğüs etrafındaki ufak tüyler için karınca yumurtası yağı kullanıcam acaba ikisini birden kullanmak zarar verir mi ki?

bugün tam 4. günüm olacak yanılmıyorsam ve gözle görülür derecede dolgunluk var ... Ben çok fazla masaj yapmadım öyle 4 5 dere göğüs ucundan bastırıp döndürdüm o kadar , bakalım hayırlısı :)

kızlar benim göğüslerim küçük sayılmaz 85B sütyen kullanıyorum ama daha seksi ve dolgun görünmeleri için kullanmayı düşünüyorum, acaba sarkma yapar mı bu? bide göğüs etrafındaki ufak tüyler için karınca yumurtası yağı kullanıcam acaba ikisini birden kullanmak zarar verir mi ki?
Sarkma yapacağını sanmıyorum canım gayet güzel dolgunluk veriyor bayanssulusmile
Herkes çörek otu yağına tüy yapıyo demiş ama benim göğüs etrafımdaki tüycüklerin nerdeyse hepsini döktü yoketti diyebilirim :) Ama karınca yağı da kullanacaksan
İkisinin birlikte bi zararı olacağını sanmam canım :eek:

cnm ihtiyacın yoksa uğraşma derim banyoda soğuk su masajıyla gerekli dikliği sağlayabilirsin

ben de 2 haftayı geçti kullanıyorum, hiç kaşıntı falan yapmadı, kokusu da bana yoğum gelmiyo, karden değil benimki de, hekimzade.. masajı da sağ elimle sol göğsüme, sol elimle de sağ göğsüme yapıyorum canım, zemuszemus bu smileyin tersi gibi düşün, yani yön olarak tersi, içeri doğru olacak yönleri çünkü, zemuszemus avcunu göğsünün üstüne koy, etrafında yuvarlak çiz.. daha nasıl anlatılır bilmem.. kolay gelsin hihoyyyt
evet canım ya anlatması bıraz zor aslında vıeoya koymak lazım:sm_cool:
daha kolay olur ama sonra erkekler basar burayı en guzelı boyle kalsın bır yabancı sıtesde gormusutm ama babska yaıpı gosterıyo ıkı elı tek goguse kullanıyodu ozelıkle de yukarıya cevırıyordu ve sanırsam onemlı nokta da asagıdan yukarıya dogru yapılması tersı sarkma yapabılır sonra hem kucuk hem de sarkık goguslerımız olurakannehirbugun ıkıncı gunum ınsallah ıse yarar

slm kızlar oryantelis kullnmaya başladığımı yazmıştım5 gün önce şuan sadece 5gün ve 2cm farkvar 80di inanamadım bi kaç kere ölçtüm82 geliyo göğüs altıda73 tüoda75 oldu çörek otundada ilk günlerde dolgunluk olmuştu ama ilerleyen zamanda bi faydası olmadı sanırım bu sefer oldu gözle görülür fi fark yok tabi ama göğüs uçlarım acıo bakalımbi iki hafta sonra kaç cm olucak başka kullnn varmı acaba onlarda etkisi nasıl herkez istediği sonucu alır inş.

ya bır suru seyler var ınsanın kafası karısıyo en çoğunun da etkısı oluyor okutudugum kadarıyla insallah hepımızın ıstedıgı gıbı olur kızlarr

X