Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Dier topikte yüz hatlarım dişileşti demiş dudklarım dolgulaştı falann bu çayla :S yüzde mi şişio yani
böle etki gören varmı ?

25 temmuzdan beri içiyorum ben hayıtı günde 3 kez. çörekotuyla masaj yapmıyorum onuda hayıtın içine damlatıyorum içerken. masaj için therma diye bi göğüs büyütücü yağ karışımı aldım geçen aktardan.. onun öncesinde narçekirdeği yağıyla masaj yapıyodum. hayıt kullandığımdan beri 2 cmlik fark var bende. göğüs dışında da bi etkisi olmadı hayıtın.. epilasyonda acı hissi azalıyo falan diyolardı ama öyle bişey olmadı bilemiyorum belki daha uzun süre kullanmak lazım.. adet dönemim eskiye göre daha hafif geçti o gerçekten işe yarıyo. yüzümde falanda bi değişme yok. ben şuana kadar gayet memnunum hayıttan. bi zararını yan etkisini şimdilik görmedim yakında hekimzadenin hapını almayı düşünüyorum. onun içinde de hayıt narçekirdeği var zaten. haplardan korkuyorum ama offffffff bıktım artık küçücük göğüslerden mafoldumben inşallah hepimiz bi sorun yaşamadan istediğimiz ölçülere getiririz arkadaşlar :Saruboceq:

kızlar aklıma birşey geldi lütfen yorum yapın nekadar mantıklı diyorumki şu dermaroller varya ciltte delikler açıp uygulanan ürünün deri altına 200 kat daha fazla gecmesini saglıyor ondan alsam bitane aynı zamanda çörekotu yağıylada ardına masaj yapsam nasıl olur sizce 1 aydan az zaman kaldı düğünüme gelinliğin içinde benimkiler fos kalacak yaaa

dermaroller kullanılan kremlerin etkisini bilmem kaç kat artırıyomuş mantıklı daha çok etki edebilir :)) bende alcam dermarollerdan iyi aklıma getirdin göğüs içinde denerim :))) ayyyy resmen denize düşen yılana sarılır gibi bi halimiz var :) büyüsede bari bu kadar çaba boşa gitmese. herkesin göğüslerine bakıyorum yaa bu kadar olsa keşke bu kadar var mı benim ki de bundan küçük bundan iyi mafoldumben

nişanlım libyada ordan getirtmeyi düşünüyorum burdan baya baya ucuz orda hersey aklıma su gogus buyuten jellerde geldi acıkcası belki dermaroller ile etkili olur diye
ya hiç sorma vucudumun heryeri masallah güzel ama gögüs denen bişi yok ya hele yazın hersey ortaya cıkıyo kıyafet altında dolgulu sütyenler deniz kenarında fos ki benimki 75 i bile doldurmuyor

kimisinin ewlenince büyüyo diyolar belki seninde öyle olur (inşallah) bence bu yağlar falan toparlama sıkılaştırma gibi bi etkiyle bi dolgunluk veriyo olabilir bide masajın etkisi. göğüslere etki eden sadece iki tane hormon var östrojen projesteron. bu ikisi olmadan ben sanmıyorum baya baya farkedilir bi büyüme olacağını. yağ krem vs işlerini takviye olsun masaj olsun diye yapıyorum ben. hani toparlasın şekil versin gibi.. öteki hap için mesaj gönderdim hekimzadeye.. cevabı gelsinde onu almayı düşünüyorum. onu kullandıktan sonrada gidip bi hormon testi yaptırmayı düşünüyorum her ihtimale karşı.. offfffffffffffffffffff

ben haptan falan korkuyorum acıkcası saglıgımdan olacagıma kucuk goguslerle dolasmayı yeeğlerim kafam cok karısık benimde yaa evlenince buyumesi senin masaj yapmanla aynı sey canım zaten bakalım belki büyür :)

orası öyle doğru haklısın. bende korkuyorum haplardan bu zamana kadar da denemedim denemeyide düşünmedim ama bitkisel vs diye bilmiyorum ya kendimi kandırıyo olabilirim. ama gerçekten çok sıkıldım artık bu durumdan..

ya haplarda falan diolar ya tamamen bitkisel diye işte ben ona hiç inanmıyorum muhakkak vardır bi yan etkisi bide direk kana karısıyor falan tehlikeli durum en azından bence oyle ama ben inanıyorumki psikolojinin haptan daha büyük bi etkisi var

ben günde bi kez kupayla içiorum zar zor tadı öd.de boğazımı çok yakıo uzun bi süre geçmio ben o themra göğüs kremini çok önceden almıştım ama bi faydasını göremedim dolgunlaşmadı bile sonrada bıraktım hatta hala yarısı duruo inş. sana etki eder ewt ya artık büyüsünler önceden bu kadar uğraşmıodum ama başkalarının ii sonuç aldığnı duydukça azim ettim büyütücem çörek otu yağını bi aydan fazladr kullnıorum bakalım nolcak

walla tadı tuzu yakması falan umrumda değil benim büyüsünlerde ben katlanırım şahsen kaydirigubbakcemile3 bende uğraşmıyodum daha doğrusu silikon dışında bi çare olduğunu düşünmüyodum. bi arkadaşım göğüs büyütücü yağ almıştı çok önce adını hatırlamıyorum işe yaramadı haplarıda içmeye korktuğumdan öyle bırakmıştım. dediğin gibi sonuç alanları duydukça bende denemeye başladım iyi ki de başlamışım 2 cm fark var. ama daha çok lazımmafoldumben

hayıt içiyorum işte içine çörekotu yağı damlatıyorum. masaj için kullanamadım ben 1 hafta kullandım ama tüylenme olur diye korktum bıraktım. onun yerine narçekirdeği yağı almıştım 1 şişede onu kullandım. en son da themra dediğim yağı aldım. 2 cm fark sadece dolgun gösteriyo işte.. 4-5 cm daha lazım..

bende içiyorum ama sanki göğüslerle birlikte ebnim basenlerde bi şişti
bide selülitmi yaptı acaba böyle düşünen varmı banamı öyle geliyor
ama basenlerdmde baya bi genişleme var ve yemek düzenimi değiştirmedim kgma santim santim ölçer bakarım ben

bende nar çekirdeği yağını almak istiyorum çörek otu yağı kadar etkili olurmu bilmiyorum çörk otu yağı etkili ama malesef simsiyah kıllara merhaba demek zorunda kalıyor insan hayıtıda al sen kuzeninde unut üstüne üstlük kaybolsun sanırım sabah aktara gidicem

narçekirdeği de östrojen içeriyomuş. ben hem masaj yaptım hem hayıta ondan da damlattım :)

yazdıklrnızı okudum korktum açıkçası çnkü çok şey karıştrıysunuz bnu içip şunu sürüp bşka şeyler katarak yapyosunz vcüdnuza bi zarar gelmesn bilmiyorumkismile

bnde yeni yenii yapmaya basladım tekrardan ama elimde mersn yagıda vardı onuda içine kattım 3 gndr faln masaj yapyrm akşam yatmadn önce innaılmaz hassaslaştı ve dokknca çokacyr bir sorun olmasın sonra sizde de bu tarz etklr yaptımı ??

yeni üye oldum ve yazılanlardan yola çıkarak on gündür kullanıyorum sabahları bi acı hissi var ve daha dolgun hissediyorum :bbo: doğru yoldamıyım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…