Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ben bıraktım bu yağı çünkü büyüme olmadı vede küçük sarı tüylerin renki koyulaştı ve uzama oldu
birdaha sürmeyeceğim.

nar çekirdeği yağı (östrojen takviyesi)
mersin yağı (kas kuvvetlendirici)
rezene yağı (anne sütü arttırıcı)

bunları da deneyebilisin canım, bunlardan da sonuç alanlar var. hem bunların saç besleyici özelliği de yok, çörek otu yağının olduğu gibi.

ben de 4 - 5 gündür çörek otu yağı kullanıyorum. belirgin değişiklik olmadı, dün mersin yağına başladım. biraz da beraber kullanıcam, bir gün onu-diğer gün diğerini şeklinde..

ya masajı mı doğru düzgün yapamıyorum acaba anlamadım ki.. dairesel hareketlerle daireler çiziyorum çevresinde işte :kedi:

canım 1 hafta kullan baktın değişiklik oluyor
kullan de banada
tmm cnm

canım benim de göğüslerim çok küçük.. yazdıklarını okudum da valla ben de heveslendim. 2 gündür yapıyorum masajı ayrıca rezene çayı içiyorum bakalım gelişmeleri ben de yazarım.. :)

hayır cnm küçülme falan olmadı taş gibi valla hiçbir yan etkisi yok kapsülleri bile tamamen bitkisel. ben çok memnun kaldım son 3 aydır da içmiorm.bayanssulusmile

canım kapsülden bahsetmişsin kusura bakma göremedim ne kapsülü olduğunu tekrar yazabilir misin acaba :sinifsinif:

bu arada ben birakip tekrar baslamistim yaaa goguslerim daha da yuvarlaklasti sanki ustu de dolmaya basladi ins yuvarlak 80 beden ve gayet guzel goguslerim olucak :)))

slm kızlar hayıt tohumu kullann arkdşlar bi ricam var tadı kötü tatlandrmak için içine ne katılabilir ?

şeker vs eklemek tüm etkisini yok eder bitki çaylarının diyolar. bal falan kullan yada pekmez ama bence hiç bişey eklemeden içmeyi denesen daha iyi. bikaç günden sonra alışıyosun zaten.

şeker vs eklemek tüm etkisini yok eder bitki çaylarının diyolar. bal falan kullan yada pekmez ama bence hiç bişey eklemeden içmeyi denesen daha iyi. bikaç günden sonra alışıyosun zaten.

yağı 1aydan fazladır kullanıorum bi değişiklik olmadı bide hayıtı deniyim dedim inş. bun faydasını görürüm sen nezamndr kullnıosun bu hayıtı kullnmaya başladığından beri ne kadar büyüdü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…