Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

yeni üye oldum ve yazılanlardan yola çıkarak on gündür kullanıyorum sabahları bi acı hissi var ve daha dolgun hissediyorum :bbo: doğru yoldamıyım acaba

bence doğru yoldasın şekerim zemuszemus hissiz olsan problem olabilirdi (yani etkisi yok diyebilirdin )

amacım kimsenin moralini bozmak değil ama 3 haftayı aşkın kullandım hiç bir işe yaramamdı sadece çörek otu yağını sürdüm ama
bilginiz olsun

artık bişeyler işe yarasın büyük göğüs uğruna yaptıklarımla iki çocuk okutmuştumkaydirigubbakcemile2

yeni üye oldum ve yazılanlardan yola çıkarak on gündür kullanıyorum sabahları bi acı hissi var ve daha dolgun hissediyorum :bbo: doğru yoldamıyım acaba

evet ayrıca aklına geldikçe otururken filan yumruk yaptığın bi elini diğer elinin avuç içine bastırmalısın ritmik bi şekilde

ah pardon dier sorunu yanıtlamamşım bugün 27. günüm müş biyre not ediyorum da sürekli unutmiyim die:kedi:

işe yaradığını ben de söyleyebilirim. benim kociş bile farketti büyüdüklerini kaydirigubbakcemile3

3 haftayı aşkın kullandım dedim sanki birinde büyüme oldu ama yok
eminde değilim neden bende beden büyümesi olmadı

kızlar ben de yaklaşık bir haftadır kullanıyorum bir acı var göğüslerimde ama kaşınma falan yok pek bi dolgunluk da farkedemedim ama yine de pes etmeden denemeye devam edicem.. olmadı artık ben de hekimzadenin kapsüllerini almayı düşünüyorum.. valla ben de bıktım artık dolgulu sütyen kullanmaktan.. bir de mersin yağı ile nar çiçeği yağını deniycem inat ettm valla büyütücem inşallah :)):lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…