Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

tşk ederim canım. peki kaç beden kullanıyoken kaç oldu? cm olarak farkı ne kadar?[/QUOTtam destekli 80 b yada c kullanıyodum. şimdi 90 kullanıorm. ama benim vücudum bayaa iri yani dediğim gibi 179 boy 60 kilo durum böyle olunca 80 beden yok gibi duruyodu 2 kutu kullandım ama düzenli olarak aksatmadan... ben biraz düzenli kullandığım için etkisini hemen gösterdi.. şiddetle tavsiye ediyorum en önemlisi uğrasmıyosun masajla onunla bununla ben vakit kaybı diye düsünüyorum özellikle çalışan bayanlar için... yemeklerden yarım saat önce 2 kapsül alıyosun istediğin büyüklüğe göre devam ediyosun.:KK3:

hatta bir ara psikolojim bozulmuştu küçük diye bide elbise giyiyorum arası otoban gibi açık sinir oluyodum kapsülleri kullanırken göğüs şekillendirici yağ verdiler bide arasıda kapandı şimdi kendime gvenim geldi çamaşırsız elbise giymekten korkmuyorum:)

tek cörek otu yagımı kullandın canımbnmde 4.5 gun oluo sertlık war ama buyume yok:SSdaha nekdr kullancam bıde mersın yagınımı denesemdıorum?

gece yatmadan masajla brlkte uyguluyorum sadce çörek otu yağı sürüyorum annemden gzli yaptığım için birşeyler kaynatıp içme gbi şansım yoktu bunu aldım kokusundan dolayı endişelndm acba anlrmı die anlamıyo. geçen gün çamaşırlarımı ayıkarken tüm sütyenlerimi denedim hepsi 75 desteksiz di ve 3 tanesi olmuyodu annemn çok küçük artık o kullanıyo 2 gün önce alışverişe çıktık yeni sutyenler aldım ve 80 desteksz inan çok mutluyum bnde tüylnme fln yapmadı aşırı bi sızlamada yok sadce masaj yaprken bra hasas hepsi bu galba başardım :nazar::hooray:

canim yaa ben goguslerime çok sk agri saplanmaya basladi diye biraktim :S senin bole oldumu nasil buyudu peki :)))

öyle mi oldu tatlım ya nie öyle oldki şimdi bilmiyorumkismile yok bnde sadce öncdende söylediğim gbi sızlma oluyo masaj yaprken bşka bi ağrım yok keşke brakmasaydın blkide geçici bi dönemdr. seninklr ne alemde? :hulya:

benimkiler hala ayni ama bugun tekrar baslicam :)))) acilarim dindi azcik fakat 75 beden bi sutyenim vardi çok skio artik :S ustelik de ilk kopçada takmama ragmen ama tekrar baslicam :))))

kızlar bende bugün aldım şu çörekotu yağına başlıcam inş. bakalım gelişmelerden sizide haberdar ederımzemuszemus

benimkiler hala ayni ama bugun tekrar baslicam :)))) acilarim dindi azcik fakat 75 beden bi sutyenim vardi çok skio artik :S ustelik de ilk kopçada takmama ragmen ama tekrar baslicam :))))

75 çk skıyosa buda demektr ki 80 oldunnnnnn :içelim: kutlarım cnmm kaydirigubbakcemile5

75 çk skıyosa buda demektr ki 80 oldunnnnnn :içelim: kutlarım cnmm kaydirigubbakcemile5

disardan pek belli olmuyo ama kaç beden oldugu gerçi bi 80 beden sutyen giysem belki belli olur çunku 75 bastiriyo çok :S ama tekrar baslicam iki gundur aci agri yok :KK70:

ay şu hap reklmı vr ya beni gaza getrdi siyah fermuardan inek memesi boyutunda şeyler çkıyo reklmda kötükedihüso devam edelm bkalımmm bayanssulusmile

ay şu hap reklmı vr ya beni gaza getrdi siyah fermuardan inek memesi boyutunda şeyler çkıyo reklmda kötükedihüso devam edelm bkalımmm bayanssulusmile

evet yaa bende çok kiskandim ama hiç bi gogusun oyle durmasi mumkun degil ya silikonlu ya da alttan kaldirilmis :)))))

kizlar bu arada nerdeyse 2 haftadir kullanmiyordum çorekotunu ama goguslerim hiç inmemis hala 84 sadece biraz yumusadi o kadar :KK70:

aynen bncde kesin destkli fln takmışlrdr o ne ya öyle :smiley-cool: evet var önceki sayfaları oku bendede çok işe yaradı :nazar::hooray:

ben bıraktım bu yağı çünkü büyüme olmadı vede küçük sarı tüylerin renki koyulaştı ve uzama oldu
birdaha sürmeyeceğim.

X