Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

gerard kullanmadan önceki ölçülerin nasıldı? çok mu küçüktü benmkiler gibi :KK43: sonuç aldığına çok sevindim.. darısı başımıza

bende bugun tekrar basladım eğer bir etki görürsem bırakmayacam dierinde etkisini gördüğüm halde üşendiğimden ve kıllandırmasından dolayı bıraktım aman canım napim kıllanırsada alırız :) birde hayıt içmeye başladım kızlar bana güleceksiniz ama hayıt içtikten birkaç saat sonra göğsüm sızılamaya basladı :S

bende bugun tekrar basladım eğer bir etki görürsem bırakmayacam dierinde etkisini gördüğüm halde üşendiğimden ve kıllandırmasından dolayı bıraktım aman canım napim kıllanırsada alırız :) birde hayıt içmeye başladım kızlar bana güleceksiniz ama hayıt içtikten birkaç saat sonra göğsüm sızılamaya basladı :S

hayıtı bende kullnmaya başladım3,günüm bu gün ama çok acı oluo die bi çay kaşığı atıorum ben öle daha rahat içebiliorum ama bende sızı falan yok offffffffff bide bunu denicem bakalım

ne kadar da çok mutsuz olan varmış ölçülerinden.ama bende sizdenim kızlar:) 18 yaşındayım ve geçen seneyle bu sene arasında fark var biraz.zaman geçtikçe belki bide böyle şeylerle büyür umarım:)

gerard kullanmadan önceki ölçülerin nasıldı? çok mu küçüktü benmkiler gibi :KK43: sonuç aldığına çok sevindim.. darısı başımıza

göğüs altından ölçüm 70 ucundan 83 cm di zaten desteksiz 75 kullanıydum şuan 86 cm ve 75 bden sütyenlerm sıktı çok onlrı anneme verdm 80 bden aldım 80 desteksizi tam dolduruyo çok şükür :nazar::Saruboceq: bugün 29. günüm yarın tam bie ay olucak

sevgili gerard.benim göğüslerim 75 beden boyum 1.76 kilom 57 aynı zmnda modellk yapıorum ancak amelyt olmak istemiorum dogal we saglıklı yollardan gögüslermi büytmek istiyorum.bana yardımcı olablrmsn?

göğüs altından ölçüm 70 ucundan 83 cm di zaten desteksiz 75 kullanıydum şuan 86 cm ve 75 bden sütyenlerm sıktı çok onlrı anneme verdm 80 bden aldım 80 desteksizi tam dolduruyo çok şükür :nazar::Saruboceq: bugün 29. günüm yarın tam bie ay olucak

vay be süpermiş canım.. inş kalıcıdır.. benim de bir hafta oldu baya bir dolgunluk var hadi bakalım hayırlısı :))) kaydirigubbakcemile5

canım ne güzel işte herkeze göre farklılık gösterio 1haftada büyüdü diyende var benim gibi bir aydır büyütemeyende:) sen yağmı kullnıosun?

Canım aslnnda çörek otu yagıyla masaj yapıp hayıt tohumunuda içitm ama yağdan kokrtum açıkcası kıllannma yapıo dediler bende onun yerınde
şerbetçi otlu tarıfı uyguladım geçen sene rezene ve serbetçi otu çayıyla baya buyuttmuştum bu senede şerbetçi otyla masaj yapıp çayı içiorum bakalım nolcak bide 84 göğslerm scaktann 79 a düşmüştü delircektim şimdi 81 çok şükür ve aşırı agrı gıo arada göğslerıme sannnırım bu ii bşey =))

ben az sut verebildim 40na kadar...onceleri zaten 75 olan goguslerim simdi iyice buzustu..hamileyken ve sut verirken cok guzeldi yaaaaa :))
bende yapicam bu yagi
yarin insallah alicam bu yagi...

Canım aslnnda çörek otu yagıyla masaj yapıp hayıt tohumunuda içitm ama yağdan kokrtum açıkcası kıllannma yapıo dediler bende onun yerınde
şerbetçi otlu tarıfı uyguladım geçen sene rezene ve serbetçi otu çayıyla baya buyuttmuştum bu senede şerbetçi otyla masaj yapıp çayı içiorum bakalım nolcak bide 84 göğslerm scaktann 79 a düşmüştü delircektim şimdi 81 çok şükür ve aşırı agrı gıo arada göğslerıme sannnırım bu ii bşey =))

ewt canım kıllnma yaptı bendede büyümede yok bakalım bu hayıttn bişi çıkmassa şerbetçi otuyla masajın tarifini alırım senden:)

kzılar bende 1 haftayı geçik kullanıyorum çörek otu yağını.arada göğüslerime kramp sızı giriyor.bu büyüdüğünü gösterir mi. ölçmedim hiç :S

kızlar merhaba ben de başlamak istiyorum bu çörek otu yağına ama kimi kıllanma yapar diyor hem tek basına bu yağ etkili olur mu ? yardımcı olursanız sevinirim...

X