Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Öncelikle çok çok özür dilerim katılacağım diye söz vermiştim ama tutamadım :26:

Bu hafta sınav haftamdı ve son haftaya bıraktığım için tüm dersleri çok yoğun çalışıyordum . Evde bile yemek işini ya hazır ya pratik yemeklerle geçiştirdik ailece , hak böyleyken yarışma için pilav yapacak vakit bulamadım .

Özellikle nevresteye söz vermiştim , inanın gece rüyama bile girdi , bana laf sokuyormuş topikte

Dün sınavlarım bitti , eve geldim 6 da . Hala girip mutfağa yapsam mı dedim ama cıksss o kadar uykusuzdum ki , 2 gecedir 1-2 saat uyuyordum sadece ve sabaha kadar uyudum .

Herkese kocaman kocaman başarılar diliyorum , aklında perde pilavı yapacak biri vardı da ben yazdım diye yapmadıysa gerçekten çok özür dilerim

Sınavlarım da bitti şimdi keyifle takip edeceğim yarışmayı , iyi eğlenceler ve bol şanslar

Not: Merak edenlere sınavlarım gayet iyi geçti .

günaydın canım hoşheldin...

canın sağolsun tatlım sınavların iyi geçsinde gerisi önemli değil,önümüzdeki maçlara bakarsın.. sevndm iyi geçmesine

Çok teşekkürler aus,dün seni sordum hatta yarışmaya katılacaktı diye,nevoş söyledi sınavları vardı diye..
Sınavlarının güzel geçmesine sevindim,inşallah çok çok güzel notlar alırsın..
Seni çok iyi anlıyorum aynı sıkıntıyı kızımda yaşadı,onunda bitti şükür sınavı,şimdi sonuçları bekliyor oda..
Herşey yolunda giderse mezun olacak kısmetse..

Ben umutluydum hala aslinda katilacagindan Canim

Son günemi kaldi yine sinavlarIyi gecmesine cok sevindim..bu sene mezun edecegiz seni galiba,yoksa 1 sene dahami vardi:44:

canın sağolsun tatlım sınavların iyi geçsinde gerisi önemli değil,önümüzdeki maçlara bakarsın.. sevndm iyi geçmesine
Hos buldum canim

Söz vermiş olmak beynimi yedi bitirdi inan , bu konularda takıntılıyım biraz . Hay dedim dilim tutulaydı

Teşekkür ederim bende de bu sene mezuniyet var nasipse , kızının da dilerim iyi geçmiştir ve diplomasını alır eline

Sağol tatlım , ne yapalım bende oturup sizin çekişmenizi izlerim keyifle

Sağol tatlım , ne yapalım bende oturup sizin çekişmenizi izlerim keyifle

ne çekişme hemde yemeklere baktıkça ağzımdan sular şapırdıyor

Son günemi kaldi yine sinavlarIyi gecmesine cok sevindim..bu sene mezun edecegiz seni galiba,yoksa 1 sene dahami vardi:44:

Hos buldum canim

nasılsın canım ?

ablacım inşallah mezun olur,allahım kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

Olmayınca olmuyor maalesef,o kadar da üzülme bence,başka yarışmalar var nasılsa ona katılırsın sende
Hayırlısı olsun inşallah,diplamanı aldığın zaman her şeye değecek inan ..
Bir dersten korkuyor kızımda,hocasıyla konuşmuş bakalım ne olacak ..

Hos buldum canim

Son dönem canım , bu sene mezunum ama bitmeyecek maraton sonra yüksek lisans var , eşime yetişmeliyim

Çok üzüldüm bende , arabada eve geliyoruz , inan bak bu anlattığımı harfi harfine yaşadık , o kadar yorgunum ve bedenim kafam yorgun ki , eşime dedim dışarda yiyelim , tamam de , yemeğimizi yedik akşam oldu zaten , dedim markete girelim yarışma var söz verdim , süsleme için aklımda bir şeyler vardı onları alacaktım . Tamam dedi eşim ama hooop ben arabada uyumuşum , marketin önüne gelince , geldik diye uyandırdı ama yoooooooooooooook yapmayacağım demişim uykulu uykulu

Eve geldik , yok yapacağım yine kafamda , baktım elektrikler kesik .Aus dedim bu işaret vur yat kafanı .

nasılsın canım ?

İnşallah canım,6,5 sene oldu artık gideli,bunuda atlatırsa 2 diploma ile gelecek,sonrada iş arayışları olacak kısmetse

Yok benim derdim bu yarışmayı kaçırmak değil zaten , verdiğim sözü tutamamak .

Neyse , zaten bu yarışma pek bereketli oldu sözüm olsun nevoya az yarışmacı olan bir yarışta joker eleman olarak katılırım hemen .

Sevilen bir öğrenci ise ve diğer dersleri iyi ise mutlaka yardımcı olacaktır öğretmeni .

Olur bunlar sen merak etme,sen niyetlendin ama şartların elvermedi tabi,senin istekl iolman bile yeterli ..
Seviliyor zaten,diğer dersleride gayet iyi ama yinede belli olmuyor herşey..

maşallah ablacım umarım olur bunlar.. hangi bölümleri okudu, okuyor ? ne mutlu senin gibi anneye

İnşallah canım, siyaseti bitirdi,pazarlama yönetiminde masterını yapıyor,bu şubatta kısmet olursa mezun olacak,
Anne baba olarak gurur duyuyoruz bizlerde..

Günaydın hoş geldin
Hos buldum

nasılsın canım ?

Tesekkür ederim canimsin..heyecanli
sen nasilsin
:26::26:
Kismet degilmis canim,baska bir kategoride tutarsin sözünü artik

çok güzelmiş ablacım gurur tabiki tüm ebeveynlerin tek hayali.. allah daim etsin başarı haberleriyle mutlu olmayı size

Hos buldum

Tesekkür ederim canimsin..heyecanli
sen nasilsin

:26::26:
Kismet degilmis canim,baska bir kategoride tutarsin sözünü artik

iyiyim bende nasıl olayım annemler bize geldi ben çalışıyorum sabah çıkıyoz akşama kadar onlar tek kalıyolar akşamdan akşama görüşüyoruz ona biraz üzülüyorum... ama napalım başka türlü zaten görüşemiyorduk en azından akşam canım annemin sohbetiyle bi yudum çay içerek hasret gidermek iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…