Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Beğeniriz canım ellerine,emeğine sağlık:KK56::KK16:Merak ediyorum bakalım neler yaptın:KK9::KK9::KK9:

sizin kadar olmaz daa işte tasarladım bişeyler nevrestee :KK6::KK6::KK6: eşim beğendi.. hem masrafsız hem farklı bi şeyler yaptım.. e bide biliysun iş çok yoğun anca dün gittim akşamın kaçında yaptım vallahi biraaz geç kalmıştım yarışmaya yetişmek için .. eleştiri öneri fikir herşeye açığım,hele bi göründe ablacım:KK54:

iyiyim canım işlerim yoğun buraya pek vakit ayıramıyorum.
Sabırsızlıkla pilavını bekliyorum :))) açımm aççç:KK1::KK1:

ayy keşke otursak da yesek hepsini hep beraberr ne güzel olurdu :KK52::KK52: bakalım canım beğencekmisin :))

günaydınnn :KK43: aaaa sabahtan beri uğraşıyodum konu açtım efser yarışma için ama olmadı herşey gittii mi yoksaaa ? ağlıcammm

Canım kusura bakma mesajını görmedim :KK17:Nevoşun dediği gibi onay bekliyor açılır tatlım :KK34:
11 tarifimiz oldu :KK9:

Son düzenleme:
Canım kusura bakma mesajını görmedim :KK17:Nevoşun dediği gibi onay bekliyor açılır tatlım :KK34:
11 tarifimiz oldu :KK9:
hadi bakalım.. benim blgsyr biraz donup duruyor ben konu açarken üye girişi falan dedi sonrada göremedim kesin gitti dedim emeğim :KK43: inşallah açılır birden çıkış olunca korktum valla umarım kazen kabul eder :KK43:

hadi bakalım.. benim blgsyr biraz donup duruyor ben konu açarken üye girişi falan dedi sonrada göremedim kesin gitti dedim emeğim :KK43: inşallah açılır birden çıkış olunca korktum valla umarım kazen kabul eder :KK43:

Yok canım merak etme konunu görünüyor :KK19:
Aşkla yapılmış :KK69::KK69::KK52::KK56:

eveett efser :KK17::KK17::KK17: ama çok güzel tarifler var gerçekten .. herkesin emeğine sağlık ağzım sulandı bakarken :KK42:

Evet canım hepsi birbirinden güzel tarifler:KK56:keşke çoklu oy kullanma hakkımız olsa herkese oy kullana bilsem :KK52::KK31:
Bu yarımaşmyı bu kadar zevkli hale getiren kk,nin hamarat hatunlarına çok teşekkür ederiz :KK42:ellerinize ve emeklerinie sağlık :KK16:

Son düzenleme:
Evet canım hepsi birbirinden güzel tarifler:KK56:keşke çoklu oy kullanma hakkımız olsa herkese oy kullana bilsem :KK52::KK31:
Bu yarımaşmyı bu kadar zevkli hale getiren kk,nin hamarat hatunlarına çok teşekkür ederiz :KK42:ellerinize ve emeklerinize sağlık :KK16:

marifetli hatunlar önünüzde saygıyla eğiliyorum... birincinin benden kurtuluşu yook şimdiden söyliyim :)))) :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
kazen duy sesimi... :KK43: neden yemeğim yayınlanmıyor ben konu açınca çıkış yaptı internet acaba ondan mı ? ama tekrar giriş yaptım ve konu açtım resimlerim açıklamalarım tamamdı.. :KK31: nolduki acaba :KK55::KK55::KK55:

kazen duy sesimi... :KK43: neden yemeğim yayınlanmıyor ben konu açınca çıkış yaptı internet acaba ondan mı ? ama tekrar giriş yaptım ve konu açtım resimlerim açıklamalarım tamamdı.. :KK31: nolduki acaba :KK55::KK55::KK55:
Canım şu anda sitede olmaya bilir gelirse mutlaka ilğilenir :KK34:

kızlar ne çok pilav çeşidi varmış,
ağzım açık baktım resimlere,birazda acıkmış bir şekilde:KK56:
milföy ve patlıcan içinde pilavı bilmiyordum.patlıcanın mevsimi gelince denemeyi düşünüyorum.
milföy de ilginç geldi.hamurla pilavı hiç yan yana düşünemiyorum aslında,
ama tadını da merak etmiyor değilim :18:

X