Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
İLk katıldığı yarışmada sonuncu olan ben inatla bidaha yarışmaya katılıyorum komik biraz ama :KK52::KK52::KK53: hoşuma gitti yaptıklarımı paylaşmak
Canım lütfen öyle düşünme katılman bile çok önemli ve güzel:KK34:Bak herkes katılamıyor o cesareti bulamıyorlar:KK52:
Allah utandırmasın ne zaman ne olacağı belli olmaz:KK34:
Yaptıklarını her zaman paylaşabilirsin :KK56:Yeni birşeyler öğrenmek öğretmek bile çok önemli:KK34:
Selam vuslatcım :KK3: iyiylik ne olsun sizlere bakayım dedim adaylar çoğalmış ne güzel :KK19:

Bakacağız artık nevoşum gaza getirme beni :KK53: :KK52::KK52:

Sen nevoşa bakma silah zoruyla gaza getiriyor zaten :KK1:
İyi yapıyorsun katılmakla senin de yemeklerin çok güzel gözüküyor :KK34:

Ablam benim yaparsın sen:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

İLk katıldığı yarışmada sonuncu olan ben inatla bidaha yarışmaya katılıyorum komik biraz ama :KK52::KK52::KK53: hoşuma gitti yaptıklarımı paylaşmak

Aaaa hiç o kısma takılma bence . Bak bende 4-5 kez katıldım daha 1.lik yüzü görmedim ama yine katılıyorum .:KK8:

Selam vuslatcım :KK3: iyiylik ne olsun sizlere bakayım dedim adaylar çoğalmış ne güzel :KK19:

Bakacağız artık nevoşum gaza getirme beni :KK53: :KK52::KK52:

Sen nevoşa bakma silah zoruyla gaza getiriyor zaten :KK1:
İyi yapıyorsun katılmakla senin de yemeklerin çok güzel gözüküyor :KK34:

Çok teşekkürler :KK17:

Son düzenleme:
ahanda bende katildimm bakalim... ne zaman yayinlanir tarifimmm cok heycanliyim :nazar::nazar:

Aaaa hiç o kısma takılma bence . Bak bende 4-5 kez katıldım daha 1.lik yüzü görmedim ama yine katılıyorum .:KK8:

Çok teşekkürler :KK17:

Sende hep ucundan döndün:KK56:Ramazan masan hala aklımda:KK56::KK19:Yeni birşeyler öğrenmek,paylaşmak,öğretmek bile çok güzel birde hediye olursa tadından yenmez:KK52:

Masallah:nazar:
bütün hanimlar pilavlari beklemiste haberimiz yokmus megerse:KK52:

bu gün kac kisi katildi ya,ben sayamiyorum artik:KK1:

ahanda bende katildimm bakalim... ne zaman yayinlanir tarifimmm cok heycanliyim :nazar::nazar:

İyi yapmışsın çok tweety , sende yoktun çok uzun zamandır .

Sende hep ucundan döndün:KK56:Ramazan masan hala aklımda:KK56::KK19:Yeni birşeyler öğrenmek,paylaşmak,öğretmek bile çok güzel birde hediye olursa tadından yenmez:KK52:

Aynen canım , nette bile sürekli yemek tarifi takip ederim ben , burada sizlerin yaptığı tarifleri sizlerle konuşarak ve yarışarak takip etmek çok daha zevkli .:KK16:

İyi yapmışsın çok tweety , sende yoktun çok uzun zamandır .

Aynen canım , nette bile sürekli yemek tarifi takip ederim ben , burada sizlerin yaptığı tarifleri sizlerle konuşarak ve yarışarak takip etmek çok daha zevkli .:KK16:

Ben takip ediyorumda bi kere katildim aus oda tam bi fiyaskoydu :KK53::KK53: hatirlamak bile istemiyorum :KK52:

iyi geceler nerveste cnm etli nohut tarifin var mı

X