Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Adra mesajını beğenemiyorum, halâ ısrarla butona basıyorum

Ben tahmin ettim

Tamam tamam anladım.

Adra açık etmiş bile

15 yaşın da canım

Yoo bademli plavdır belki.

Aynen öyle geniş geniş çalışıyorum.Yer kalmayınca bir iki birşey topluyorumBen çok dağılınca toplamayı seviyorum işte.Sonucuna bakınca vay be diyorum neydi ne oldu.Delimiyim ne.

Öpücük yolluyorsun.

Bu bildirimlerimizi Kazen temizleyecek dimi.Eski sistem daha iyiydi bence.

Aus kesin perde pilavı yapacak. Benim favorim katılsaydım onunla katılacaktım off ne güzel olur ama ya hamuru ayrı güzel içi ayrı

Aus kesin perde pilavı yapacak. Benim favorim katılsaydım onunla katılacaktım off ne güzel olur ama ya hamuru ayrı güzel içi ayrı

Sedacım nasıl balım

Yahu hep bu adra yüzünden zorla konuşturdu beni

İşi şansa bırakmamak lazım.
Bırakmayın katılın
Net karar veremedim henüz canım, düşünme aşamasındayım
Ama %99.9 bir ihtimal katılabilirim

Öye mi oldu
İhtimali çok sevdim
Cıks demem

Ama ilk gün nevresteye söz verdim , kalkıp mutfağa varırsam yapacağım . Malzemelerim var da bir badem eksik , al sana bööyüüük bir ipucu

Evet perde pilavını bekliyorum

Aus perde pilavimi yapican canim..

bende katilabilirim sanirim ama hamsim eksik,alin size ip ucu..patenti alayim hemen

Nasilda anladin canim ya..
Madem acik oldu,yapacaklar dikkate alsin

Canım hamsili pilavda süper olur da hamsinin zamanı geçti yok artık ya bulamazsın ya da bulursan küçük olur büyükler buzhane artık. Ama yap tabii gözümüz şenlensin

Canımm çok teşekkür ederim hatırlanmak güzel canım benimm bende yaparken toplarım ama çok zaman harcamam yemek pişerken toplarım. Annem çok tertiplidir o konuda ama. Ben de elimden geldiğince hemen yıkarım tezgahı toplarım da annem kadar olamadım hele misafir gelecekse acelem varsa görme gitsin ancak elim çabuktur hemen de toplarım bir de bulaşık makinesi sağolsun tık içine gitsin

Canım hamsili pilavda süper olur da hamsinin zamanı geçti yok artık ya bulamazsın ya da bulursan küçük olur büyükler buzhane artık. Ama yap tabii gözümüz şenlensin

haklisin canim

bulabilirsem yapabilirim..ilerki günlerde belli olur

sende ara verdin,yokmu pilav tarifi..bak katilmam yok diyen ben bile katilacagim diyorum..cok eglenceli olacak,kacirma bu firsati derim

Nasilda anladin canim ya..
Madem acik oldu,yapacaklar dikkate alsin

Hani sen jübileni yapmıştın yahu

Ohhh nefis çok severim bende bu arada , bak yine karnım guruldamaya başladı

İyiyim gülüm yaa olsun belli olduğu iyi olmuş yapılacakmış deyip kimse yapmaz elini çabuk tut ama.

Ah sedacım ya , bir tembelleştim ki bu aralar , ama bu sefer katılayım dedim çok ara verdim , bir girsem mutfağa yapacağım da

Farketmez , ben dedim diye kimse yapmaktan vazgeçmesin , başka bir şey yaparım ben . Aman ha perde pilavı yapacak olan varsa önünüzü kapamış olmayayım , atırıveririm ortaya bir maklube bende o zaman

Hani sen jübileni yapmıştın yahu

Ohhh nefis çok severim bende bu arada , bak yine karnım guruldamaya başladı

Öyleydi canim ama baktimki katilan katilana,ben assagimi kalayim dedim

Hamsi zamani gecmis ausum,bulursam yaparim artik
zaten burdaki türk bakkalina haftada 2 gün balik geliyor..cuma gelecek,bakalim varmi

Öyleydi canim ama baktimki katilan katilana,ben assagimi kalayim dedim

Hamsi zamani gecmis ausum,bulursam yaparim artik
zaten burdaki türk bakkalina haftada 2 gün balik geliyor..cuma gelecek,bakalim varmi

Hamsisiz hamsili pilav dene sende , çığır açarsın yarışmada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…