Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Tarifimde yaptigim pilav 2 kisi oldugumuzdan bize fazla gelmisti bende cope gidip ziyan olmasin diye buzluga atmistim,dun o pilavdan bi yogurt corbasi yaptim ilk defa guzel oldu artik pilavlarimi cope dokmem... :KK16:
Eki Görüntüle 954757

Ellerine sağlık canım:KK16:Bayılırım yoğurt çorbasına:KK56:Ben de artan pilavı ya yoğurt çorabası,
ya da soğanlı salçalı pirinç çorbası yapıyorum:KK56:

Iyi aksamlar arkadaslar...
yarismadan kendi istegimle ayrildim..
nedeni birilerinin oy toplamasi degil,benimde ayni konuya dahil edilmeye calisilmamdir...

buna cocukluk diyenler var,eminsen sorun yok diyenler var...:KK34:
kimin ne dedigi su satten sonra cokta umrumda degil..ben kendimi rahat hissedecigim sekilde davrandim,kimsenin aklinda soru isaret kalmasin... :KK14:

Bana oy veren arkadasalrdan cok özür diliyorum...

Iyi aksamlar arkadaslar...
yarismadan kendi istegimle ayrildim..
nedeni birilerinin oy toplamasi degil,benimde ayni konuya dahil edilmeye calisilmamdir...

buna cocukluk diyenler var,eminsen sorun yok diyenler var...:KK34:
kimin ne dedigi su satten sonra cokta umrumda degil..ben kendimi rahat hissedecigim sekilde davrandim,kimsenin aklinda soru isaret kalmasin... :KK14:

Bana oy veren arkadasalrdan cok özür diliyorum...

Sözün bana sanirim ben kimseyi birseye dahil etmeye calismadim,
evet yaptigin cocukluk direk sana yazilmis birsey yok iken hemen sen alindin ustune ?
kendi topiginde oy toplayan kisiye birsey yapilmassa cekilecegim yazmissin,
burda ise birilerinin oy toplamasi degil vs diyorsun ?
gercekten uzulmustum cekilmene ama zahmet edip ozel mesajima bile bi cevap vermedin,
herkes rahatsiz oldugu seyi dile getirdi bende getirdim halada arkasindayim...

Neyse herkesin kendi tercihi...

burayi aktif tutalimda gormeyenler olursa akista gorulur en azindan :nazar::nazar:

Ekşın olmasın:KK5:Ben üzülüyorum:KK14:

Şaka canım, olmasın tabi ki:KK16: Gerilim oluyor:KK50:
Sağol canım:KK19:
Tatil nasıl geçiyor:KK34:

Çocuklarla boğuşuyorum:KK9:
Bakalım, tatil bitmeden çocukları sinemaya götürmeyi düşünüyorum, miniği babasına bırakıp:KK1:

vuslat abla cocuklarin hangi birini yikadin hepsini tiksaydin banyoya hortumla tutsaydin suyu :KK60:

Ben de dün Avm'ye götürdüm kızları Sinemaya vakit olmadı:KK9: ama birşeyler yedik,alışveriş yaptık gezip geldik:KK31::21:
Ohh ne güzel, daha ne olsun:21: Benim ki ler çoktandır istiyorlardı, yeni bir animasyon film var ona götürücem İnşaAllah:KK31:
vuslat abla cocuklarin hangi birini yikadin hepsini tiksaydin banyoya hortumla tutsaydin suyu :KK60:

:KK60::KK60:60:
Yuva da öyle yapıyorlardı:KK9: Yazın yaparım ben de:KK60:

X