Çok zor bir durumdayım..Dua eder misiniz benim için?

Aycicegii56

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
51
10
Arkadaşlarım,

Şu an çok zor bir durumdayım. Çarpıntı, titreme, ve kaygı krizi yaşıyorum. Benim için dua eder misiniz?Belki ferahlamam için dua edersiniz. Allah razı olsun dua eden arkadaşlarıma..

En kısa sürede bir doktora görünmen şart. Gittiğini söylemişsin. Allah yardımcın olsun.

Bol bol ''Ya Şafi'', ''Ya Basıt'', ''Ya Selam'' isimlerini oku.

*** Ya Şafi : ''Şifa veren'' Allah.

*** Ya Selam : Her türlü tehlikeden kullarını selamette kılan.
Korkulan her şeyden korunmak için okunur.
Hasta üzerine 121 veya 161 defa Ya Selam ismi okunursa hasta iyileşme gösterir.

*** Ya Basıt : Açan, genişleten, ferahlı veren,..
Ya Basıt ismini zikreden kişi korktuğu şeylerden emin ve güven içinde olur. Kalbindeki korku ve endişeler gider. Kalbi geniş olur. Keyfi ve neşesi artar. Sıkıntılarından kurtulur. Ruh ve sinir hastalarına içirilirse hasta en kısa zamanda şifa bulur.
Bu isim ruhsal hastalıklara iyi gelir. Çünkü bütün sıkıntılar ve üzüntülerin kaynağı ruhtur. Ruh kabz halinde iken sıkılıp daralır, işte El Kabz ismi ile daralan sıkılan kimse El Basit ismi ile açılır rahatlar.

Rabbim gönlüne ferahlık versin canım biraz sakin kalmaya çalış. kafanı ilgini çekecek şeylere ver
Sakin olmaya çalışıyorum canım...Düşüncelerim duygularıma yön veriyor, kafamdaki konuyu çıkartabilsem hafifleyeceğim belki...

Allah icinize ferahlik versin , insirah suresini okudum sizin icin, sikintiniz hayirla sonuclansin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…