Çok zor bir durumdayım..Dua eder misiniz benim için?

Arkadaşlarım,

Şu an çok zor bir durumdayım. Çarpıntı, titreme, ve kaygı krizi yaşıyorum. Benim için dua eder misiniz?Belki ferahlamam için dua edersiniz. :cry::cry:Allah razı olsun dua eden arkadaşlarıma..:KK61:
benzer seylerı 9 ay once bende yasadım ve antıdepresan kullandım suan oyle bır problemım yok ve 1 ay once antıdepresanıda bıraktım cok sukur. bence yasin suresini oku cunku ölmuslerın falanda ruhuna okunmasının sebebi insan rıhuyla baglantılı bır sure olmasıymıs bır yerde okumustm ve eger kendın ıcın okursan ruhsal olarak senı rahatlatır bende okuyordum ve ıyı gelıyordu. onun dısında sana Nil Gün dıye bı kadın var onun kıtaplarını onerırım çekim yasası kıtabını okuyorum suan ve hayatımıza nasl guzellıkler mutluluklar cekerız bunları cok acıklayıcı dılle yazmıs. bunun gibi kişisel gelısım kıtapları da ınanılmaz ıyı gelıyor. kıtap okumayı sevmıyorsan ya da yeterlı vaktın yoksa youtube da videoları var benzer bırsuru. yaz ve mutlaka ızle. bende bı ayrılık yasadım cok zordu senı anlayabılıyorum tabı kı ılaclar da fayda saglıyor gordum faydasını ama en buyuk faydayı kendın kendıne veriyorsun. allah yardımcın olsun.

Evet canım, şu an geçmeyecek gibi hissediyorum..Amin...

Zaten böyle geçmeyecek, bu beladan asla kurtulamayacağım, ölene dek bununla yaşayacağım gibi düşünceleri kafamızdan atmazsak kesinlikle feraha, huzura, şifaya, muradımıza eremeyiz.

Allah'tan şifa bulman için hayırlısını istersen, O'na acaba duamı kabul edip bana şifa verir mi diye kuşku duymadan, ihlasla sığınırsan şifa bulacağına inanıyorum. Sen de inan!

Shizuka- Shizuka- , esmeralisa esmeralisa , LaraPars LaraPars ilgi ve mesajlariniz icin tesekkur ederim. Giremedim bir kac gun foruma.Iyi degilim hatta daha kotuyum...Daha da aci cekiyorum ve daha da sacmaladim...Olabilecek en kotu durumdayim..

canım Rabbimizden gelen herşey güzeldir
karşılıksız aşk diyorsun gör bak ne kadar yıpratmış seni daha da hayattan silinmeye ne gerek var

sen bir kez gönlünü rabbine açsan ne antidepresana nede psikologa ihtiyacın kalmayacak
hadi kalk bir abdest al 2 rekat allah rızası için namaz kıl sonrada inşirah suresi ve yasin oku
öyle iyi gelecekki ruhuna bedenine

şu kainatta bir toz tanesi kadarız
her zaman benim derdim değil Rabbim büyük demeni tavsiye ediyorum

ve okuyabilirsen Allah de ötesini bırak kitabını tavsiye ediyorum

tez vakitte gönül ferahlığına ulaşman dileğiyle..

Senin için okudum . Okurken en çok içindeki bu sıkıntılardan Rabbine sığınıp , isyana düşmeden dua edebilmeni istedim Allahtan.
Sen bu kaygıları bırakmak istersen bırakabilirsin bu unutma .

Bol bol inşirah oku. Yüreğini ferahlatacak inan .

Ben okudum sana Allah kabul buyursun.

Senin için okudum . Okurken en çok içindeki bu sıkıntılardan Rabbine sığınıp , isyana düşmeden dua edebilmeni istedim Allahtan.
Sen bu kaygıları bırakmak istersen bırakabilirsin bu unutma .

Bol bol inşirah oku. Yüreğini ferahlatacak inan .

Ben okudum sana Allah kabul buyursun.
Ausencia Ausencia , Allah razi olsun...Agzina yuregine saglik..Ferahlamayi cok isterdim..

canım Rabbimizden gelen herşey güzeldir
karşılıksız aşk diyorsun gör bak ne kadar yıpratmış seni daha da hayattan silinmeye ne gerek var

sen bir kez gönlünü rabbine açsan ne antidepresana nede psikologa ihtiyacın kalmayacak
hadi kalk bir abdest al 2 rekat allah rızası için namaz kıl sonrada inşirah suresi ve yasin oku
öyle iyi gelecekki ruhuna bedenine

şu kainatta bir toz tanesi kadarız
her zaman benim derdim değil Rabbim büyük demeni tavsiye ediyorum

ve okuyabilirsen Allah de ötesini bırak kitabını tavsiye ediyorum

tez vakitte gönül ferahlığına ulaşman dileğiyle..
eilenn eilenn Allah razi olsun canim. Dualarin kabul olsun..Gonul ferahligi mutluluk cok uzak bana

X