çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
canım yanlış yolda olduğunu sende biliyorsun,bunun sonu yok,sen ne kadar uzatırsan okadar acı çekersin,ne gereği var kendini mahvediyorsun,daha yaşın çok genç neden böyle bir hataya düştün anlayamıyorum.bırak o adamıya ne halsiyetsiz bir adammış,gözü dışarılarda,senide kullanıyor,bırak artık

Sabah sabah okuduğum ilk konu.... acaba ecem olmasın bu arkadaş...

Hani destek bulamadıda.. bu şekilde konuyu yumuşatmak mı istedi

Bilemiyorum bu bir varsayım tabi.. ama saplantı olmuş bu ilişki..

Ne kötüdür ki sevdiği başkasının yanında uyanıyor...

Sanırım bu bir hastalık oldu sende... üzüldüm durumuna ne yalan söyleyim...

Zor yaa... saplanmış kalmışsın... herşey senin elinde...

Dünya onun üzerine kurulu değil ki...

Ondan vazgec kendine saygını yeniden kazan.. böyle gecmez hayat.....

O adamda çok adi bence... hem o hem sen... sende bile bile... uf yaa beter bişey..

Vazgec vazgeeeec........klava:

kızlar bırakın ya sallıyor bence
anlattıkları yalan,ilgi çekmek için yapıyo bence
bir insan bu kadar zavallı olamaz çünkü...
namus,şeref,haysiyet bukadar ayaklar altında olamaz
yazmayın artık şuna..şuan pc başında kıs kıs gülüyordur bencekötükedihüso

iyice sazanlaştık mı? ne bizde

Bize gülceğine ruh hastası haline gülse daha profesyonelce olur:icecream:

bunlar virüs gibi çoğalıyorlar hergeçen gün.

hey kazen.. şunun ıp sini bulsana bir.

bulda bize ver.

deşifre edelim cümle aleme bu rezili ve bu rezille birlikte olan erkeğikötükedihüso

kızlar sakin belki doğrudur
ya sende hem suçluyum diyorsun hem doğru değil diyorsun akıl var mantık var niye bırakmıyorsun okurken sinirlerim sıpladı bence o adam sevmiyor seni sadece gönül oyuncağısın bunaldığında sana geleceği sevse eşini boşar seni alır zaten senin gibiler yüzünden ailer yıkılıyor ya bu nasıl mantık anlamıyuorum sinirlendim allah bilir o adamın çoluk çocuğuda vardır git bekar birini bul kendine aşk maşk hepsi geçici

kafamçokkarıştı bak şimdi ne yazıyim ben
yalan mı doğru mu kafam karıştı

hem yazacak bişi yok
şayet bu konu doğru ise
sen tüm yanlışları yanlış yaptığını biliyorsun zaten yazmışsında
bizim bişi yazmamıza gerek yok

bence konu sahibi platonik bir manyak. allah bilir adamın haberi bile yoktur bundan. kendi kendine kurup hayal edip böyle olsa acaba nasıl olur diye bize soruyor.ve gelecek yorumlara göre adama gidecek. cesaret arıyor belli.

seni aşık oldun diye kimseye suçlayamaz..
sende kendini suçlama..aşk bu medeni durumuna bakılarak yada mezhebine diline,
dinine bakılarak olmuyo..
amaaaa..allah buhissi kullarına bahşederken bide onu yönlendirmek için mantık vermiş..
işte senin bu durumunda da mantığını devreye sokman lazım..sende bi kadınsın..ilerde evlenicen,eşin olaak..
aynı şeyi eşinde sana yapabilir..eşininde hayatında birisi olabilir..şimdi beraber olduğun adamın karısı için şanslı diyosun..sen aynı durumda olsan kendi ne kadar şanslı görürdün..
o kadına da yazık..sana da yazık..adama hiç bişey olmaz..olan en çok da sana olur..
o yüzden iradeni kullan sözünü kalibne geçir ve sil at onu hayatından..emin ol ozaman daha huzurlu olacaksın..

sana tek lafım var Yürü GİT
her şeyi anlayacak mantığın var... bitti diyecek mantığın yok...
ayrıca sana tedavi ol bağımlıysan derdim, onuda yapıyorsun...klava:klava:
bu çirkin ilşki senin hoşuna gidiyor... bir de aşkın arkasına saklanarak kendine yandaş destek arıyorsun................... Yürü GİT klava:

Sen hatayı baştan yapmışsın aslında...
Eminim ilk görüşte yıldırım aşkına tutulmadın, neden bu kadar zaman bekledin.
Evli olduğunu öğrenince hemen neden bırakmadın, belkide tanıştığın zaman evli olduğunu biliyordun neden onunla görüşmeye devam ettin?
Yaşın 24 hayatta hiçbirşeye ihtiyaç duymayacak kadar kendini güçlü hissediyorsun ama bu adamdan ayrılmakmı korkutuyor seni, sence bunları söylemen garip değilmi?
Adama gelince hem seni hemde eşini nasıl seviyor anlamadım, benim bildiğim aşk sadece bir kişi içindir aşk bölünemez... Bence bu durum psikyatrisin çözebileceği bişey değil kendi iradenle ilgili...

bunlar mantar gibi çoğalıyo allah sonumuzu hayır etsin

Ben hiçte şanslı bulmadım zeki akıllı bulmadım o kadını
size daha çok acıdım YAZIK size...
ama o kadınada üzüldüm..
şanslı mı? yok artık resmen kandrılıyor kocası tarafından aldatılıyor sizden haeri varmı bilmem ama biliyor ise tam YAZIK..
başka tabir bulamıyorum şuan

eğer o kadının yerinde olsam ilk işim elbette boşanmak olur ama önce seni yerden yere çalar o saçlarını tek tek yolardım klava:
Nefret ediyorum sizden ve sizin gibilerden

yazık çok yazık :1closedeyes:

ANLAMIYORUM !!!!!!!!!!
ÇOK KIZIYORUM
NASIL BIR KADIN BIR KADINA KOTULUK YAPIYOR?
sen kendını evdekı kadın yerıne koyar mısın ?
adamda karaktersız " hasta psıkolojısdıne burunup sevıyorum ayrılamıyorum olsun ben 2. kadın olurum akşam karısının koynunda sabah benım koynumda o yeter bana " diyen kadında karaktersızdır
nasıl bır mantık nasıl bır vıcdandır kı hafızam almıyor kabul etmıyor
sokaga tuvaletını yapmaman gerektıgını bılıyorsun nekadar sıkıssanda yapıyormusun ? hayır yapmıyorsun yapmaman gerektıgını bılıyorsun eeeee o halde ewlı bır erkekle ılıskı yasamanınında uygun olmadıgını bılıyorsun yapılmaması gerketıgını kavramıssın eeeee ozman bence senın sorunun vıcdanının olmaması kendıne hakım olursun gorusmezsın olıur bıter olmadı ıs degıstırırsın bır sekılde kacarsın tek sen mısın ?
sanıyormusun kı o adam bosansa senınle ewlense senın gıbı kadınlar oldugu surece sende yasayacaksın YASATTIGINI YASAR ınsan
yazık dıyorum yazık
sana derımkı senın gıbı ınsanların yuzunden yasatıklarından dolayı çok kadın magdur bu sıteden bır oku onları kendınden utanırsın umarım
sana dıyecek daha çok soz var ama gerek yok
sert yazdım kı kendının ne durumda oldugunu bıraz anla
ailen bılıyor mu
annen bılıyor mu
babana bır kadın ( senın gıbı ) musallat olsa baban ıçın sen ne dusunursun annen ne yapar bır dusun
adam senı kullanıyor sende onu karısından bosanmayı dusunmuyor

Vay anasını, ne ekşın olmuş da kaçırmışım. Ayakta uyuyorum, ayakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…