Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

merak ettim pırtlatan arkadaş akşam nasıl bakabilmiş eşinin yüzüne
utanmamış mı?yerin dibine girmemiş mi?o gelmeden evi terketmemiş mi?
ya da utancından intihar etmemiş mi?

cekınecek bısey yok..sankı onun yapmadıgı bırseymı:CüvCüv:

ay patlama emi :) bende başlığı okuyunca çok ciddi olduğunu düşündüm. Hiç önemseme be canım Almanyada insanlar sokak ortasında yapıyorlar kimse dönüp bakmıyor.

allah seni emi.......rabbim evliliğin boyunca başka sıkıntılar göstermesin inşallah..........

ay koptum ya ceren sana :) canım hıc stres yapma ınsanlık halı bılerek yapmadın adı ustunde kacırmak ıste sımdı yenısınız dıye ılk zamanlar boyle tedırgın olunur sanırım esın hıc yapmıyo mu acma konuyu bılmemezlıkten gel cazıbınede bısey olmaz merak etme :)

ayy inanmıyorum gerçekten mi inanılmaz rahatladım valla

kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.inanın nasıl rahatlattınız beni.gerçekten çok üzülmüştüm ama demekki normalmiş neyse bi daha olmaz inşallh.tek temennim.hepinizi öpüyorum.

eşinden bu kadar çekinmene gerek yok :)
adı üstünde eşin herşeyi paylaştığın insan
yaptığın olayda cok doğal bişi bence :)))) bunda utanılıcak bişi yok
yeni velisiniz diye belkide utandın ama zamanla unutulur :)))
sen mahcupluğunu bellli etmediğin sürece :)

ya o kadarda sorun etme ama burda yazılanların çoğuna katılmıyorum..

eşin ne olucak filan diye..

asıl insan en fazla eşinin yanında dikkat etmeli kendine diye düşünüyorum..

ilk zamanlar için geçerli bi kaç yıl sonra arsızlaşıyosunuz filan diyolar ama biz 2,5 seneye yaklaştık ve ilk zamanlardaki saygımızı ve mesafemizi koruyoruz..

eşin diyede cılkını çıkarmaya gerek yok bunlar yıpratıyo hep...

ama herkes değişir..

wc ye eşi banyo yaparken girip "aa ne varki bunda" diyen tanıdığımda var yani..

Şimdiye kadar derdim var topicinde bir konuya bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.
Hayır hayır konuya değil yorumlara.
Çatlıyacağım nerdeyse gülmekten.
Ama gerçekten çok abartmışsın.
Tabii ki bişey olmaz. Daha neler var yaşanacak.
Hastalığı var, doğumu var. Eşin o senin.
Annene bile yapmadığın, yaptıramadığın şeyleri ona söyleyeceksin.
O senin en yakının artık. Tabii aleni olmasın ama bu tür kaçırmalarda kaçınılmazdır.

ben de bi kere erkek arkadaşımın yanında yaşadım bunu istemeden..mirmirmirmirşakalaşıyorduk onunla gıdıklıyordu beni sonra bi ses....bi an sessizlik...kaydirigubbakcemile3 ayyy ben de çok utanmıştım bi kaç gün gülmüştü sevgilim sonra unuttu.bu kadar takma benceyerimseniben

Ben size katılmıyorum eşinede mesafeli olamazsınki canım arkadaşımız bilerek yapmamışki ve yaptığından utanıyor bu yüzdende o eşn utanma yazılıyor...Siz kendi mesefenizi korumaya devam edin...İlk sizden duydum yani eşi eşi banyo yaparken girilmez diye bu arsızlaşmak değil:1closedeyes:

bu gibi durumlarda babandan ,abinden yada başka insanlardan utanırsın da eşten utanmak

anlamsız,neticede kimseyle yaşamadıklarını yaşıyorsun onunla ,kimsenin görmediklerini görüyor

eşler,bunun ayla yılla ilgisi yok bence ,seneler geçince bişeyler değişmemeli ;sen onunla her anını

paylaşmak için evlendin e bu da insani bir durum ve abartacak bişey yok ..ayrıca eşi banyodayken wc

ye giren arkadaşlarında yalnış bişey yaptığını sanmıyorum..bence bunu herkes aklına sokmalı o sizin

kocanız ve yanında ayıp ,gizli ,saklı olmaz olmamalı,alışkanlık haline de getirmemeli tabi..ben

hamileyken eşim her türlü halime tanık oldu .kanamam oldu o temizledi ortalığı ,doğumda hep

yanımdaydı hastaneden çıkarken pedimi yerleştirip çamaşırımı bile giydirdi,utanayımmı şimdi ..

ahh canım bencede kafaya takılacak mevzu
benim eşim gayet rahattır bu konuda bende kızarım
eşimde ne varki bunda der oda beim uykuda yaptıgımı der
bende yalış duymuşşsun der gecerim
hıı eşimin bi lafı var içimde durup dert olcana
dışarı çıksın ses olsun der ve o esnada beni güldürürüsırnaşık şeysırnaşık şey

PARDON AMA O SENİN KOCAN YANİ HAYAT ARKADAŞIN ARTIK ARANIZDA MAHREMLİL ŞEYLER KALMAMALI....

BENCE BU GAYET İNSANİ VE NORMAL BİŞEY SANIRIM YENİ EVLİSİNİZ AMA ARTIK ONUN SZİN DÜNYANIZIN VAZGEÇİLMEZ Bİ PARÇASI OLDUĞUNU VE TÜM GÜZELLİK VEYA KÖTÜLÜKLERİYE BİRLİKTE OLACAĞINIZI UNUTMAYIN......
:dance:

üzülme bu kadar ya insanlık hali olabilir:roflol: olmuşla ölmüşe çare yok derler..yorumlarada bittim yani alemsiniz kızlardelikafadulden

ahhh canımmm üzüldüpün şeye bak... olur böyle şeyler istereyek yapmadın sonuçta...

içinde tutupta kanser olacağına dışarı sal konser olsun delikafadulden

ilk zamanlar böyle utanman normal zamanla geçyiromuş öyle diyorlar ama ben hoş karşılamıyorum saygısızlık olarak kabul ederim...evlilikde de bir sınırın saygının olması gerektigini düşünüyorum..

tatlim takma kafana normal bisey
bende ilk bir yillik evliyken yanlislikla gaz cikartmistim hatta laminant yapiyorduk kocisle
o anda ben yükse sesle bisey dedim esimde hahaah duydum hic saklama demisti
inanilmaz utanmistim ama simdide yanlislikla cikincada upppppps diyorum oda gülüyor
zamanlda utangaclik gecmiyor hayla utaniyorum ben

sen utanma oda yapsin ödesin :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…