Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

Kesinlikle bundan 3 ay öncesine kadar senin bu durumuna hak verirdim ama hamile kaldığım anda anladım ki hayatta herşeyin bir kırılma noktası var. Bizim evliliğimizdede gaz kacırma ve geğirmenin kırılma noktası hamileliğim oldu. İlk 6 hafta öyle bir gaz problemim vardı ki vucudumda bir fark oldugunu bile öyle anladım. Hamile oldugumu anladıktan sonra eşimden kaçmaktan vazgectim çünkü her 20 dk bir oda degiştirip gelmek hem beni sıkmaya basladı hemde o sinirle bu bebek sadece benim degil onunda bebeği o zaman oda katlanmalı diye düşündüm. Ama 7 hafta kırıldığımız haftaydı patlamak üzereydim ve yaklasık 3 dakikada bir, ya geğiriyor yada gaz cıkartıyordum ki hemde ne kokulu. Kendim bile kacıyordum olduğum yerden. Dikkat geliyor diye bağırıyordum eşim odanın dişına kacıyordu bende yapıp kacıyordum. Ama bu arada ağrıdan ve ağlamaktande ölüyordum tabii. Şimdi çok ama çok azaldı ama aramızda esprisi kaldı, hala yaptığım zaman eşim bana dönüp sesin şiddetine göre şatafatlı bir şekilde "idolumsün benim" diyor:)

arkadaşlar psikolojim bozuk durumda çok kötüyüm.bu sabah ya söylerken bile utanıyorum yerin dibine giriyorum.eşimin yanında gaz kaçırdımsenağlama hiç böyle bi huyları olan bi insan degilim nasıl oldu anlamadım uyku sırasındayken ben eşimde uyanık işe gitmek için hazırlanıyo ve ben....... of ya şaka gibi.n yapıcam ben yüzüne bakamıyorum.kesin artık onun gözünde bütün cazibemi yitirmişimdir.belkide benden sogumuştur çok.ya niye böyle oldu anlamadım son zamanlarda inanılmaz bi gaz problemim var.özelliklede uyku sırasında.bi fikriniz varmı ne yapsam.özür mü dilesem yoksa böyle devam mı etsem bişey olmamış gibi.sinirlerim bozuk.kendime çok kızıyorum:eek:klava: ki biz daha yeni evliyiz çocuk felanda yok.of ya çok ayıp.kendimden utanıyorum.:çok üzgünüm:

ay canım ya gulerek okudum yazdıklarını ama ınan senın gıbı yenı evlıyken bende cok takardım kafama boyle seylerı.banada cok ayıp gelır boyle seyler.sen bunu bılınclı olarak yapmamıssın.uyku kucuk olum derler uyurken kendını kontrol edemezsınkı.ayrıca yıllar gectıkce dusuncen degısecek ıstem dısı olan seylere kafanı takma.emın ol uyku halındeyken esınde bunu yasamıstır.takma kafana bunu.

eşimde bende çok utanırız böyle bi durumdan bu güne kadar benim başıma gelmedi ama bu ara bağırsak ilacı kullanıyorum sürekli lavobadayım şarkılar söylüyorum suları açıyorum sifon çekiyorum habire ses dışarı çıkmasın diye ama ya duyuluyorsa diye utancımdanda duramıyorum

ya uyumasan nolur insanlık hali sende ya:) olur öyle şeyler gaz bu çıkıverir aniden...

ohhhh popona saglık kıs sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ay hic gülcem yoktu. süper yapmıssın boş ver cicim..
cıkan gaz olsun :teytey::teytey::teytey:
ben utanmam yanlıslıkla hersey olur insanız sonucta.
erkekler hıc utanmadan çatır çatır yapıolar kötükedihüso

evet bundan hepimiz utanıyoruz :)))) tek sorun bu olsun..
mart09 demek hepsi geride kaldı... espri oldu artık ne guzell ...

nazcım canım..
sen daha önce eşinin ailesine olan bağlılığından şikayet etmiştin...umarım o sorun çözülmüştür..
umarım evlilik hayatı boyunca tek sorununuz pırt cırt zort dırt olur ne diyim..allah başka şeylerle utandırmasın sizi...:KK70:

canim yaakaydirigubbakcemile3
insanlik hali,hemde bile bile yapmamissin ki uykuda yapmissin...
eminim oda gülümseyip gecmistir...hic takma böyle seylerii..
hem düsün bi cinde insanlar bunu bile bile yapiyorlarmis,cünkü bedenin saglikli sekilde calistiginin simgesiymis...yerimseniben

cnm cok dogal bişe hemde uykudayken istemeden olmus
fazla takma üzülme sen gülüp gecmiştirrr eşiniz

ilahi çok güldürdün beni yaaa canım ne var bunda bu kadar büyütelecek anlamadım sende bir insansın sonuçta değil mi ne yani eşin hiç mi yapmadı sanki :roflol: bu kadar takma kafana olur böyle şeyler

valla bende çok güldüm yaa
iyi geldi senin bu konuu

oyle zamanlar oluyo eşim sıkıştırır benii dur derim bişeyler kaçacakkk
bile bile karnıma çöker çıksın diyee
uyuzz iştee
takma kafanaa ilerdee yarış bile yaparsınızz:roflol:

bence evli insanların ayrı odaları olmalı eşler sabah bakımsız dağınık üstelik böyle istenmeyen durumlara maruz kalmamalı o zaman bütün çekicilik ve cazibe yokoluyor bana göre zaten evlik erkeklerin vitrinlere bakmaya başlaması bundan kaynaklanıyor çünkü dışarıdaki bakımlı cici kızları evdeki halleri ile görmüyorlar onları makyajlı fönlü cici cici görüyorlar bence bu konuyu hiç ona açma hiçbirşey olmamış gibi davran ama bundan sonra çok daha dikkatli ol kendinede daha bi özen göster canım

bence evli insanların ayrı odaları olmalı eşler sabah bakımsız dağınık üstelik böyle istenmeyen durumlara maruz kalmamalı o zaman bütün çekicilik ve cazibe yokoluyor bana göre zaten evlik erkeklerin vitrinlere bakmaya başlaması bundan kaynaklanıyor çünkü dışarıdaki bakımlı cici kızları evdeki halleri ile görmüyorlar onları makyajlı fönlü cici cici görüyorlar bence bu konuyu hiç ona açma hiçbirşey olmamış gibi davran ama bundan sonra çok daha dikkatli ol kendinede daha bi özen göster canım

Ayrı odada yatacaklarsa bence hiç evlenmesinler kaydirigubbakcemile3

Nasıl yanı!!!???? ben cok sasırdım acıkcası bu duruma ne demek ayrı odalar???nıye evlenıyolar ozaman kı kaldı kı dıkkatlı olmasınada gerek yok ınsanlık halıdır olur tabı tabı bıraz daha saygıdan dolayı dıkkat edılebılır..Ve dogal halıyule kabullenmelı bır koca karısını ben evlı degılım ama nısanlım benı makyajsızda gordu bakımsızda gordu denızden cıkmıs halımlede gordu yanı hıcte sıkayetcı degıl bu durumdan her seferınde de soyler yapmacık olmadgn ıcın cok sanslıyım dıye...Bence bır hayat bırlestırılıyorsa herseyıyle bırlestırılırrr

ayrı odadamı yatmalı???:1shok:

Ne tuhaf ! Erkeklerin rahat rahat , utanıp sıkılmadan yaptığı bir şeyi biz yanlışlıkla bile yapsak, nasıl sıkılıyoruz CADIARZU

Neden ? Çünkü gözlerindeki çekiciliğimiz , kadınsılığımız gider mi ; cazibemizi yitirir miyiz diye ...Biz kadınlar hep bunu korumak zorundayız , yoksa gözü başka kadınlara kayar , yoksa bize olan

aşkı azalır; ama erkekler ne yaparsa yapsın bizdeki cazibeleri de aşkları da hiç bitmez...

Böyle mi, ya da neden böyle ... Neden kadınlara daha fazla iş düşer hep aşk adına , korumak adına anlayabilen beri gelsin kafamçokkarıştı

bence buraya yazman dahada ayıp benim fikrim bu eşin sonuçta olan olmuş olmuşun önüne geçilmez hani çözüm üretecek bişi olsa neysede fikirlerimizi sööylesek dimi

bence buraya yazman dahada ayıp benim fikrim bu eşin sonuçta olan olmuş olmuşun önüne geçilmez hani çözüm üretecek bişi olsa neysede fikirlerimizi sööylesek dimi
biz burada artık bi aile olduk ve birbirimizden artık hiç çekinmeden herşeyi ister komik ister acıklı ister sizin tabirinizle ayıp olan birçok şeyi paylaşıyoruz.ayrıca benin bu yazdıklarım gerçekten samimi ve gerçekten hissettiğim duygulardı.ben ayıbı bu yaştan sonra sizden öğrenecek degilim.eger size göre bu saçma veya ayıpsada niye cevap yazma gereği duyuyosunuz.es geçin ozaman olur biter..beni bu sitede bilen bilir zaten.size kendimi ıspatlamak zorunda da degilim ayrıca.

biz burada artık bi aile olduk ve birbirimizden artık hiç çekinmeden herşeyi ister komik ister acıklı ister sizin tabirinizle ayıp olan birçok şeyi paylaşıyoruz.ayrıca benin bu yazdıklarım gerçekten samimi ve gerçekten hissettiğim duygulardı.ben ayıbı bu yaştan sonra sizden öğrenecek degilim.eger size göre bu saçma veya ayıpsada niye cevap yazma gereği duyuyosunuz.es geçin ozaman olur biter..beni bu sitede bilen bilir zaten.size kendimi ıspatlamak zorunda da degilim ayrıca.

evet aıle olduk artk saklamıoruzzz ıcımız dısımız bır oldu:1hug:

X