Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

emin ol eşin de senin yanında rahat rahat yapmak için sabırsızlanıyodur,bu sorun değil

yemek içmek kadar doğal bişey bu okadar takılmayın bunlara bence

cok guzel ifade etmissin noralliya! tebrik ediyorum ve alkisliyorum!

a.s.

canım benim bende yeni evliyken cok cekinir utanırdım ama anladımki utanılcak bir durum yok sonucta herkeste olan doğal birşey ayrıca eşin bu nedenle senden soğuması imkansız olmalı kafana takma

haklısın füsfüs çüm.katılıyorum noralliya ve sana.tabikide herkesin kendi tercihi ve normal bişey bu olay da

Yine bir konu nerden nerelere gelmiş,lütfen hanımlar topiğin selameti ve konu sahibi arkadaşımızın kırılmaması,incitilmemesi adına yorumlarımıza dikkat edelim...

bence de normal sey bu yahu, neden olmasin, olabiliyor hele ki de rahatsiz olurken, gaz falan varken nedek acilen dur gelme tuvalete gidiyorum mu dicez kendi kendimize, yahu ne demek oilabilir normal, ilk zamanlar eh biraz cekingenlik var ama napcaksin sali ver gitsin yaws :)))

tatlım ben buyuk bır amelıyat geçırdım evliliğimizin ilk aylarında, daha ışıklar açıkken çıplak bıle kalamıyor utanıyordum eşimden. ama amelıyat sonrası 3 ay eşim benı yıkadı, tuvalete göturdu temızledı yemek yedırdı. evlılık bu demek...gaz sancıları cektım neler yaşadık ama bu bızı bırbırımızse daha cok bagladı. Allah yaşatmasın ama evlılık ustun ve yuce bır kurum bunlarda kuçuk ayrıntılar takılma yani.

hiç takma kafana güzelim.

akşam bunu telafi etmek için çokk güzel olabilirsin, birden bildiği herşeyi unutturabilirsin

''Nerden geldi o ses, sen de duydun mu?'' deyip safa yatsaydın..kaydirigubbakcemile3

Ne kadar doğal bir gereksinim olsa da, bence de biraz utanılası birşey ama abartıp da dert etmeye gerek yok canım benim..

Unut gitsin...

Senin bu denli dert ettigin seyi esin coktan unutmustur be güzelim...

Adam tüm gün yaw hanimda yanimda gaz cikardi tühh ya...demiyordur inankia.s

Hiç canını sıkma canım...
Annem hep der gaz kadar önemli bişey varmı
Hele çıkaramada bir gör der..
Ameliyatında 3 gün gaz çıkaramamıştıda.. çok fena olmuştu
Benim başıma gelen bir olayıda sana anlatayımda biraz gül
Ben yeni doğum yapmıştım. Hatanede odamda yatıyordum
Hala gazım çıkmamıştı. doktorlar vizite geziyorlarya hani
Sıra bana geldi ..3-4 kişi girdi odaya stajerler falan
Eski eşimde var görümcemde
Onlar bugün nasılsın demeye kalmadı benden bir gaz çıktı oda inledi:asigim:
Ayy dedim.. bayan doktorda olsun işte ohh bak ne güzel olduı dedi.
Yani herkes şahit oldu.. bu istem dışı bişey.. ben çok utanmıştım
Ama olması gereken bişeydi... birde istemeden olan bir durum
Sende bunu kafana takma.. eşine de şu sıralar gaz sıkıntım var
Doktora gidicem sağlık bu sakın yadırgama de...

benım amelıyatımda 3. gun gaz çıkarabıldım tum drlar ve hemşireler alkışladı,,,guleyım mı sevıneyım mı bılemedım. :roflol:

konunuzu iki açıdan düşünüyorum...
eşinize, kendinize yani ilişkinize özen göstermeniz gayet güzel... bende sevmem eşim nasılsa her halimi görüp bilip kabul etmeli, ne olacak demeyi...
ancak bu kadar endişe etmeniz normal gelmedi bana... yani bu kadar utanmayı... bu durumu memleket meselesi haline getirmeyi...
eşiniz sizin yapınızı biliyorsa elinizde olmadığını da bilir, anlar...
bence gereksiz endişe ediyorsunuz..

Yahu insanlık hali. sanki kocan yapmıormu hiç.
bişi olmaz hem rahatsızmıssın. ara ondan sey iste.aktivya mıydı neydi sindirim için. şişkinlik için. de bide bebişimm cok rahatsız hisediom kendimi. o da anlasın zaten bi sorun yasadıgını.
Ama bu kadarda abartma yaw. alt tarafı bi pırtt

İyi insanın içinde kötülük durmazmış

bitanecik sevgilim yapar yapar böyle der kaydirigubbakcemile3
hem bu yaptığın düşündüğün kadar ayıp bişi değil ki tatlım
evet yeni evlisiniz, her şey çok yeni ama bu insanlık hali istem dışı olan bişi kasti olarak yapmamışsın ki bu kadar ufak şeyleri dert edipde kendini boş yere harap etme lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…