Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

yok artık yauv =) yani şu açıdan doğru,ben de evlenilince yine de belirli bi sınır olmasından yanayım.artık evlisin öle de olur böle de olur diye diye sonu olmuyo sonra..(bu konu için ve sadece bayanlar için demiyorum,genel ..) o adam/kadın da bi bakıyo aşık olduğu kadın/adam nerdee,herhaltı salmış çayıra mevlam kayıra,saç baş dağınık hatun/adam nerde:1shok: öyle bi sınır olmalı bence.

öyle oda moda ayrı bana fazla abuk geldi pardon da =) yahu ben zaten o adamla uyuyup,sabahın körü gözümü araladığımda ilk onu görmek için deliriyorum,en çok oyüzden evlenmek istiyorum ne oda ayırması :uhm:

Son düzenleme:
Ya osurdum diye benden soğuyacaksa hiç arkasına bakmadan gitsin bence.Bakımlı olmak meselesi çok farklı zaten.
Tamam her şeyin sınırı olabilir de yani bir ömür evde bile diken üstünde mi otutalım ha geldi ha gelecek diye
Ayrı oda mı:1shok: hiç evlenmeyelim o zaman hiç bir kötü halimizi görmesinler

ay canım benim yaa..
hayat boyu evliliğinde tek derdin bu olur inşallah..
bu da kafaya takılcak şey mi.
bak sen şimdi yeni evlisin ya o yüzden utanıyorsun..
aradan geçsin bir iki yıl , zaten ozaman o başlar yanında salmaya kaydirigubbakcemile3
boşver takılma böyle şeylere..ama tedbiride elden bırakma kaydirigubbakcemile3

ben de senin gibi düşünüyorum canım ayrı odalar da uyumak falan çok saçma yani. biz bakımsızsak onlar da bakımsız oluyolar sabah uyandıklarında. saçlar jölesiz, üst baş dağılmış, gözler çapaklı falan yani. ki evlenmeden önce çiftler birbirini her şekilde görüp öyle kabul etmeli yani.

ki farkında olmadan gaz kaçırmak çok normal bu onun başına da gelebilirdi sen o zaman soğuyacak mıydın ondan?

kesinlikle katılıyorum soğuyacaksa hiç suratıma bile bakmasın insanız yani sonuçta hiç birimiz dört dörtlük değiliz. olacak öyle kusurlarımız.. yeri geldiğinde de bakımlı oluruz yani.

bu arkadaş atmış bişey ortaya.yani kayda değer bir dert olsa bari.belki de böyle bişi olmadı.laf olsun diye yazdı.bu konu bir derdim var ın en hit konusu olmuşşş:mymeka:

allahım ya tamam da milletin o kadar derdi var arkadaşa bakın sorunu eşinin yanında gaz kaçırması ne diyim ki hakkınız da hayırlısı olsun belkii eşiniz bu sebepten boşar belki sizi............

:roflol::roflol::roflol:karnım acıdı gülmekten durduramıyorum kendimikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Gayet doğal bişi bence bilerek yapmamışınki arkadaşım sen takma kafan böle şeyleri...

evlendiğiniz kişi insan başka bir varlık değil..ve her insan gibi sabah kalktığında saçı başı dağınık olur gözler şiş olur bakımsız olur vs..bunu düşünerek evleniyorsun.hatta bunu düşünmüyorsun bile düşünülecek bir mesele değil...hele ayrı odada yatmak çok saçma neden evleniyoruzki o zman...sizin bakış açınıza göre erkeklerin bizi terk etmesi için çok sebep var...biraz gerçekçi olun yaa..
--seni terk ediyorum
--neden?
--gözünde çapakla uyanıyorsun

--ayrılmamız lazım yapımıcam
--neden?
--tuvalete giriyorsun

--dayanamıyorum artık boşanalım
--neden
--pijamayla uyudun
vs vs

gercekten bende gulumsedim ve hala gulumsuyorum
canim takma bence bu kadar istem disi olmus tabiki ilerde zamani gelir bunu konusmak icin konusursunuz merak etme
kaydirigubbakcemile3

Şaka gibisiniz yaa. aman allahım ne kadar büyük bir sorun ....

Şaka gibisiniz yaa. aman allahım ne kadar büyük bir sorun ....

bu arkadaş atmış bişey ortaya.yani kayda değer bir dert olsa bari.belki de böyle bişi olmadı.laf olsun diye yazdı.bu konu bir derdim var ın en hit konusu olmuşşş:mymeka:

allahım ya tamam da milletin o kadar derdi var arkadaşa bakın sorunu eşinin yanında gaz kaçırması ne diyim ki hakkınız da hayırlısı olsun belkii eşiniz bu sebepten boşar belki sizi............

arkadaşlar neden böyle bir yorum yapıyorsunuz ki olabilir ona büyük bir sorundur size değil. size büyük bir sorundur ama ona değil,sorunlar ve çözümler görecelidir.
hit konusu olmak içinde böyle bir konu açılacağını sanmıyorum...

böyle osuruktan şeyler hep tutar zaten çünki herkes osuruk hakkında deriiiin bi bilgiye sahipkaydirigubbakcemile3

vallahi aslında konuyu hitleştiren bizleriz ..hem beğenmeyiz ve ekleriz konu sahibi konuya bakmıyo..aman buda dertmi..eee niye yazıyoruzki...

ayy ilahi bu kafaya takılırmı canım ya..
evlisiniz siz hergün bir arada insan insanın nelerine
şahit olur.insanlık hali.takma kfana.olmamış gibi davran,özre de gerek yok bence...

ahh ahhh hiçç gülesim yoktu takma kafana sonucta elinde olmadan yapmıssın ileride eşinde yapar inan :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…