Çok utanıyorum..Bakarmısınız!

ıyi insanın içinde kötü şey durmazmışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

taktığın şeye bak canım ya.. bu içinde tutsan sağlık sorunu haline gelir. eşin bi pırt yüzünden senden soğuyacak değildir. samimiyetinizi karı koca oluşunuzu hayat arkadaşlığınızı perçinleyen bi durum olmuştur.böyle kabul et bunu bence..
düşünki yeryüzündeki tüm insanlar gaz çıkarıyo ,kakasını yapıyor vs.. demekki bu doğanın kanunu. bence ilişkiniz böylece boyut atladı eşinle...sengözlerimebaksanab

naz'çığım neden üzülüyon kız eşin senin yanında kaçırmıyormu hiç aaaaaaaaaaa
siz artık evlisiniz yani
herşeyi paylaştıgınıza göere gazlarınızıda paylaşmanız gerek diymi cicim
utanma o senin eşin yani
belki duymamıştır canım ya

Allah üzülcek dert vermesn cnmm yaaa :teselli:
insanlık halii ..üzülme sennn :1hug:

Kızlar arkadaşımız eşine şöyle dermiş :

"Biliyorum ne desen haklısın , ayrılmak istesen de.Saygı duyarım.

Yani bu olacak şey değil ama oldu bi kere, ne olur affet beni ..."

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çok güldüm sabah sabah öyle utanma olur mu yaa.. artık siz evlisiniz.. allah korusun günün birinde hasta olacaksın kusarken kafanı o tutacak, eşin ishal olacak tuvaletin başında ona su içirmeye çalışacaksın. artık sizin aranızda böyle kazalar ayıp değildir canım yaa...

canım yeni evlisin herhalde böle herşeyi kafana takıp kendini üzme doğal bişi de gül geçhihoyyyt

güldürdün beni kız:roflol::roflol::roflol:

arkadaşa aynen katılıyorum bu daha neki
kaldıki uyku sırasında olmuş bişey ama ayıkken bile tutamayabilirdin.evlilikte bunlar utanılacak şeyler değil canımyerimseniben
hepimizin başına gelebilecek şeyler.bence eşine hiçbişey söyleme.zaten o da çoktan unutmuştur bilea.s

bence de canım unut gitsin bişey söyleme açma konuyu
olmamış gibi davran şakkıdı
ben öyle yaptıydım:1ninca:

Bence de gözünüzde çok büyütmüşsünüz :)) nedir bu kadınların hep temiz, mükemmel olmaya çalışmaları anlayamıyorum :))) bence değil uykudayken uyanıkken ve istemli olarak yapsanız da bi sorun yok komedi olur güler geçersiniz eşiniz sizi sevdiği aşık olduğu için eminim sizi hala ve her halinizle çekici bulacaktır. Hem böyle daha doğalsınız bence. Bizler sadece üzüm çilekle beslenip, hiç terlemeyen, tuvalete gitmeyen yaratıklar değiliz. Tabiki pis olalım demiyorum ama çok da takıntı yapmayalım, boşverin. yerimseniben kaydirigubbakcemile3

canım benım bu çok doğal bişey olabilir yane.hiç kafana takma canım .hiçbirdaha açma bu konuyu.olmamış gibi davrann...
size mutluluklar canım...

allah allah başlığı okuyunca ciddi bişi oldu sandım bacım yaaa....
kocanın totosu yokmu senin o gaz çıkarmıyomu...walla ben bu konuyu çok farklı yollarla hallettim..benimkide soda içince geyirirdi sürekli sinir oluyodum...
yanımda inadıma inadıma yapıyodu...dayanamadım bende onun yanında geyirirken pırt yaptım o geyirdi ben pırt yaptım sonuçmu?
artık geyirmiyo heheheee...
ne iğrenç bi aile olmuşuz değilmi?
bu arada bizde yeni evliyiz...üzülme yaa allah allaaaaaahhh...
alışkanlık haline getir ne demişler bir o.......... bin doktora bedelmiş....kaydirigubbakcemile3

ayyy allah iyiliğini versin senin yaa
ne güldürdün benii varya kaydirigubbakcemile3
tatlım yoksa siz evlenmeden önce böyle şeyleri hiç yapmıyomu sanıyordunuz birbirinizi :))
çok doğal şeyler vallaaa
hatta benim etrafımdan duyduğuma göre evlenince bu işi iyice abartıp serenatt şekline bağlayanlar var delikafadulden
ilk zamanlar olduğu için utandın heralde boşver kafana takma
zamanla eşinde sende bu rahatlığı isteyecesinizdir :)

amannn bende bişi sandımmmm
biz neler neler yapmıyoruz .))
alışırsın alışırsın utanmaaaaaaaaaaaa.))
ay çok komik.))

nazcım bak diğer dert sahipleri birleşip seni dövecek Çok üzgünüm çoook
arkadaşımda evli hep şöyle der ne zaman birbirinizin yanında o işi yaptınız-gaz kaçırma,yellenme-o zaman evlilik hayatına hoşgeldiniz...

Son düzenleme:
bence hergün sen dünya güzeli oda karizma dolanıyorsa evin içinde, görsellikte kalmış içtenlikten uzaktır birlikteliğiniz..evli bile olsanız..
tek çare boşanmak..

ne var bunda cnm, insanız hepimiz, heryerde kaçabilir bu gaz, dua et kocanın yanında kaçmışkaydirigubbakcemile3 ya hiç olmayacak bi yerde kaçsaymış

nasıl yaptın bunu :mymeka:
ben o kadar cici bi kızım ki tuvalete bile gitmem lülülülülülü

ayyy öldüm gülmekten şeker:roflol:sen çok yaşa emi.

nazcım osende takma kafana olur böyle şeyler.olmamış gibi davran hiç bozuntuya verme.ilahi alemsin sırnaşık şey.karı kocasınız artık siz hem de istemsiz olmuş ne var bunda

kız ne var bunda ...of sanki dünyanın sonu gelmiş gibi :) takmaaaaaaaaa........

benim kuzenim (uyanıkken tabi) gaz çıkaracağı zaman wc de gidiyormuş orda gazını çıkarıp geliyormuş kaydirigubbakcemile3 bence sen de uyanıkken başına bu gelirse böyle yap.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…